Zvětšení poprsí

• Ida 15.11.2016 09:47:45

Taky jsem si koupila asi pred 14 dny Superprsa + štíhla linie a uz nastupuje učinek, malinko se mi zvetsila prsa :-)

• Jiřina 22.08.2016 20:58:16

Za mě v případě plastické operace v Brně a okolí je určitě jasná volba Mudr. Justan.. nejen že je to skvělý plastik ale i velice sympatický a příjemný člověk který poradí a nejde mu jen o to aby za každou cenu operoval. Snaží se každé pacientce co nejlépe poradit a to si cením

• Mirečka 25.07.2016 16:51:55

Nechala sem si zvětšit poprsí v Brně v Surgal Clinic. Zezačátku sem zkoušela různý prášky, říkala sem si že je to levnější varianta a že kdyby to fungovalo tak je to přecijen levnější než plastika. Ale ve výsledku sem do prášků dala těch peněz až až a nevím jak u ostatních ale u mě to teda efekt žádnej nemělo :D Pomohla mi fakt až plastika

• Re: Anna 09.08.2016 22:26:01

Ahoj já sem z Brna kde to Surgal Clinic je? A můžete doporučit plastickýho chirurga? Byla jste spokojená?

• Re: Re: Mirečka 11.08.2016 16:28:20

Když se podíváte nastránkyplastická-estetická-chirurgie.cz tak je tam jistýplastický chirurg Justan, aveškeré co plastickéoperace co jsou na těchstránkách provádí on,stačí se k němu objednat nakonzultaci a tam si řeknetevše potřebné, mě fakt mocpomohl

• Re: Re: Re: Anna 13.08.2016 21:27:59

Za konzulstaci se něco platí? A je ten plastik dobrej?? Já fakt hledám někoho kvalitního a se zkušenostma

• Re: Re: Re: Re: Mirečka 15.08.2016 22:41:09

To se vůbec nemusíte bát, je to výborný pastický chirurg a hodně lidí si ho chválí já sním byla velice spokojená. A za konzultaci se neplatí

• Re: Re: Re: Re: Re: Anna 17.08.2016 22:10:45

To jsem ráda že se za to nic neplatí. Má dobrý recenze to je pravda, ještě se podívám pořádně a podle toho se rozhodnu kam půjdu :)

• Re: Re: Re: Re: Re: Veronika Kadlecová 17.08.2016 07:43:41

Dobrý den, já mám naplánovaný zákrok na http://plastika-morava.cz/. Jdu sem na zvětšení prsou. Pokud jste na vážkách, zkuste si vyplnit kontaktní formulář, oni se vám ozvou a domluví se s vámi a sama uvidíte, jestli se jim chcete svěřit :)

• Veronika 29.07.2016 10:47:37

cca dva mesíce, poznat to slo docela rychle, byla jsem radostí bez sebe :-)

• Veronika 27.07.2016 13:33:29

Po vysazení ATK jsem mela prsa skoro o dve velikosti mensí a jak píse už kocka 228, tak prásky Superpsa pomáhají, mela jsem k tomu i krém a jedna velikost je nahoře ;-)

• Re: kája 28.07.2016 14:57:44

A za jakou dobu jsi poznala, ze pomáhají?

• hanicka 19.07.2016 16:24:38

A co nejaky prasky existuji na zvetseni prsou prosim? ja se tim jiz delsi dobu docela trapim a potrebovala bych pomoct, ale na plastiku jsem docela straspytel..

• Re: Alča 25.07.2016 11:04:07

Možná kdyby jsi brala antikoncepci, tak by mohla mít ten vliv, že by se ti zvětšily prsa, ale po vysazení by zřejmě došlo k navrácení k původní velikosti. Kdyby opravdu existovaly prášky, které pomohou zvětšit prsa, tak by byly hned rozebrány... :D
      Můžeš zkusit třebanějaké babské rady, jakpíší v tomhle článku, alenevim nevim, jsem prostě vtomhle skeptik. :) Taky tuzminují možnosti zvětšeníprsou na jedné klinice.http://www.mezizenami.cz/krasa/vetsi-prsa-pomuze-masaz-i-zmena-jidelnicku A to budnějakou kyselinou, kteroumáš přímo v těle nebovlastním tukem. Takže by tonemuselo být tak hrozné...:) Zkus si přečístčlánek, trochu pohledat auvidíš... :)

• Re: kocka228 21.07.2016 12:14:53

Jo ja jsem ted nedavno cetla doporuceni na prasky http://www.superprsa.cz/

• prášky na zvětšení prsou Simča 03.06.2016 00:48:42

holky já bych volila raději prášky jako jakýkoli zásah do těla. Zde je psáno o dobrých prášcích na přirozené zvětšení prsou http://prirozene-zvetseni-prsou.cz/

• Aka 26.05.2016 21:20:26

Byla jsem před dvěma týdny u mudr. Justana na zpevnění prsou. Měla jsem z toho teda velkej strach ale s výsledkem jsem fakt spokojená, všem co uvažují že by k němu šli tak jen doporučuji

• augmentace prsou NikolaPapoušková 25.02.2016 12:15:17

Byla jsem minulý měsíc na augmentaci prsou v brně. operoval mě doktor Justan.Nechci mu dělat reklamu ale operace dopadla fakt nad moje očekávání. A co se mi líbilo hlavně bylo to že mě dokázal uklidnit protože jsem měla z té operace strach.

• Re: augmentace prsou Andrejová 11.04.2016 18:50:57

Dobrý den Nikolo, jak dlouho se vám prsa hojila? A kde ten plastik má kliniku?

• Re: Re: augmentace prsou NikolaPapoušková 14.04.2016 11:28:27

Operuje v effect clinic napalackýho v Brně, a v surgalclinic na drobného v Brně,přesné adresy i kontakt jenaplastická-estetická-chirurgie.cz Prsa se mi hojila vcelkurychle, doporučuji objednatse na konzultaci přesstránky, a tam se dozvítevšechno co vás budezajímat, pan doktor je velicepříjemný člověk

zpět
Celkem záznamů: 52
|< << 123 >|

Zdravě.cz na Facebooku