Zdravá strava - Zdravý život

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Anonymní příspěvek
    14.08.2016 19:25
    Anonymní příspěvek
    Zdravá strava

    Zdravím, ráda bych přešla na trochu zdravější styl stravování, proto se teď zaměřuji i na kvalitnější potraviny, kterých se však v obchodech vyskytuje málo. Chci se zeptat, kde nakupujete opravdu kvalitní potraviny ?

Reakce

    • dvoracka.k
      20.08.2016 20:43
      dvoracka.k
      Re: Zdravá strava

      Jestli chceš opravdu nějaké kvalitní potraviny, tak se podívej na www.foodparadise.cz objednávám z tama jak základní potraviny jako třeba těstoviny, rýže , olej, tak i jiné jako třeba nějakou tu vysokoprocentní čokoládu (občas) a tak.. :)

      • Anonymní příspěvek
        22.08.2016 18:08
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Zdravá strava

        Dobře zkusím, jen se zeptám jaká je zhruba doba dodání prosím? Ať vím, s čím počítat.

  • levak
    30.07.2017 15:11
    levak

    Ahoj zacal jsem na sobe,tak trochu makat a rozhodl jsem se,ze dokonce leta neco zhubnu,ale mam docela problem,jelikoz jsem dost mlsnej,tak bych potreboval poradit cim nahradit sladke.

    • Mahony
      30.07.2017 15:16
      Mahony
      Re:

      Tak myslím,že kvalitní vysokoprocentní čokoláda ti občas neuškodí,ale já teď ujíždím na sušené mochyni.

      • levak
        30.07.2017 15:18
        levak
        Re: Re:

        Co to je?

  • Anonymní příspěvek
    04.07.2017 20:04
    Anonymní příspěvek

    Tak jak to tady tak pročítám, tak ho asi buud muset taky vyzkoušet. Chystáme se s chlapama na ryby, a kemp bude daleko. Tak si to zkusím vzít sebou.

  • Anonymní příspěvek
    04.07.2017 20:02
    Anonymní příspěvek

    Ten samoohřev je fakt fajn vychytávka, doporučuju určitě vyzkoušet. Jídlo je ze 10 min hotový.

  • Anonymní příspěvek
    21.05.2017 21:14
    Anonymní příspěvek

    Dík, to je dobrý vědět. Právě sem ještě nic takovýho nikdy neměla, a teď sem na to narazila, tak mně to přišlo zajímavý. Zkusila bych to koupit manželovi, právě místo tech hnusnejch konzerv do lesa.

    • Anonymní příspěvek
      04.07.2017 20:01
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahoj, teď sem o víkendu Adventuremenu vyzkoušel, a rád bych se podělil o zkušenosti. Chuťově mě to opravdu překvapilo. Není to žádnej polotovar, ale fakt normální jídlo. Člověk se z toho dobře nají. Chystám se vyzkoušet i ten samoohřev příště.

  • Anonymní příspěvek
    21.05.2017 21:05
    Anonymní příspěvek
    Adventuremenu

    Ahoj, chci se zeptat, máteněkdo zkušenost a tímhlejídlem na cesty?https://www.alza.cz/sport/adventuremenu-hovezi-gulas-s-bramborem-d3040117.htm?kampan=adpla-sp_obecna_camping-a-outdoor_low_c_9048123_1o11_SPT2587&gclid=Cj0KEQjw9YTJBRD0vKClruOsuOwBEiQAGkQjP5mwCySsM5Fgq3i4VrQAp9xOuULWAn_ZnIsdawrK4sYaAhLX8P8HAQ mělo by to být bezchemie a konzervantů? A je todobrý?

    • Anonymní příspěvek
      21.05.2017 21:16
      Anonymní příspěvek
      Re: Adventuremenu

      Myslím, že záleží na chuti každýho, ale můžu potvrdit, že to vůbec není špatný. A hlavně se člověk fakt nají. Což hlavně oceňuju.

    • Anonymní příspěvek
      21.05.2017 21:11
      Anonymní příspěvek
      Re: Adventuremenu

      Ahoj, ten guláš je moc dobrej, stejně jako i všechny ostatní jídla. mrkni na web adventuremenu.cz mají tam kompletní nabídku všeho. My si je bereme sebou na čundry, a co je super, že kdykoliv a kdekoliv ohřeješ a mají k tomu i takový speciální teblety.

    • Anonymní příspěvek
      21.05.2017 21:11
      Anonymní příspěvek
      Re: Adventuremenu

      Ahoj, ten guláš je moc dobrej, stejně jako i všechny ostatní jídla. mrkni na web adventuremenu.cz mají tam kompletní nabídku všeho. My si je bereme sebou na čundry, a co je super, že kdykoliv a kdekoliv ohřeješ a mají k tomu i takový speciální teblety.

  • Anonymní příspěvek
    05.03.2017 17:09
    Anonymní příspěvek

    Goji užívám pro celkové zlepšení zdravotního stavu, je to silný antioxidant

  • Anonymní příspěvek
    04.03.2017 14:09
    Anonymní příspěvek

    Já jsem spokojená s jejich stránkami www.himalyo.cz.

  • Anonymní příspěvek
    03.03.2017 22:02
    Anonymní příspěvek

    A kde se dá prosím kvalitní goji pořídít, nemám čas chodit po obchodech.

  • Anonymní příspěvek
    03.03.2017 17:57
    Anonymní příspěvek

    Goji můžu doporučit, denně popíjím džus od himalya.

  • Anonymní příspěvek
    02.03.2017 20:40
    Anonymní příspěvek

    S kustovnicí čínskou mám výborné zkušenosti na zlepšení zažívání a očistu těla.

  • Anonymní příspěvek
    25.08.2016 23:11
    Anonymní příspěvek

    Tak to zní super, děkuji za infoo.

  • Anonymní příspěvek
    17.08.2016 12:41
    Anonymní příspěvek
    Zdravá strava

    Kousek do Prahy, u nás nic moc toho není, takže spíš asi tip na Prahu.

  • Jurek
    15.08.2016 20:41
    Jurek

    Tak ono těch obchodů ze zdravou stravou máš teď všude dost. a vesměs se tam vyskytují kvalitní potraviny, nejlépe se poradit s někým tam.. my tam jako bonus máme příjemnou prodavačku...a když člověk hledá, tak i v normálních obchodech se dá najít. Jinak teda neporadím no, je to těžko. Odkud vůbec jste? Možná by se našel někdo z vašeho okolí, kdo by věděl ....