Imunita

Autor Příspěvěk
Dita
06.03.2014 15:03:17

Imunita

Na imunitu jsem si kdysi našla 5Prevemax. Osvědčil se mi a proto nic jiného nezkouším.
pavlína
14.02.2014 14:30:41

Probiotika nepoužívám na posilnění imunity, ale spíše na trávení. Hlavně probiotika s trávícími enzymy. Ty se mi na to dobře osvědčily. Ale na imunitu můžou samozřejmě zabírat taky. Já spíš užívám kapsle s rybím tukem, vyrábí je islandská firma lýsi. Na imunitu mi zabírají, jsem teď mnohem odolnější a taky se mi snížil cholesterol, což jsem ani nečekala.
Veronika
29.11.2013 09:16:19

Hlíva 800mg

Na hlívu 800mg nedám dopustit, znovu mi dala do pořádku moji imunitu, v rodině ji dlouhodobě bereme všichni, mamce i její lékař potvrdil, že jí pomohla snížit i cholesterol, který měla vyšší
Vendula
25.10.2013 12:52:37

hlíva 8000mg

Užívám také Hlívu 800mg z lékárny, hlavně teď na podzim, jednak na posílení imunitního systému a jednak mi díky rakytníku, který také obsahuje, hodně pomohla na kožní problémy, které jsem řešila delší dobu
Katka
05.09.2013 12:22:48

Hlíva 800

Mě doporučili v lékárně na podporu imunity HLívu 800mg, je jich také hodně druhů, ale ta je prý nejsilnější na trhu, tak nebylo co řešit, s účinkem jsem spokojená, zatím se mi všechny nemoci i nachlazení vyhýbají
Kristyna
Kristyna
19.08.2013 12:11:23

Zdravím. Já i moje dcerka máme problémy s imunitou. Používaly jsme různé vitamíny, ale výsledek pořád žádný. Protože mi jako malé pomáhal rybí olej, tak jsem dceři pořídila kapsle s rybím olejem, působí to dobře jak na imunitu tak na růst a vývoj. Tyto kapsle jsou od společnosti Lýsi, sobě jsem nedávno pořídila také kapsle s olejem z jater žraloka. Objednávala jsem je z internetu..
blanka15
17.07.2013 21:52:45

Re: Re: Re: Imunita

13.07.2013 14:30:44
Petruss napsal:

Re: Re: Imunita

ahoj mě pomohl na posilnění imunity bio produkt http://www.bonnesante.cz/
Ahoj, ja mám s výrobky od bonnesante taky dobré zkušenosti. Fakt se oplatí do toho investovat. Jde přece o tvé zdraví. ;-)
Petruss
13.07.2013 14:30:44

Re: Re: Imunita

23.05.2013 21:06:08
Petruss napsal:

Re: Imunita

Niki, nechceš se vyprdnout na nějaké prohibika a zkusit třeba jinou cestu bez chemie a zkusit si začít zlepšovat imunitu třeba otužováním, párou nebo saunou? já chodím už nějakou dobu sem http://www.soulspa.cz/ a jsem zdravá jako rybička :)
ahoj mě pomohl na posilnění imunity bio produkt http://www.bonnesante.cz/
Petruss
23.05.2013 21:06:08

Re: Imunita

27.03.2013 22:45:39
Nicol napsal:

Imunita

Ahoj. Používáte někdo probiotika a pomáhají vám? Chtěla bych si nějaké pořídit, ale nevím které. Mám pořád oslabenou imunitu a tak bych byla ráda kdyby mi už konečně něco pomohlo. Většinu, co jsem používala, tak jsem nezaregistrovala žádnou změnu. Takže zbytečně vyhožené peníze :-/.
Niki, nechceš se vyprdnout na nějaké prohibika a zkusit třeba jinou cestu bez chemie a zkusit si začít zlepšovat imunitu třeba otužováním, párou nebo saunou? já chodím už nějakou dobu sem http://www.soulspa.cz/ a jsem zdravá jako rybička :)
Nicol
27.04.2013 13:30:26

Re: Probiotika

17.04.2013 12:42:17
Jana napsal:

Probiotika

Dobrý den, reaguji na Vaši otázku. Jelikož užívám hodně léků a léta trpím na zácpu, bez probiotik se již nemůžu vůbec obejít. V lékárně si kupuji vždy probiotika, která jsou co možná finančně nejvýhodnější, jelikož je beru již asi 3. rokem a každý večer. Mohu říci, že na mne zabírají. Samozřejmě, že ne každý den, ale jsem vděčna alespoň za to, protože předtím jsem nešla vůbec, pokud jsem si nevzala větší počet kapek jako jsou Gutalax či Regulax. Chce to trpělivost. Ale také přidávám do stravy jogurty s probiotiky jako jsou Activia či za téměř poloviční cenu Bifido, které je možné koupit pouze v Albertu. Přeji hodně štěstí. Jana
Děkuji za doporučení ;). Tak to je fajn, že takto zabírají. Já teda se zácpou problémy nemám spíše s tou imunitou. Pokud by mi pomáhali tak ty peníze překousnu. Můžu se ještě zeptat kolik stojí a jaká je to značka?
Jana
17.04.2013 12:42:17

Probiotika

Dobrý den, reaguji na Vaši otázku. Jelikož užívám hodně léků a léta trpím na zácpu, bez probiotik se již nemůžu vůbec obejít. V lékárně si kupuji vždy probiotika, která jsou co možná finančně nejvýhodnější, jelikož je beru již asi 3. rokem a každý večer. Mohu říci, že na mne zabírají. Samozřejmě, že ne každý den, ale jsem vděčna alespoň za to, protože předtím jsem nešla vůbec, pokud jsem si nevzala větší počet kapek jako jsou Gutalax či Regulax. Chce to trpělivost. Ale také přidávám do stravy jogurty s probiotiky jako jsou Activia či za téměř poloviční cenu Bifido, které je možné koupit pouze v Albertu. Přeji hodně štěstí. Jana
Nicol
27.03.2013 22:45:39

Imunita

Ahoj. Používáte někdo probiotika a pomáhají vám? Chtěla bych si nějaké pořídit, ale nevím které. Mám pořád oslabenou imunitu a tak bych byla ráda kdyby mi už konečně něco pomohlo. Většinu, co jsem používala, tak jsem nezaregistrovala žádnou změnu. Takže zbytečně vyhožené peníze :-/.
Celkem záznamů: 52
|< 123 >> >|

Přidat příspěvek k tématu Imunita

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku