Vitaminy ve stravě - Zdravý život

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • holuna
    20.12.2011 08:23
    holuna
    Vitaminy ve stravě

    Dobrý den,
    vím, že to sem sice nepatří, ale dělám závěrečnou práci na téma Vitaminy ve stravě a moc bych prosila vyplnit dotazník. Dotazník se týká vašich znalostí ohledně vitaminů, není však určen výhradně odborníkům. Cílem dotazníku je poukázat na důležitost vitaminů ve stravě a předcházení různým chorobám. Předem děkuji za vyplnění.
    http://www.kwiksurveys.com/online-survey.php?survey_ID=OLHHMH_cf36f812&preview

Reakce

  • Anonymní příspěvek
    05.03.2018 01:08
    Anonymní příspěvek
    Dietní jiídla

    Jíte zdravě a dietně?...Pokud ne a chcete začít takjsem našla úžasné receptyhttps://www.svet-zdravi.cz/recepty

  • Anonymní příspěvek
    28.02.2018 22:57
    Anonymní příspěvek

    Objednáváte někdo něco pro správné fungování metabolismu? Ráda bych nějaký doplněk stravy

    • Anonymní příspěvek
      02.03.2018 23:00
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Objednávám si chrom se zeleným čajem na Rosenpharma.cz , já sem stím spokojená a je to i levný na můj vkus

      • Anonymní příspěvek
        04.03.2018 23:14
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        To bych mohla zkusit, jste spokojená i s dodáním?

  • Anonymní příspěvek
    28.01.2018 10:07
    Anonymní příspěvek

    Je možné si vyzvednout někde na výdejně ty doplňky z guaranaplus.cz?

  • Anonymní příspěvek
    18.01.2018 23:33
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, tak u nás sepreferují 3 věci - 1. hlívaústřičná v kapslích jakodoplněk stravy, 2. ryby neborybí tuk 3. čerstvázelenina a ovoce. U ní jejale důležité skladování,aby si udržela vitamíny. vlednici se vytrácí, takžeje skladuju v komoře ubalkonu v klasickýchpřepravkách na ovoce. Tyjsem koupila na Obalovematerialy, mají tam velkývýběrhttps://www.obalove-materialy.cz/prepravky-na-ovoce-a-zeleninu/.

  • Anonymní příspěvek
    29.11.2017 00:36
    Anonymní příspěvek

    Objednávám si doplňky stravy odtud http://www.guaranaplus.cz/ eshop super a je tam velký výběr můžu doporučit

    • Anonymní příspěvek
      12.12.2017 21:44
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Od kolika let je možný brát ty doplňky stravy??

      • Anonymní příspěvek
        19.12.2017 20:49
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Co jsem se dívala, tak třeba u guarany je nevhodné do 3 let... mají to tam napsané u všeho do kolika let je to nevhodné když si ten produkt rozkliknete

  • Marie
    22.11.2017 15:09
    Marie

    Já když jsem byla těhotná tak jsem nakupovala všechno ve zdravé výživě, mají v tom jídle plno vitamínu a je to zdravé:)

  • Anonymní příspěvek
    01.10.2017 20:43
    Anonymní příspěvek

    Jím hodne vitaminu z ovoce a zeleniny, ale pred podzimem uz rodine kupuju i doplnky stravy. Ted jsem je koupila na www.ageo.cz, kdyz jsem kupovala eko prostredky na cistení

  • Anonymní příspěvek
    06.08.2017 22:34
    Anonymní příspěvek

    My vakcinal používáme při očkování. Je to velmi spolehlivý doplněk proti reakcím na očkování.

  • Anonymní příspěvek
    03.06.2017 22:46
    Anonymní příspěvek
    vakcinal

    Já beru vitamíny, hlavně z řady B a pak ještě vakcinal sirup na podporu imunity. Po zimě jsem byla dost vyčerpaná a toto mě postavilo zase na nohy. Taky bych měla ještě dopnit minerály. Co berete vy?

  • Anonymní příspěvek
    21.04.2017 21:42
    Anonymní příspěvek
    Relaxace a Meditace

    Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ?
    Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-)
    https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1

  • Jurek
    23.11.2016 11:49
    Jurek

    Zelený ječmen je také výborný na odkyselení organizmu, sice tomu nikdo nevěnuje velkou pozornost, ale může to být příčinou hodně problémů!

  • Anonymní příspěvek
    23.11.2016 09:02
    Anonymní příspěvek
    Zelený ječmen

    Já sem po dlouhé době našla to co jsem hledala, piju každý den zelený ječmen v kombinaci s chlorellou, jde to hodně vidět co se týče imunity, trávení, problémy s akné jsou také pryč a ten nával energie také stojí za to :) na jarní únavu ideální!

    • Anonymní příspěvek
      23.11.2016 09:17
      Anonymní příspěvek
      Re: Zelený ječmen

      Eliško a jakou značku užíváš?? Vyzkoušela jsem už dvě značky a vždycky to nechutně smrdělo ...

      • Anonymní příspěvek
        23.11.2016 09:29
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Zelený ječmen

        To znám, dříve jsou kupovala Green way, ale asi před dvěma roky jsem si koupila balíček, který smrděl a nedalo se to požít, kamarádka mi pak doporučila ječmen a chlorellu od Empower Supplements, nakupuji to na www.doplnkyvyzivy.cz, líbí se mi jak tam mají u všech výrobků přehledně rozepsané složení.

  • Petruss
    13.11.2016 20:14
    Petruss

    Taky bych se ráda zeptala nazkušensti s fitnees4u..koukala jsem tam na nějakévitamíny.. konkrétně jsemkoukala nahttp://www.fitness4u.cz/vitaminy-a-mineraly/134-reflex-nexgen-pro-90-kapsli.html , kterémy byli doporučený známým... ale nevím, jestli to promě není zbytečné? Nejsemžádný vrcholový sportovec,sportuji jen pro zábaavu

    • Anonymní příspěvek
      17.11.2016 17:49
      Anonymní příspěvek
      Re:

      I když sportuješ jen pro zábavu, tak se prostě unavíš. Proto je třeba doplňovat energii, vitamíny a minerály. S výrobky z fitness4u mám dobré zkušenosti, jsou kvalitní. Vyzkoušej a uvidíš :-)

  • Anonymní příspěvek
    19.10.2016 22:24
    Anonymní příspěvek

    Děkuji za radu. Žádné multivitamíny to být nemusí, ale zkusím teda projít i jiné prduty na té stránce fitness4u. Líbí se mi docela, že tam nejsou jen léky, ale i ty přírodní zdroje s živinami.

    • Anonymní příspěvek
      23.10.2016 18:10
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Nemáte zač. :)

      • Anonymní příspěvek
        27.10.2016 17:05
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Líbí se mi na tom webu fitness4u i ty super potraviny. Prej mívají spostu živin a jsou občas lepší než nějaké doplňky. Máte někdo zkušenosti?

  • Anonymní příspěvek
    16.10.2016 15:40
    Anonymní příspěvek

    Dobrý den, jaký přípravek je vhodný na doplnění vitamínů pro starší osoby? Děkuji.

    • Anonymní příspěvek
      17.10.2016 12:22
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Zuste například tento:http://www.fitness4u.cz/vitaminy-a-mineraly/3474-viridian-65-multi-60-kapsli.html bývajíoznačené že jsou prostarší lid. A taky jde o to,co chcete doplnit, nemusívždy chybět všechnyvitamíny. Jen některé..

  • Anonymní příspěvek
    25.09.2016 22:38
    Anonymní příspěvek
    Vitamíny pro těhotné

    Ahojky...:-) Chci se zeptat jestli máte někdo zkušenost s vitamíny pro těhotné, Femibion?

  • Anonymní příspěvek
    23.05.2016 17:43
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, potřebuji poradit nějaký přípravek s vysokým obsahem kofeinu. Kávu piji, ale snažím se omezit kvůli žloutnutí zubů.

    • Anonymní příspěvek
      24.05.2016 23:51
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Zkus tyto kofeinoév tablety.Mají dost vysoký obsah ajsou jedny z těch lepších.http://www.fitness4u.cz/stimulanty-a-energizery/654-scitec-caffeine-100-kapsli-728633103751.html Beru je vždy k učenína koncentraci.

      • Anonymní příspěvek
        14.07.2016 13:47
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        já z fitness4u objednávámguaranu:http://www.fitness4u.cz/stimulanty-a-energizery/2087-scitec-super-guarana-100-tablet.kofeinové tablety jsou na měmoc silné a bolí měžaludek, je topříjemnější varianta...

      • Anonymní příspěvek
        11.06.2016 10:54
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Dík za tip. Složením se mi ty tablet, tak je na tm fitness4you rovnou objednám i s něčím dalším.

  • Anonymní příspěvek
    11.05.2016 11:30
    Anonymní příspěvek

    Tohle je spíš dotaz pro rodiče. Máte poztivní zkušenosti s nějakým doplňkem vitamínů pro děti?

    • Anonymní příspěvek
      11.05.2016 21:07
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Už jsme domů kupovali různé dětské vitamíny, ale nakonec jsem skončila a kupuji teď jedině Floradix. Ten je z přírodních surovin, a za tu kvalitu si pro děti ráda připlatím.

      • Anonymní příspěvek
        16.05.2016 14:39
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        A přesné složení přípravku se dá někde najít na netu? :)

  • Anonymní příspěvek
    01.02.2016 14:22
    Anonymní příspěvek

    Zasoustej si se svalnatym peknym mladym muzem Gigolo4you.cz udela ti z vaginy strikajici niagaru

  • Anonymní příspěvek
    21.12.2015 19:58
    Anonymní příspěvek

    taky bych teď uvítala nějaké vitamíny navíc, jen jich je na trhu spousta. Dívala jsem se na to GS i AS10 life, složení skoro stejné. Jen ta vstřebatelnost mě trochu zaskočila.

    • Anonymní příspěvek
      22.12.2015 23:15
      Anonymní příspěvek
      Re:

      jo, ta vstřebatelnost, jinak také biodostupnost je taky důležitá. Některé látky se totiž ve velké míře vyloučí z těla hend. U toho as10 life je to prej až přes 90 %. :-O

      • Anonymní příspěvek
        23.12.2015 16:29
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        u těch ostatních je to prej kolem poloviny ta biodostupnost,t akže as10 lifeje v tomto fakt super. :-)

  • Anonymní příspěvek
    17.12.2015 13:18
    Anonymní příspěvek

    Snažím se jíst pestroustravu, ale raději beru i GSCondro multivitamin, kterýted budu kupovat ve vanocníakcihttp://www.sleky.cz/gs-extra-strong-multivitamin-tbl-60-30-vanoce-2015

  • Anonymní příspěvek
    16.11.2015 12:35
    Anonymní příspěvek

    Dobrý den, s manželem oba užíváme doplněk stravy As10 life. Chtěli jsme něco, co nahradí multivitamíny a zároveň bude regenerovat těo a zvýší imunity. Musím říct, že po 2 měsícíh užvání jsme oba naprosto spokojení. :)

    • Anonymní příspěvek
      20.11.2015 17:39
      Anonymní příspěvek
      Re:

      To zní zajímavě. Delší dobu už přemýšlím nad nějakými multivitamíny na zimní období, ale nemůžu se rozhodnout. :)

      • Anonymní příspěvek
        21.11.2015 17:14
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Ten doplněk vypadá fakt zajímavě. Mohl by to být i dobrý nápad na vánoční dárek, v rodině máme hodně sportovců. :)

  • Petruss
    22.12.2014 13:09
    Petruss
    Jsou skoro ve všem

    Zdravíčko, když je tato diskuze o vitamínech ve stravě, jsou skoro ve všem, jen vědět, jak je nejlépe získat :) další odkaz už tu dávat nebudu, ale na webovkách světa zdraví je moc pěkný článek o potravinách, které posilují imunitu a jsou tam i typy, jak je připravit :) cubulový sirup, čaj, jak upravit zázvor a další :)

    • kinderova
      27.01.2015 11:32
      kinderova
      Re: Jsou skoro ve všem

      cibulový sirup a čaj? To je poživatelné? :D

      • Toňa
        28.04.2015 12:40
        Toňa
        Re: Re: Jsou skoro ve všem

        Na posílení imunity jsou Betaglukany. A nejsilnější produkt je Ramissio Imunity. CO JE BETA GLUKAN?
        Beta glukany jsou unikátní přírodní polysacharidy ktere se v přírodě vyskytují ve stěnách některých vyššich hub nebo kvasinek. Odtamtud jsou různým způsobem izolovány a dodávány ve formě dietetických a léčivých přípravků. Důležitým faktern je, že Beta glukany jsou imunomodulátory. Tedy látky, které posilují imunitní systém. Stirnulují makrofágy, což jsou buňky, které požírají všechny patogeny (cizorodé látky jako jsou třeba bakterie a viry).
        Rozpoznávají a ničí zmutované buňky (napr. rakovinné). Kromě toho beta glukany stimulují tvorbu bílých krvinek (lymfocytů)" které se navážou na patogenní buňky a vytvořením chemické reakce je zniči.
        PRO KOHO JE BETA GLUKAN URČENÝ?
        I kdyŽ se cítíte zdravě, doporučuje se užívání beta glukanu jako prevence. Mnoho lidí užívá beta glukan v obdobi chřipkových a virových epidemií. Je určený také pro ty, kteří mají dědičné dispozice k cukrovce, srdečně cévním a onkologickým onernocněním. Chronicklý Únavový syndrom je onemocněni, které postihuje stále větší počet lidi. Přesná přičina vzniku není v mnoha připadech známa. Vliv na sníženíi umunity a rozvoj únavy mají i některé látky vyskytující se v našem životním prosředí.
        PROČ PRAVĚ RAMISSIO IMMLrNITY?
        Od narození na nás utočí řada bakterií, virů, plísní a parazitů. Tito naši miniaturní nepřátelé čÍhají jen na to, aby se v našem těle rnohli rozmnožit a ohrozit naše zdraví. Většina z nás přehlíží přirozené dary přírody a raději sáhne po chemickém přípravku, který nám doporuči lékař s tím, že nám zabere rychle a víceméně jistě. Že je účinek takovýchto léků dočasný a ne bez negativních vlivů v jiné části těla, si uvědomuje jen rnálokdo. Pomalejší, ale ťrvalejši a blahodárnějši vliv na naše zdraví mají bezesporu léky z přírodních zdrojů, jakým je i podukt Ramissio Immunity. Stane se vaším silným spojencem při boji s jakoukoliv nemoci.
        Čistý Beta gíukan obsahuje až z 98%, čímž je na trhu bezkonkurenční. Je v tekuté formě dokonale účinný. Pokud nevěříte, přečtě+te si o betaglukanech na internetu, kde jsou k tomu stovky článků. Nejúčinnější jsou samozřejmě ty které obsahují největší procento betaglukanů. V případě dalšíchj informací k léčení jakékoli nemoci přírodními produkty mi můžete napsat na mail antoanetajulie@seznam.cz

  • Anonymní příspěvek
    14.02.2014 13:25
    Anonymní příspěvek
    rybí tuk

    Já moc vitamíny nejím, tedy myslím ty vitamíny ve formě tabletek z lékárny. Snažím se do sebe vitamíny dostat ve stravě, takže především zelenina a ovoce. Až v poslední době jsem začala užívat kapsle lýsi s rybím olejem. Po delší době jsem vysadila antikoncepci, takže se hormony zbláznily a moje pleť je na tom dost špatně. Nečekala bych že ve svém věku budu mít najednou tolik pupínků a budu si připadat jako puberťák. V diskuzích jsem právě našla, že užívání rybího tuku akné zlepšovalo,tak snad se to pozitivně projeví i u mě

    • Barunkaa
      21.11.2014 16:36
      Barunkaa
      Re: rybí tuk

      I já bych měla tip na konzultantku, paní Janu ze Světa zdraví v Brně :)

  • Anonymní příspěvek
    03.11.2013 12:42
    Anonymní příspěvek

    http://schudniajty.blogspot.sk/ - odporúčam ak chceteschudnúť 18 kg ako ja:)zdravé a chutné recepty arady

  • Anonymní příspěvek
    22.10.2013 11:36
    Anonymní příspěvek
    tipy pro ženy

    Pomohla vám holky někdy nějaká rychlo dieta, ale i tak, aby vám to za dva týdny neskočilo zase nahoru? Já bych chtěla vyzkoušet jednu novou dietu podle časopisu moje šťastná hvězda, tak bych ráda zjistila, jestli už má někdo zkušenosti.

    • Barunkaa
      21.11.2014 16:37
      Barunkaa
      Re: tipy pro ženy

      I já bych měla tip na konzultantku, paní Janu ze Světa zdraví v Brně :)

      • petraukulele
        20.12.2014 11:22
        petraukulele
        Re: Re: tipy pro ženy

        Já ze stejné společnosti jako ty mám zase tip na Marii Hudcovou, co dělá na Běhounské :)

    • Anonymní příspěvek
      05.11.2014 13:02
      Anonymní příspěvek
      Re: tipy pro ženy

      Ahoj Jani,
      jestli nejaka takova rychlo-dieta, jak pises existuje tak mi dej prosim vedet. Jinak jestli ses z Brna mam pro tebe tip na jednu super konzultantku pres stravu!! Ja u ni byla a citim se mnohem lepe nez kdy driv. Jinak dietam z casopisu vubec neverim..