Ekodrogerie a vse kolem - Zdravý život

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Starka
    08.12.2015 08:57
    Starka
    Ekodrogerie a vse kolem

    Ahoj,
    chtěla jsem e vás na něco zeptat, zrovna jsem narazila na obchod, kde prodávají všechno eko a to i do domácnosti, takže třeba různé čističe na kuchyně, podlahy, koupelny nebo se tam prodávají ekologické láhve, termosky, tašky, koše, atd atd. . .
    Nic podobného jsem zatím neviděla. Zajímá mě, zda jsou třeba ty čističe dobré? Jestli vyčistí co je potřeba? Přemýšlím, že bych vyzkoušela..

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    26.09.2017 20:22
    Anonymní příspěvek

    objednáváte eko přípravkyodtud někdo?https://www.ageo.cz/kategorie/bio-eko-drogerie-kategorie#f&page=1&pageSize=36&sort=countsales

  • Anonymní příspěvek
    25.01.2017 09:28
    Anonymní příspěvek
    ekodrogerie

    no dívala jsem se na ty stránky www.guaa.cz a asi taky objednám. Už delší dobu hledám na trhu kvalitní bezchlorovou desinfekci. Děkuji za tip.

  • Anonymní příspěvek
    24.01.2017 14:13
    Anonymní příspěvek
    ekodrogerie

    My používáme doma drogerii a desinfekci od firmy www.guaa.cz. Jejich aplikaci neprovází nepříjemný pach agresivních chemikálií. Všechny výrobky jsou totiž vodou ředitelné roztoky bez obsahu chlóru, alkoholu, aldehydů a fenolů.

  • Anonymní příspěvek
    12.01.2017 10:31
    Anonymní příspěvek
    ekodrogerie

    Ekodrogerii zásadně nakupuji na guaa.cz. Různé desinfekční gely a krémy na ruce, desinfekční prostředky do domácnosti i jiné bezchlorové prostředky

  • Petruss
    13.12.2016 12:37
    Petruss
    Žaneta

    Cenově dostupné výrobky najdete na http://www.guaa.cz/cs/o-nas. Přípravky na prostředí bez nebezpečných bakterií, a to cestou šetrnou k životnímu prostředí.

  • Petruss
    12.12.2016 16:35
    Petruss
    zkuste

    Vyzkoušejte GUAa LIKVIDÁTOR PACHŮ PRO SPORT -určený k odstranění zdroje zápachu v obuvi, lyžácích, chráničích, helmách, maskách, brýlích, rukavicích, bruslích, dresech, oděvech a jiných sportovních potřebách. Účinně odstraňuje zápach. Příjemně voní.Neobsahuje alkohol, aldehydy, fenoly, estery, žádné těkavé ani leptavé látky. Je nehořlavý. Nemá vedlejší účinky.Nedráždí pokožku. Vhodný pro alergiky a astmatiky.

  • Petruss
    07.11.2016 13:24
    Petruss
    deogerie bez chemie

    Já si koupila  mýdlo od Guaa, koupila jsem ho na http://www.guaa.cz,krásně voni, žádná chemie.Je jich několik druhů, kokos, levandule, cherry,Nevysušuje a nepoškozuje pokožku.myjí si s ním ruce i naše děti, jsou totiž bez syntetických barviv

  • Anonymní příspěvek
    22.12.2015 10:14
    Anonymní příspěvek

    ahaa, mrknu na to, díky :) Něco zkusím objednat, at má mamka radost! :)

  • Anonymní příspěvek
    15.12.2015 14:06
    Anonymní příspěvek

    jj eshop econea prodává takovéto věci. Taky doma něco mám, a jsem s tím spokojená. Nějaké čistící prostředky, nějakou tu kosmetiku...

  • Anonymní příspěvek
    10.12.2015 06:53
    Anonymní příspěvek

    ahoj,m mámá tydle eko věci používá :)) i ty čističe. Vím, že si to chválí, a mě furt vtlouká do hlavy, at to taky používám, že to je zdraví... :)
    Ted ale nevím, kde to kupuje, ale zdá se mi, že to objednává z netu.