Ekostavby - Zdravý život

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Anonymní příspěvek
    22.03.2015 17:49
    Anonymní příspěvek
    Ekostavby

    Zdravím, co si myslíte o ekodomech? :)))))

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    21.04.2017 21:43
    Anonymní příspěvek
    Relaxace a Meditace

    Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ?
    Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-)
    https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1

  • Anonymní příspěvek
    05.08.2016 18:37
    Anonymní příspěvek

    Doporučtě mi prosím, kam v Praze donést koberce na ruční čištění. Nechci je nechat v obyčejné čistírně.

    • Anonymní příspěvek
      17.08.2016 21:27
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Zkusit formu Interdesign. Koberce také opravují. Vše je u nich kvalitní.

      • Anonymní příspěvek
        20.08.2016 21:43
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Super, a nějaký kontakt na tuto firmu by nebyl?

  • Anonymní příspěvek
    23.08.2015 10:04
    Anonymní příspěvek

    No to musí, a hlavne pak ty nizke naklady na bydleni musi byt fain!:-)

    • Anonymní příspěvek
      25.08.2015 17:02
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Jj to se pak musi bydlet, kdyz naklady na elergie jsou jen nizkych castek..:-) My platime a aj rocne doplacime hodne za elektriku, to je hruza :(

  • Anonymní příspěvek
    14.08.2015 12:31
    Anonymní příspěvek

    No co nejdrive se tam nato musime s pritelem zajet podivat, hledala jsem to aj na netu a jsou nato dosti kladne ohlasy, takze bydlet v tom musi byt super!:-)

  • Anonymní příspěvek
    29.05.2015 09:50
    Anonymní příspěvek

    Byli jsme tam, jsou to asi dva týdny a popravdě jsem hned věděla co chceme! :)))) ten byt, který se nám líbil, tak už je zamluvený, ale budou stavit další v okolí, tak se teď díváme na stránky a přemýšlíme zda do toho jít nebo ne :))) hrozně se mi líbí v jakém komplexu to je a jak je to vybaveno :))))

    • pavluska
      18.06.2015 22:31
      pavluska
      Re:

      A výbava byla stejná jako je to na obrázcích? Nebo je to zkreslené?

      • Anonymní příspěvek
        24.06.2015 23:25
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Ono záleží asi na člověku, jak to vidí :)))) Pro mě byly některé věci ještě hezčí než na obrázku :)))) Některé méně, ale to bylo asi spíš tím, jaká jsem :)))) Takže plus mínus drobné výkyvy, jinak je to stejné :))))

  • pavluska
    27.05.2015 10:05
    pavluska

    A už jste tam teda Klarko byli?

  • Anonymní příspěvek
    25.05.2015 17:17
    Anonymní příspěvek

    Tak ono to docela zajímavé je, přeci jen je důležité se starat o přírodu a všechno okolo toho.

  • Anonymní příspěvek
    23.05.2015 15:32
    Anonymní příspěvek

    Mi příjde celý ten nápad ohledně eko domů zajímavý :)

  • Anonymní příspěvek
    28.04.2015 13:43
    Anonymní příspěvek

    Zajímavý postup, to je opravdu zvláštní :)))) My jsme si domluvili schůzku na jrd. cz v jejich komplexech a půjdeme se tam kouknout, poptat se, tak jsem zvědavá, co nám řeknou oni :))))

    • pavluska
      30.04.2015 12:29
      pavluska
      Re:

      Tak pak dej vědět, jak to na tebe působilo ;) jsem zvědavá ;)

  • pavluska
    24.04.2015 13:55
    pavluska

    To tam taky bylo, že původní zeminu používají na zarovnání, že ji nikam neodváží a nedováží podle potřeby jinou, ale že tu původní rozhrnou v okolí a nasází tam zeleň ;) ale k čemu je to dobré, to já nevím ;)

  • Anonymní příspěvek
    20.04.2015 23:17
    Anonymní příspěvek

    Vedle nás stavěli něco takového a hned jak postavili barák, tak srovnali celé okolí, vysadili trávu i stromy a až pak dokončovali interiér, aby ta tráva i stromy poporostli než budou ty byty prodávat.

  • Anonymní příspěvek
    29.03.2015 13:08
    Anonymní příspěvek

    A myslíte si, že to má i něco dělat s ochranou přírody? Postavení takového kolosu už musí samo o sobě uškodit, ne?

  • pavluska
    27.03.2015 14:34
    pavluska

    Já jsem o nich teda slyšela v případě nízkých nákladů.. Ony teď ty zimy nejsou tak hrozné, ale celkové náklady jsou fakt nižší, cca 40 tis. ročně ušetříš, to se mi zdá docela dobré a to bydlení vypadá taky docela pěkně, že je to moderní a ne nic škaredého ;)

  • Anonymní příspěvek
    24.03.2015 22:06
    Anonymní příspěvek

    Já jsem o nich slyšela, že jsou krásně čisté a bez prachu, sousedi se tam stěhovali a byli jsme se k nim i mrknout a taky přemýšlíme, že se tam přesněhujeme, kluk je astmatik a tak se to bude určitě hodit ….