Bylinné produkty pro zdraví, které pomáhají - Zdravě.cz

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Anonymní příspěvek
    08.06.2011 18:31
    Anonymní příspěvek
    Bylinné produkty pro zdraví, které pomáhají

    Uznáváte bylinky, věříte jejím účinkům? Bylinky působí pozvolnějí než léky a jejich účinky přetrvávají. Přirodní české prudukty, které se postupem 11. let postupně stále rozšiřují. Jsou narvženy podle čínské medicíny v pentagramu, který navazuje na všechny orgány v těle. Harmonizuje náš ogranismus, případně napravují neplechu, která v narušeném organismu vznikla. www.okg-fit.cz/silvik

Reakce

    • Anonymní příspěvek
      25.09.2017 14:45
      Anonymní příspěvek
      Bylinné produkty pro zdraví, které pomáhají

      já věřím účinkům bylinek a taky se mi osvědčili, například jsem používala kosmetiku na zuby a dásně z extraktů bylin od Herbadentu a dásně už mám v pořádku. Jinou zubní pastu a ústní vodu než ty od Herbadentu už nekupuju.

    • Anonymní příspěvek
      02.03.2014 01:10
      Anonymní příspěvek
      Re: Bylinné produkty pro zdraví, které pomáhají

      mám zájem o léčivé bylinky na vys.krev.tlak, boulestí kloubů(kolena,kříž) a zhodit nějaké kylo.děkuji

  • Anonymní příspěvek
    13.08.2014 21:36
    Anonymní příspěvek
    Byliné oleje

    Uznáváte bylinky ve formě olejů? Bylinky působí na určitý problém ve vašem těle. Jedná se o přírodní české produkty, které jsou na trhu již 14 rokem. Tyto produkty harmonizují náš organismus, napravují neplechu, která v narušeném organismu vznikla. V případě zájmu mě kontaktujte na email: aubrechtovapetra@seznam.cz
    tel: 608783254
    Poradím více.

  • Anonymní příspěvek
    15.05.2012 00:08
    Anonymní příspěvek
    přírodní produkty A bylinky

    Zdravím všechny co majírádi bylinky a přírodníprodukty. Budu velmi rádakdyž mně někdo napíšetemůj emailVlasta.Fucikova@seznam.cz nebo skype.. vlastafu .Takybych se s Váma chtělapodělit o moje webovéstránky a popřípadě i radujak na různé problémy nebona co produkty užívat .Jsem tu pro Vás klidněpište Vlasta . http://zdravipokapkach.webnode.cz
    03-000334

  • Anonymní příspěvek
    14.05.2012 23:53
    Anonymní příspěvek
    přírodní ČESKÉ produkty

    MáTe-li zájem o Přírodníprodukty které Nám neničítělo, ale naše TěloHARMONIZUJÍ tak koukněte www.zdravipokapkach.webnode.cz ráda poradím.Vlasta.Fucikova@seznam.cz

  • Anonymní příspěvek
    29.12.2011 17:55
    Anonymní příspěvek
    Bez chemie

    Liečiva voda od Dr.J.K. lieči všetko