Teploměr pro psy - Zdravý život

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Víla
    26.08.2014 11:56
    Víla
    Teploměr pro psy

    Ahoj, nemáte náhodou někdo zkušenosti s bezkontaktním teploměrem pro psy?? Náš pejsek nesnáší ty normální pevné teploměry, se kterými se měří teplota v konečníku, takže se snaží vymyslet něco jiného, ale zase nevím, jestli se tady těm bezkontaktním novotám dá věřit??

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    19.10.2015 16:39
    Anonymní příspěvek

    Doma používáme stejný teploměr pro psa jako pro děti - bezkontaktní Truelife care Q7 - http://www.truelifecare.cz/

    • Anonymní příspěvek
      01.01.2016 14:11
      Anonymní příspěvek
      Re:

      teplomer jsme od sestry dostaly od Jeziska pod stromecek a teplomer je fajn.meri rychle a je podsviceny, a zapamatuje si i spoustu mereni. Kdo uvazuje, muzu doporučit.

    • Anonymní příspěvek
      11.11.2015 14:56
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Truelife care zaujal mě hlavně kvuli tomu, ze muzeme merit vodu ve vane, nez tam dáme malého. používáte to i na vodu?

      • Anonymní příspěvek
        16.11.2015 13:52
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Nepoužíváme, protože máme větší děti už, které si napouští vanu sami, ale zkoušeli jsme to a je to dobré.

  • Witinka
    27.09.2014 22:38
    Witinka

    Jojo, to je ono od helpmation :-) šmejd to rozhodně není, dá se s tím navíc měřit třeba i teplota vzduchu anebo teplota povrchu předmětů :-) takže se to i takto dá využít :-) ale říkám, hlavní je, že je to tak rychlé a přesné :-)

    • Anonymní příspěvek
      12.10.2014 22:32
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Aha, tak výborně, to se taky hodí :) hlavně jsem před nedávnem totiž četla nějakou diskuzi s veterinářem a tam říkal, že takový ten mýtus, že pes pokud má suchý čumák tak má horečku a když ne, tak je to v pořádku, opravdu neplatí, protože je prý i celkem dost horečnatých nemocí, při kterých má pejsek morký čumáček, takže bych chtěla doma mít nějaký ten teploměr pro jistotu a jak jsem předtím psala, s tím pevným zasouvacím máme problémy, takže tak :-) děkuju vám za tip ;-)

      • Anonymní příspěvek
        14.10.2014 18:29
        Anonymní příspěvek
        Re:

        no, jasně a taky když se pak měří teplota přímo u veterináře, tak to taky nemusí být přesné, protože pejsek pozná, kde to je a může být nervózní a mít teplotu vyšší :-) takže proto jsem tak ráda, když mám někdy pochybnosti a chci ho změřit, tak že to jde takto snadno a nemusím si to složitě rozmýšlet, jestli to není zbytečné, když je to tak nepříjemné :-)

  • Víla
    26.09.2014 18:51
    Víla

    Tak to vypadá slibně,hlavně budu ráda, když sevyhnu těm bojům s našímmazlíkem :-D máte tady toto-http://www.helpmation.cz/bezdotykovy-teplomer-pro-psy-rc4t.html našla jsem toho víc, takse chci ujistit, abych třebanepořídila nějaký šmejd,co je tomu podobný :-)

  • Witinka
    23.09.2014 13:39
    Witinka

    No my máme bezkontaktní od helpmation aje skvělý, stačí to přiložit tak mezi 3 a 5 cm od pejska, někde buďto k vnitřní straně ucha, konečníku, bříšku, tříslům... a je to změřené přesně a za chviličku, za pár sekund :-) takže pokud s tím váš pejsek má problémy, tak myslím, že je to opravdu fajn, užitečné řešení :-)