body vánoční soutěže

Autor Příspěvěk
Jája
31.12.2010 13:26:44

Re:

31.12.2010 11:58:58
Administrator napsal:
V pravidlech je napsáno "Kamarád, který se na základě vašeho doporučení na Zdravě zaregistruje." Tedy každý, který si sám vytváří falešné e-mailové schránky a ty si pak registruje podvádí. Po ukončení soutěže dojde k vyřazení podvodných mailů a dopočítání bodů za babské rady.
A budete také odečít za babské rady, které tam jsou několikrát?
Ondra
31.12.2010 13:23:15

Re: ...

31.12.2010 13:20:25
Lucie napsal:

...

A co když jsem z mého NTB registrovala celou moji rodinu? Jak poznáte, že jsem si ty maily nezaložila právě kvůli tomu? Jako mně už je to jedno, podle tohohle vašeho vysvětlení pravidel jsem podváděla, ale máte to nedomyšlený, to si uvědomte.
JoeHahn: já myslím, že pokud ta rodina nemá 50 členů, tak se nemusíte ničeho bát;)
Lucie
31.12.2010 13:20:25

...

A co když jsem z mého NTB registrovala celou moji rodinu? Jak poznáte, že jsem si ty maily nezaložila právě kvůli tomu? Jako mně už je to jedno, podle tohohle vašeho vysvětlení pravidel jsem podváděla, ale máte to nedomyšlený, to si uvědomte.
Administrator
Administrator
31.12.2010 11:58:58

V pravidlech je napsáno "Kamarád, který se na základě vašeho doporučení na Zdravě zaregistruje." Tedy každý, který si sám vytváří falešné e-mailové schránky a ty si pak registruje podvádí. Po ukončení soutěže dojde k vyřazení podvodných mailů a dopočítání bodů za babské rady.
olkol13
30.12.2010 22:44:07

Re: body

30.12.2010 18:05:14
jajda69 napsal:

body

protože jsem celých minimálně 14 dní pilně doplňovala do poradny, encyklopedie a adresáře (a nebyla jsem sama), lze to kontrolovat, myslím, že by první (2, nebo 3tí místo) neměl získat člověk, který má jen lidi pod sebou, rady nedoplňoval a body mu zázračně naběhly až v posledních dvou dnech...potom jsme se s poradnou a babskými radami nemuseli namáhat a začít podvádět. A to mi dcera lidi pode mě sháněla na recepci a v internetové kavárně kde pracuje na veřejném počítači,a přesto to nestačí? pak to je dost nefér soutěž!!
Nevím, jestli narážíte na mne...já soutěžím od 14.12., body mi rozhodně nenaběhly za poslední dva dny, dřu jak mezek celé 2 týdny...mrkněte na poradnu - u 3/4 dotazů mne najdete...A rozhodně tam ty odpovědi nejsou jen za poslední dva dny....Babských rad mám jen 11, byť jsem jich napsala 2x tolik, ale asi nebyly dobré. Mám i 1505 bodů za adresáře... Neflákala jsem to...A Vaší taktice s dcerou rozumím a nechápu, proč by se to nemělo uznávat...Asi Vám ty body taky seberou, když jsou z jedné IP adresy....Já jen psala, že poslední dva dny jsem to rozjela fakt ve velkým a zapojila docela dost lidí, vypůjčila noťase, aby se to stíhalo, nachystala dárky pro všechny, co mi pomůžou...a stejně jsem o 4 místa klesla...
olkol13
30.12.2010 22:40:19

Re: vyhra

29.12.2010 20:47:09
peto19981 napsal:

vyhra

chcel by som vyhrať 1.miesto :))
Já taky, a moc...Ale asi budu vyhozena za "drzé řeči"
andelova23
30.12.2010 22:14:34

Re: Re: Re:

30.12.2010 22:06:34
olkol13 napsal:

Re: Re:

Milí pořadatelé soutěže, jak jste již jistě zjistili, naprostou většinu adres mám registrovanou z jedné IP adresy a vůbec se za to nestidím, naopak, já to udělala vědomě s tím, že nic neporušuji (pravidla jsem četla asi tisíckrát). A jsem na své výsledky hrdá, protože jsem AKTIVNĚ oslovovala svoje zákazníky a zákaznice a o to samé jsem poprosila i kolegy v budově, kde všichni jedeme přes wifi (tudíž asi též přes stejnou IP adresu). Musím dát za pravdu i té soutěžící, jejíž dcera oslovovala zákazníky v Internetové kavárně apod. Když si po sobě přečtete pravidla, nic o omezeních tam není. Já jsem pravidla neporušila, 14 dní jsem se docela nadřela. A i ostatní lidé si určitě přes svůj PC zalogovali známé, jako já třeba i doma, kde pořádám večerní kurzy angličtiny. Jelikož to není v pravidlech, nemůžete za toho nikoho stíhat. Sice máte napsáno, že ceny jsou nevymahatelné, ovšem neznamená to, že vaše soutěž není žalovatelná, zvláště budete-li výherce posuzovat podle kritéria počtu IP adres. Bohužel jste nestanovili dostatečně podmínky a za to teď nesete odpovědnost. Jsem zvědavá, jak z této šlamastiky vybruslíte, když jste si popudili tolik soutěžících. Je mi moc líto, že soutěž, která se zdála být baječným zpestřením Vánoc dopadla neslavně díky nedostatečně stanoveným pravidlům....Příště tam napiště, že jeden člověk= 1 adresa, ten člověk musí být p*****ý, což po skončení soutěže prokáže rodným listem... Anebo kamarád, k prokázání čehož bude sloužit společná fotografie.... Případně formulář podepsaný vlastní krví, že se opravdu jedná o kamaráda:-)))
:-)
olkol13
30.12.2010 22:06:34

Re: Re:

30.12.2010 20:45:18
napsal:

Re:

Přečet jsem si pravidla velice pozorně - ale je tam pouze o tom, že body získá registrovaný člověk, který se přihlásí přes určitou adresu. Tudíž nemáte tam napsané žádná omezení. A je myslím pozdě tohle začít řešit poslední den soutěže a ještě k tomu na popud lidí, kteří mají smůlu a prostě tolik kamarádů nemají. Pro mě je podvodnicí i ta paní, která opisuje i babské rady " z listů s obrázky" :-))).

Jak to chcete kontrolovat? Napíšete zprávu na ten e-mail aby se vám ozvali do 24 hodin? A co když nebudou na přijmu a budou někde na dovolené? Někteří lidé tohle opravdu neřeší. Není spíš lepší dotáhnout soutěž do konce a příště ji vylepšit, než reagovat na zhrzené lidi co se neprodali kupředu?
Milí pořadatelé soutěže, jak jste již jistě zjistili, naprostou většinu adres mám registrovanou z jedné IP adresy a vůbec se za to nestidím, naopak, já to udělala vědomě s tím, že nic neporušuji (pravidla jsem četla asi tisíckrát). A jsem na své výsledky hrdá, protože jsem AKTIVNĚ oslovovala svoje zákazníky a zákaznice a o to samé jsem poprosila i kolegy v budově, kde všichni jedeme přes wifi (tudíž asi též přes stejnou IP adresu). Musím dát za pravdu i té soutěžící, jejíž dcera oslovovala zákazníky v Internetové kavárně apod. Když si po sobě přečtete pravidla, nic o omezeních tam není. Já jsem pravidla neporušila, 14 dní jsem se docela nadřela. A i ostatní lidé si určitě přes svůj PC zalogovali známé, jako já třeba i doma, kde pořádám večerní kurzy angličtiny. Jelikož to není v pravidlech, nemůžete za toho nikoho stíhat. Sice máte napsáno, že ceny jsou nevymahatelné, ovšem neznamená to, že vaše soutěž není žalovatelná, zvláště budete-li výherce posuzovat podle kritéria počtu IP adres. Bohužel jste nestanovili dostatečně podmínky a za to teď nesete odpovědnost. Jsem zvědavá, jak z této šlamastiky vybruslíte, když jste si popudili tolik soutěžících. Je mi moc líto, že soutěž, která se zdála být baječným zpestřením Vánoc dopadla neslavně díky nedostatečně stanoveným pravidlům....Příště tam napiště, že jeden člověk= 1 adresa, ten člověk musí být p*****ý, což po skončení soutěže prokáže rodným listem... Anebo kamarád, k prokázání čehož bude sloužit společná fotografie.... Případně formulář podepsaný vlastní krví, že se opravdu jedná o kamaráda:-)))
sexi-girl269
30.12.2010 20:50:21

thomasino

Presne preto som znamym tvrdila nech sa zaregistruju az od 29 lebo som nevedela naisto ci uz nebudem na lyzovacke ale nakoniec sa do odlozilo o niekolko dni inak by som tu nesutazila
thomasino.pluhark
30.12.2010 20:45:18

Re:

30.12.2010 19:57:06
Administrator napsal:
Po skončení soutěže budeme e-mailové adresy soutěžících na výherních místech kontrolovat - už teď máme adepty na vyřazení pro podvodné e-maily. Někteří z nich tu nejvíc křičí v diskuzi..
Přečet jsem si pravidla velice pozorně - ale je tam pouze o tom, že body získá registrovaný člověk, který se přihlásí přes určitou adresu. Tudíž nemáte tam napsané žádná omezení. A je myslím pozdě tohle začít řešit poslední den soutěže a ještě k tomu na popud lidí, kteří mají smůlu a prostě tolik kamarádů nemají. Pro mě je podvodnicí i ta paní, která opisuje i babské rady " z listů s obrázky" :-))).

Jak to chcete kontrolovat? Napíšete zprávu na ten e-mail aby se vám ozvali do 24 hodin? A co když nebudou na přijmu a budou někde na dovolené? Někteří lidé tohle opravdu neřeší. Není spíš lepší dotáhnout soutěž do konce a příště ji vylepšit, než reagovat na zhrzené lidi co se neprodali kupředu?
sexi-girl269
30.12.2010 20:24:46

A dosť ma mrzí že tu väčšina sutaziacich zacina pisat ze je to podvod.Ja chapem ake to je ked niekto prehrava v sutazi.V inej sutazi som mala cez 1500 priatelov a dalo mi to dost namahy a nakoniec vyhral niekto kto mal 7800 a ja som pritom bola prva no v ziadnom pripade som ho neobvinovala z podvodu len preto ze som prehrala.Dovod preco tak rychlo ziskavam body?Keby ste si niekto precitali aj prispevky predtym tak by ste zistili ze ja som do sutaze prihlasena uz asi 2 tyzdne a tie 2 tyzdne som pisala ludom nech sa tu zaregistruju od 29.12 teda 2 dni pred koncom.Nieje to predsa nic proti pravidlam a ani to ked mam dobrych priatelov ktory chcu pomoct.Tak prosim Adminov aby teraz nemenili pravidla co sa tyka tych pozvanych priatelov lebo aj mne to dalo dost zabrat.Ďakujem
sexi-girl269
30.12.2010 20:13:03

A ešte sa vyjadrim k novemu prispevku v poradni no nechcem to pisat zbytocne do poradne ako radu.Opäť apelujem nato že nemam nič s tym ked sa znamy zaregistruje viackrat.Viem ze to niektory robia tak prosim zmazte tie body ale nemyslim si ze by ste ma preto mali rovno vylucit lebo ja ich oto neprosim prave naopak pisem im ze sa staci zaregistrovat len raz.A falosne emaili nevyrabam.
sexi-girl269
30.12.2010 20:06:42

Admin

Neviem či tym myslite mna ale asi ano.Vsimla som s ze niektory znamy sa zaregistrovali viackrat takze pokojne mi zato mozte odcitat body s tym pocitam no zial nemozem to niako ovplyvnit ked niektory chcu pomoct az moc.
Administrator
Administrator
30.12.2010 19:57:06

Po skončení soutěže budeme e-mailové adresy soutěžících na výherních místech kontrolovat - už teď máme adepty na vyřazení pro podvodné e-maily. Někteří z nich tu nejvíc křičí v diskuzi..
jajda69
30.12.2010 19:32:23

sexi-girl269

to neříkám, sháním lidi přes dva týdny a mám jich přes350...přesto jsem za dva dny spadla o 6 míst? a na prvních mají za 2 dny 20000 bodů a víc náskok? to není reálné!!!
baf001
baf001
30.12.2010 19:03:49

Re: Re: Re: Re: Re:

30.12.2010 15:58:25
Administrator napsal:

Re: Re: Re: Re:

Body se Vám neztratily, psala jsem Vám e-mailem, proč se Vám některé maily nezapočítaly. V diskuzi toto řešit nebudeme.
jistě, ale je to zvláštní, ale už zase něco začíná chybět - třetí den po sobě, třeba se to do rána objeví.... ale v tomhle už začínám být opravdu silný pesimista
jajda69
30.12.2010 18:05:14

body

protože jsem celých minimálně 14 dní pilně doplňovala do poradny, encyklopedie a adresáře (a nebyla jsem sama), lze to kontrolovat, myslím, že by první (2, nebo 3tí místo) neměl získat člověk, který má jen lidi pod sebou, rady nedoplňoval a body mu zázračně naběhly až v posledních dvou dnech...potom jsme se s poradnou a babskými radami nemuseli namáhat a začít podvádět. A to mi dcera lidi pode mě sháněla na recepci a v internetové kavárně kde pracuje na veřejném počítači,a přesto to nestačí? pak to je dost nefér soutěž!!
Administrator
Administrator
30.12.2010 16:01:14

Re: registrace

30.12.2010 15:07:18
rozdrobil napsal:

registrace

Právě jsem se zkoušel zaregistrovat přes formulář "registrovat" - tedy ne přes nějaký odkaz soutěže, jen přes obyčejnou registr. tabulku ještě jednou na Zdravě na jiný e-mail, a vůbec mi to e-mailu nepřišlo oznámení o registraci. Myslel jsem , že jsem to špatně udělal a zkusil registraci na jiný e-mail - a zase nic... Máte nějakou poruchu? Nemá to cenu asi řešit, nešlo mi o tu soutěž, ale jak to tu čtu, tak asi je nějaký problém.
Zkuste se, prosím, zaregistrovat v jiném prohlížeči.
Celkem záznamů: 215

Přidat příspěvek k tématu body vánoční soutěže

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku