sklenka vína denně - Zdravý život

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Jurek
    09.01.2015 11:15
    Jurek
    sklenka vína denně

    Ahoj všichni,
    co si myslíte o sklenicce vína denně? Je to zdravé jak se říká?

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    26.01.2015 14:12
    Anonymní příspěvek

    No právě, to musí..
    No to ještě nevím, musím se informovat, ale myslím, že neprobíhají na jednom místě, že to mají nějak po celé čr, ale abych nekecala, někde jsem to četla.

    • Jurek
      05.02.2015 16:19
      Jurek
      Re:

      Jasný, ja si tam zítra zavolám a uvidím, pak se uvidí jestli jo nebo ne :-)

  • Anonymní příspěvek
    22.01.2015 10:26
    Anonymní příspěvek

    Jo tak to jsme dva, přemýšlím právě nad tímto vinarskyinstitut.cz, mají různé kurzy o víně, tak že bych se tam přihlásila zatím na ten základní, docela mě to láká. Tak uvidím, zda se rozhoupu. Ale zkusit se má všechno :)

    • Jurek
      23.01.2015 13:48
      Jurek
      Re:

      Aha, to je zajímavé, kde kurzy probíhají, nevíš? Taky mi to vrtá v hlavně, zda do něčeho takového jít. URčitě to musí být zajímavá zkušenost.

  • Jurek
    19.01.2015 11:56
    Jurek

    No právě, že moc ne. Chtěl bych se v tom lépe orientovat, ale bohužel nemáme v rodině ani žádného vinaře.... :/

  • Anonymní příspěvek
    14.01.2015 12:16
    Anonymní příspěvek

    Ahoj Jurku, no já slyšela to, co píšeš ty, že červené je zdravé. Ale těžko říct, co škodí a co ne :)
    Ty se ve víně nějak vyznáš nebo právě ne?

  • Jurek
    12.01.2015 14:26
    Jurek

    Já myslím, že rozhodně to neuškodí :) :)
    A možná zdravé i je, asi víc červené, co jsem tak slyšel, nevím ale :) kdovíí