Začínám nový vztah s alkoholikem - Vztahy a sex

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Romanna
    07.01.2012 12:48
    Romanna
    Začínám nový vztah s alkoholikem

    Dobrý den.Je mi čtyřicet let a po neůspěšném šestiletém vztahu který skončil z důvodu stálého hádání s partnerem začínám nový vztah s mužem který denně vypije 15-25 desetistupňových piv a někdy do toho zamotá i kořalku.Rozbíhající vztah je zatím na pohodu, partner je galantní, ohleduplný a příjemný.Mám však obavu co bude následovat až vyprchá prvotní nadšení.Děkuji za případné Vaše názory.Romana

Reakce

    • Anonymní příspěvek
      17.09.2012 13:12
      Anonymní příspěvek
      Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

      ahoj hlavně se ho zeptejte kde na to bere--a kdy vydělava---tolik piv ..no je žíznivy jak ,,,jaluvka,,ale ta nepije do zásoby,,fuj takovýho chlapa se hned zbavte,,odstrašujici ,,příklad,,kdyby Vás aj na rukou nosil,,ožraly mužsky,,je hnusný,,mám skušenost,,leta jsem žila s alkoholikem,,varujte se ,,a daleko od něho,,,radím Vám dobře,,než to bude vážne,,a potom to bude ještě těžší od něho odejít,,bude Vám ho líto,,držste se od něho dáleko,,díky za poslechnutí,,mějte se a oželte společnost takového pána,,

      • Anonymní příspěvek
        17.09.2012 20:02
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Začínám nový vztah s alkoholikem

        To snad ani nelze brát vážně, takový dotaz... - jediné řešení je utéct a hodně rychle

  • Anonymní příspěvek
    16.04.2015 15:54
    Anonymní příspěvek

    -do toho bych nešla ..

  • Anonymní příspěvek
    03.03.2015 16:34
    Anonymní příspěvek

    Jediná rada.Okamžitě pryč.no tvl 15až25 piv.a co tomu říkaj jeho ledviny a játra:-)))

  • Anonymní příspěvek
    11.02.2012 22:18
    Anonymní příspěvek

    Utikej co můžeš,já jsem se snažila 30let.Nikdy nemůžeš vyhrát a budeš neštastná.Stále jsem si namlouvala,že jsem s ním kvůli dětem,ale nejvíc jsem ublížila jim,že zažívali ty opilecké nálady.Jo když nepil byl hodný.V 60 letech jsem se rozvedla a lituji že jsem to neudělala když mi bylo 30 alespoň jsem mohla žít.UTEČdržím palce

  • Anonymní příspěvek
    18.01.2012 14:40
    Anonymní příspěvek

    Romano, opravdu chcete vztah s mužem, který pije??? Kdyby jste věřila v budoucnost vztahu, nebyla by jste nejistá a neptala se na diskuzích na radu druhých! Jenže Romano, nikdo nemůže rozhodnout za vás! Ruku na srdce, co vlastně chcete? Nabízím výklad karet, alpany.estranky.cz (rady, typy, články, odkazy, videa a věštění) Nabízím, ale nenutím.

    • Anonymní příspěvek
      17.09.2012 20:05
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Vykladačko karet, na to se tě nikdo neptal! Jdi k šípku tady s reklamou na svoje pochybné služby!!!