Yes Visage recenze - Péče o tělo

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
 • Marie
  22.11.2017 15:12
  Marie
  Yes Visage recenze

  Po Vánocích bych chtěla jít na zvětšení prsou, ale nevím jakou kliniku si vybrat. Zatím uvažuji nad yes visage, máte s ní někdo zkušenost? Chtěla bych vědět na co si dát pozor, a jestli jste tam byli spokojení.

Reakce

 • Cilka
  30.01.2018 15:15
  Cilka

  Nemusíš být nervózní. Není se čeho bát. Sama si viděla že na klinice jsou příjemní doktoři. Já když jsem si tam nechávala dělat plastiku prsou tak jsem neměla žádné komplikace. Sice jsem byla trošku nedočkavá a chtěla jsem prsa hned vidět, ale to prostě nejde, ale kdo si počká ten se dočká. Hlavně potom dej vědět jak ti zákrok dopadl. Budu držet palce aby všechno dopadlo v pořádku.

  • Marie
   14.02.2018 13:00
   Marie
   Re:

   Měla si pravdu s tou nervozitou, bylo to docela zbytečné, ale já taková prostě jsem. Mám arytmii jen když si mám zavolat taxíka natož tohle :D A taky si potom nemohla moc zvedat ruce? Já si pomalu neudělám ani culík

   • Cilka
    02.03.2018 09:27
    Cilka
    Re: Re:

    Jako jo bolelo mě to, ale zabírají na to prášky že jo. Co mi spíš vadilo byla nepohodlná podprsenka, protože mě trošku škrtila, ale dalo se to přežít. A co říkáš na ty pokojena na klinice? Já jsem byla spokojená, na to že tam klientky nestráví dlouho dobu je mají útulně zařízené.

 • Marie
  04.01.2018 14:54
  Marie

  Jojo byla jsem už před vánocemi a rovnou jsme domluvili i termín zákroku, který se už docela blíží takže z toho začínám být docela nervózní...ale zároveň se těším, protože aspoň z konzultace jsem si odnesla dobrý pocit, kde mi doktor všechno vysvětlil a i mi ukázal jak by prsa měla vypadat, abych měla nějakou představu.

 • Julča
  14.12.2017 11:04
  Julča

  Ty splátky mi přijdou super. Že si to vyřešíte rovnou na klinice a nemusíte běhat po bankách. @Marie jak si dopadla na konzultaci?

 • Anonymní příspěvek
  05.12.2017 09:36
  Anonymní příspěvek

  Taky bych chtěla jít na plastiku prsou, ale tyhle zákroky jsou pro mě moc drahé. Škoda, že to nehradí aspoň z poloviny třeba pojišťovna. Ale viděla jsem že na klinice to dávají i na splátky, tak to by možná mohlo vyřešit můj problém. Sama bych na to šetřila minimálně 100 let.

 • Markéta
  23.11.2017 15:00
  Markéta

  Já osobně s klinikou zkušenost nemám, ale kamarádka si tam nechávala dělat liposukci stehen. Už si teda přesně nepamatuju kdy tam byla, ale docela si kliniku vychvalovala. Už si byla aspoň na konzultaci, nebo ses koukala jen na jejich stránka? Já už delší dobu přemýšlím nad zvětšením prsou, ale ještě jsem k tomu nesebrala odvahu.

  • Marie
   30.11.2017 13:25
   Marie
   Re:

   Na konzultaci bych měla jít příští týden, tak jsem zvědavá jak to dopadne. Ale doufám, že dobře. Nechce se mi hledat jiná klinika na kterou bych mohla jít, protože yes visage na mě zatím působí dobrým dojmem.