Imunita

Autor Příspěvěk
Anička
28.05.2015 22:24:04

Mě se osvědčil havlíkův přírodní zázrak. Jak na mazání, tak i na imunitu, když ho sníme.
peterja
17.04.2015 23:54:22

Na imunitu jsou nejlepší betaglukany

Chcete si významně posílit imunitní systém? V tom případě použijte betaglukany v koncentraci 98 %, které jsou nejsílnější na trhu u nás a kromě toho působí jako přírodní antibiotikum. Nemusíte mít obavu, že Vám budu něco prodávat, ale napíši Vám podrobné informace i s přílohou a zašlu na mail. Bude jenom na Vás jak se rozhodnete. Můžete psát na peterjabb@email.cz
Ester
01.04.2015 09:25:09

Re: imunita

20.03.2015 15:12:43
Eliška napsal:

imunita

Já přemýšlím, že celé rodině pořídím na imunitu něco ze slevového programu od naší zdrav.pojišťovny. Vybíráte taky od své pojišťovny něco?
JJ, využíváme toho, proč taky ne, že?. Jsme u pojišť ministerstva vnitra, u které ty?
Eliška
20.03.2015 15:12:43

imunita

Já přemýšlím, že celé rodině pořídím na imunitu něco ze slevového programu od naší zdrav.pojišťovny. Vybíráte taky od své pojišťovny něco?
Marika25
09.03.2015 19:37:36

Re: Imunita

24.02.2015 18:01:35
MonikaS napsal:

Imunita

Na imunitu u mě jednoznačně Céčko, Mg, B- prakticky zelenina a ovoce :) Samozřejmě by neměl člověk zapomínat na cvičení, teplý čaj s medem a citronem, dobrý česnek :) Nedávno jsem narazila na zajímavou stránku islandcz.cz, která prodává výrobky z ryb Islandu. Můj rozum je zas o něco chytřejší, protože jsem se dozvěděla, že Island má jednu z nejčistších vod. Jelikož sama si myslím, že jím málo ryb, dokoupila jsem si i tady pár omega :) Nějaké změny na sobě jsem uviděla, minimálně že se mi už tolik nelámou nehty a že mě naštěstí nepochytila chřipka, což se už pomaličku končí ke konci v ČR:)
Já jsem na B přišla až teď :) Zjistila jsem, že je ho vhodné užívat a dále i rybí olej. Porovnávala jsem si to s Marťánkami, které jsem dosud dávala dětem a jak to je dost smutné, že Marťánci jsou tak marketingově dobře na tom, ale účel je trošku menší než např. Lýsi. Dívala jsem se na testy a dopadla velmi dobře. Kupuji je dětem asi 3. měsíc a vidět na nich, že jsou mnohem lépe na tom jak když používali Marťánků a mou peněženku to až tak nebolí :D Také jsem si všimla, že Zuzce se zlepšily vlásky, má je méně lámavé a stejně tak nehty . Jsem s Lýsi naprosto spokojená a mohu jen doporučit. Nesmíte však zapomínat i na pohyb ;)
MonikaS
24.02.2015 18:01:35

Imunita

Na imunitu u mě jednoznačně Céčko, Mg, B- prakticky zelenina a ovoce :) Samozřejmě by neměl člověk zapomínat na cvičení, teplý čaj s medem a citronem, dobrý česnek :) Nedávno jsem narazila na zajímavou stránku islandcz.cz, která prodává výrobky z ryb Islandu. Můj rozum je zas o něco chytřejší, protože jsem se dozvěděla, že Island má jednu z nejčistších vod. Jelikož sama si myslím, že jím málo ryb, dokoupila jsem si i tady pár omega :) Nějaké změny na sobě jsem uviděla, minimálně že se mi už tolik nelámou nehty a že mě naštěstí nepochytila chřipka, což se už pomaličku končí ke konci v ČR:)
kinderova
kinderova
27.01.2015 11:34:58

Re: Re: Re: kolostrum

22.12.2014 13:06:04
Petruss napsal:

Re: Re: kolostrum

šikovný článek, děkuji za typ :) pročetla jsem si tam toho více, zaujal mě i článek o Vánocích, kde se píše, že hrozba není jen ukládání tuků, ale také překyselení organismu i se seznamen potravin, které mohou při překyselení pomoci i s tím, které jej způsobují, zajímavé stránky :)
Když už jsi nakousla téma Vánoc, tak jsem letos poprvé zkusila trošku počištit po těch svátcích organismus a díky fitdietě se mi to i podařilo...když si vzpomenu, jak jsem byla na začátku měsíce nafouknutá, otrávená, utahaná a jak je mi tď je to 100 a 1 :)
Petruss
22.12.2014 13:06:04

21.11.2014 16:35:23
Barunkaa napsal:

Re: kolostrum

Já doporučuju přečíst si tento článek, pochopíte, že možná ani není třeba doplňků stravy ke zlepšování imunity, jen stačí vědět, jaké potraviny jíst, abyste ty vitamíny dostávali z nich :o)

http://www.svet-zdravi.cz/clanky/potraviny-posilujici-imunitu
šikovný článek, děkuji za typ :) pročetla jsem si tam toho více, zaujal mě i článek o Vánocích, kde se píše, že hrozba není jen ukládání tuků, ale také překyselení organismu i se seznamen potravin, které mohou při překyselení pomoci i s tím, které jej způsobují, zajímavé stránky :)
petraukulele
petraukulele
20.12.2014 11:26:18

Re: Re: Re: kolostrum

23.11.2014 08:18:21
Maheu napsal:

Kolostrum nepotřebujete, to je jen amrketingovy trik. Naopak - probiotika nejsou žádná chemie, to jsou bakterie, které atří do našich střev. Zlepšují imunitu, náladu a zdraví obecně - i u zvířat, což je dokázáno. A je to právě přírodní cesta jak zlepšit imunitu.
Jinak souhlas - většině lidí stačit začít normálně zdravě jíst, pít pravidelně vodu a začít se hýbat někde venku v přírodě a ne na spinningu v tělocvičně.
Potom je zde ještě problém, že někteří lidé mají imunitu prostě slabou. Z různých důvodů. Ono - přírodní cesta je taková, že by člověk měl umřít - jakékoliv léčení je proti přírodě, mezi námi. My se však snažíme jít proti přírodě, ať už s využitím chemie, nebo jiných možností. V boji s imunitou je stále ještě málo probádáno konopí.
http://krasazdravi.blogspot.com/2014/10/konopi-muze-zlepsit-take-nasi-imunitu.html
Vesměs souhlasím s tím, co jsi napsala, léčení je vlastně opravdu proti přírodě...dříve slabší jedinci prostě umírali a až díky postupu doby, vývoji léčiv a jiných doplňků tomuto dokážeme zdárně hodně předcházet a nebo minimálně upravovat dobu našeho odchodu o několik desítek let...
Ale k tomu konopí...možná máš pravdu, ale stále je to u nás ještě nezákonné, jestli se nemýlím...takže dokud to neuzákoní, tak asi možná lepší využívat tipů, které sem dávala barunka...
Maheu
23.11.2014 08:18:21

Barunkaa napsal:

Já doporučuju přečíst si tento článek, pochopíte, že možná ani není třeba doplňků stravy ke zlepšování imunity, jen stačí vědět, jaké potraviny jíst, abyste ty vitamíny dostávali z nich :o)

Kolostrum nepotřebujete, to je jen amrketingovy trik. Naopak - probiotika nejsou žádná chemie, to jsou bakterie, které atří do našich střev. Zlepšují imunitu, náladu a zdraví obecně - i u zvířat, což je dokázáno. A je to právě přírodní cesta jak zlepšit imunitu.
Jinak souhlas - většině lidí stačit začít normálně zdravě jíst, pít pravidelně vodu a začít se hýbat někde venku v přírodě a ne na spinningu v tělocvičně.
Potom je zde ještě problém, že někteří lidé mají imunitu prostě slabou. Z různých důvodů. Ono - přírodní cesta je taková, že by člověk měl umřít - jakékoliv léčení je proti přírodě, mezi námi. My se však snažíme jít proti přírodě, ať už s využitím chemie, nebo jiných možností. V boji s imunitou je stále ještě málo probádáno konopí.
http://krasazdravi.blogspot.com/2014/10/konopi-muze-zlepsit-take-nasi-imunitu.html
Barunkaa

02.10.2014 11:24:59
Marcelkaa napsal:

kolostrum

Já bych všem doporučilatento doplněk stravy:http://www.gigalekarna.cz/produkt/kolostrum-forte-500mg-60-tablet/ , který obsahujekolostrum.

Marcelkaa
02.10.2014 11:24:59

kolostrum

Já bych všem doporučilatento doplněk stravy:http://www.gigalekarna.cz/produkt/kolostrum-forte-500mg-60-tablet/ , který obsahujekolostrum.
Karel
26.09.2014 22:11:34

Senzycol na imunitu

Zdravím. Krom zdravého stravování můžu doporučit celkem nový přípravek Senzycol. Poslední dobou jsem býval často nemocný, i když jsem žil celkem zdravě a snažil se o správný příjem vitamínů. Senzycol jsem se rozhodl pořídit na zkoušku a výsledky jsou pozitivní :)
Starka
06.08.2014 11:55:45

Elisko mas uplnou pravdu s tim nutrizone. Ja tam ale nebyla kvuli imunite ale kvuli svoji cukrovce. Hodne mi pomohli a dozvedela jsem se toho tolik co jsem o sve nemoci jeste nevedela. Hlavne mi je lepe a konecne vim co mam jist aby mi nebylo potom zle. Doporucuju kazdemu kdo ma nejaky problem. Ja si myslim ze vsechno je tim jak se stravujete.
eliska.metlova
06.08.2014 11:30:48

Ahojky, ja měla od dětství pořád angíny a kdykoliv někdo vedle mě zakašlal hned jsem byla nemocná taky. Použivala jsem snad všechny možné prášky na imunitu ale nic nemělo takový účinek jako kompletní změna jídelníčku. Byla jsem v Brně v nutrizone a nechala si sestavit jidelníček přímo pro mě řekla jsem jim o svém problému. Teď jsem už skoro rok neonemocněla ani rýmu sem nechytla takže jsem spokojena a doufám že to tak pujde dál. Jinak pomahaji i se stravou nemocnych cukrovkou a další... Mrkněte na web nutrizone.cz .. Vřele doporučuju :)
Romana
17.05.2014 16:06:27

Re:

20.03.2014 21:56:30
Miruš napsal:
Já jsem měla s imunitou hodně velké problémy zhruba před dvěma roky, prodělala jsem totiž neštovice (a jelikož jsem je měla až v dospělosti, průběh byl o to dramatičtější) a na té imunitě se to hodně podepsalo. Zkoušela jsem jíst různé vitamíny, co se prodávají v lékárnách, ale žádný valný účinek mi to nepřineslo (alespoň já měla ten pocit). Nakonec mi výborně zabraly probiotika. Brala jsem biopron premium asi třičtvrtě roku a imunita se mi dala dohromady.
Také jsem prodělala neštovice v dospělosti a to před rokem. O průběhu se snad ani nemá smysl zmiňovat, bylo to peklo. Celkem jsem byla doma měsíc a půl a k tomu jsem málem přišla o práci. Imunitu jsem měla úplně nadranc a výborně mi zabral wobenzym. Přítel ho teď užívá kvůli naraženému kolenu, otok mu splaskává a bolesti jsou tím pádem minimální.
Mirka
18.04.2014 12:46:13

Echinacea

Cucací dětskou Hlívu dávám dětem, my s manželem jsme si oblíbili Echinaceové kapky , ty které jsou přímo s extraktem z kořene, mají být nejsilnější, jsou tuším od Imunitu a nemoci ani nachlazení nám zbytečně nekomplikují život 
Pavel
23.03.2014 23:59:24

Hlíva

Za mě taky Hlíva 800, pomohla mi na moji upadající imunitu i na snížení cholesterolu, doporučuju vyzkoušet
Miruš
20.03.2014 21:56:30

Já jsem měla s imunitou hodně velké problémy zhruba před dvěma roky, prodělala jsem totiž neštovice (a jelikož jsem je měla až v dospělosti, průběh byl o to dramatičtější) a na té imunitě se to hodně podepsalo. Zkoušela jsem jíst různé vitamíny, co se prodávají v lékárnách, ale žádný valný účinek mi to nepřineslo (alespoň já měla ten pocit). Nakonec mi výborně zabraly probiotika. Brala jsem biopron premium asi třičtvrtě roku a imunita se mi dala dohromady.
Radka
07.03.2014 15:31:02

Imunita - hlíva

Já mám na zlepšení imunity vyzkoušenou Hlívu 800mg - doporučili mi ji v lékárně, že je nejsilnější na trhu a přírodní, jenom pomletá sušená hlíva, dávám přednost přírodním věcem, hlívu mám ráda i čerstvou, v různých úpravách, ale bohužel se jí nedá sníst tolik, tak jsem ráda, že existuje i něco takového
Celkem záznamů: 52

Přidat příspěvek k tématu Imunita

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku