Antibakteriální vysavač - Zdravý život

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Leaa
    20.03.2014 09:20
    Leaa
    Antibakteriální vysavač

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaký máte názor na takové antibakteriální vysavače a lampy, které mají ničit roztoče, bakteri, viry, atd.? Myslíte, že to opravdu funguje? Jsem astmatik, takže hledám něco, co by mi trošku ulevilo...

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    30.03.2014 17:21
    Anonymní příspěvek

    Ahojky, vím že je to možná dotaz trochu mimo, ale nemáte některá doma nějaký robotický vysavač, nejlépe taky s hepa filtrem? Potřebujovala bych slyšet jednak reakce na ty robotické vysavač - jestli opravdu uklidí dobře a kdyžtak taky tip, jaký vybrat?

    • Anonymní příspěvek
      22.04.2014 22:39
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahojky, my mámevysávajícího robotka odiClebo a nemůžu sistěžovat, uklidí perfektněa fakt se nemusíš starat,má nějaký senzory a prostorsi sám zmapuje a pak už sejen činí :-D taky jevýborné, že je skoroneslyšný, můžu u něj iposlouchat tv a neruší mě:-) když jsem se rozhodovala,tak někdy v průběhu vyšelo robotických vysavačíchčlánek v dTestu a právěten můj dopadl dost dobře,takže podle toho jsem vybrala:-) kdyžtak je to tentohttp://www.iclebo.cz/iclebo-arte.html

      • Anonymní příspěvek
        26.04.2014 08:51
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Díky moc za tip, Kelly :-) zní to bezvadně, ten hepa filtr má taky, jak jsem se dívala :-) za to jsem moc ráda, mám občas trochu alergie, takže tohle mi jen prospěje :-)

  • Hermina
    30.03.2014 17:20
    Hermina
    Monča

    Ahojky, vím že je to možná dotaz trochu mimo, ale nemáte některá doma nějaký robotický vysavač, nejlépe taky s hepa filtrem? Potřebujovala bych slyšet jednak reakce na ty robotické vysavač - jestli opravdu uklidí dobře a kdyžtak taky tip, jaký vybrat?

  • Leaa
    28.03.2014 22:33
    Leaa

    Tak podle toho, co píšeš se mi to jeví jako celkem dobré řešení :-) akorát vůbec nevím nějak jaký ten vysavač vybrat? Jaký máš přesně ty, prosím? Protože jsem viděla spoustu reklam, ale jde o to, co opravdu funguje, že…

    • Hermina
      29.03.2014 22:21
      Hermina
      Re:

      No, to je vždycky těžké… Já jsem hledala přes nějaké stránky pro alergiky a nakonec jsem vybrala tady z http://www.raycop.cz/ ten typ genie… a můžu říct že výběru rozhodně nelituju… jak jsem psala, lépe se mi pak spí a to je pro mě dost důležité :-) nevyspaná jsem opravdu děsně protivná :-D

  • Hermina
    24.03.2014 22:01
    Hermina

    Já jeden takový antibakteriální vysavač do ruky mám a myslím, že to pomáhá... používám ho hlavně na ložní prádlo a matrace a spí se mi potom lépe, má to hepa filtr, uvc dezinfekční lampu a klepač, který prach a roztoče vyklepne ven z textilu a taky dobře saje :-)