Jak se dá bojovat s atopickým exémem! - Alternativní medicína

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
 • kaculinka208
  14.05.2013 13:26
  kaculinka208
  Jak se dá bojovat s atopickým exémem!

  Dobrý den, velice ráda bych se s Vámi podělila o naše zkušenosti, jak se dá bojovat s alergiemi a atopickým ekzémem přírodní cestou.....náš teď už dvouletý syn začal ve třech měsících trpět na alergie a s tím spojené i ekzémy.Hodně se mu to dělalo na ručičkách, nožičkách a potom už i na obličeji,škrábal si to někdy až do krve,byli jsme už jeden čas zoufalí! Nepřišli jsme vůbec na to co mu vlastně vadí,na co má tu šílenou alergii.Skončili jsme nakonec na alergologii a kožním,dali nám antihistaminika a mastičku s kortikoidy...
  Od mé sestry jsme se po Vánocích dozvěděli o čínských bylinkách od firmy OKG a zkusili je,i když ze začátku trochu s nedůvěrou...protože těch všelijakých přípravků už je k dostání hodně a připadalo nám to všechno co jsme už vyzkoušeli stejné a bez účinku...ale poprvé nás tohle OPRAVDU A UPŘÍMNĚ NEZKLAMALO a už ani ne po třech měsících jsme viděli veliké zlepšení!! Nedá se to vůbec srovnat s tím,jaké to bylo ještě před těmi Vánoci, než jsme s bylinkami začali...máme teď momentálně jenom jeden flíček pod kolenem a ten ho nesvědí, neškrábe si to a lépe mi teď i v noci spinká! Přitom jí dá se říct cokoliv(kromě nějakých hodně alergenních potravin,ty raději oželíme..) , žádný Fenistil ani jiná antihistaminika a kortikoidové masti neužíváme, vysadili jsme to,protože jsme chtěli vyzkoušet,jestli to vůbec půjde i bez nich a nebo to budeme opět muset nasadit a fungovat už jen s těmi antihistaminiky...a vida, přesvědčili jsme se,že jde to i bez té chemie .. :-) Přišli jsme na to,že důležité je začít od příčiny tohoto onemocnění,pročistit celé tělíčko,hlavně střeva a játra od všech jedů a mykotoxinů, odkyselit,nastartovat imunitu, nejprve vnitřně a neřešit už jenom ten důsledek na kůži v podobě ekzémů a svědění . Bohužel všichni máme tendenci to stále dokola mazat mastmi jen zvenčí nebo alergické reakce tlumit antihistaminiky a neřešíme vůbec to, co se děje uvnitř nás,s našimi orgány a potom samozřejmě i s psychikou,je to potom jako začarovaný kruh ... Sama jsem se přesvědčila,že my jsme teď na dobré cestě ,našli jsme něco co nám pomáhá a z toho mám ohromnou radost :-) Nikdy není pozdě začít řešit to jinou cestou než jen do sebe cpát pořád dokola spoustu chemických léků a kortikoidů,to je až ta poslední možnost,když už nic jiného nezabírá,opravdu upřímně a ze srdce doporučuji vyzkoušet tohle i komukoliv jinému se stejnými problémy.. pokud by Vás to zaujalo a chtěl to někdo probrat a poradit víc přes soukromou zprávu, jak se s tím dá bojovat, moc ráda napíši víc informací, mohu Vám také poradit jak to začít řešit přírodní cestou... katacmelacek@seznam.cz (r.č. 03-010728)

Reakce

  • Anonymní příspěvek
   08.04.2014 10:43
   Anonymní příspěvek
   Re: Jak se dá bojovat s atopickým exémem!

   dobrý den a kde bychom ty bylinky koupili,nemáte zkušenosti a kolostrum.děkuji

   • Anonymní příspěvek
    31.03.2015 21:37
    Anonymní příspěvek
    Re: Re: Jak se dá bojovat s atopickým exémem!

    mám vnuka s atopickým exémem,hlavně okolo pusinky ,jak cucá palec,je to zoufalé.už jsme zkusili kde co a nic nepomáhá.už z tich mastiček a chemie mám strach.děkuji za nápovědu.

 • Vladimír
  28.02.2018 06:24
  Vladimír
  Kortikoidy neřeší příčinu.

  Bez vyřešení základní příčiny ekzémů nepřináší aplikace mastí ani kortikoidů trvalé výsledky. Příčinou ekzémů jsou potravinové alergie, způsobující zánětlivé poškození střev a následné autoimunitní reakce našeho těla, projevující se navenek různými příznaky včetně nepříjemných ekzémů. Používám testy, které určí, jaké konkrétní potraviny Vám ekzém vyvolávají. Poradím, jak si upravit stravu, abyste si ekzémy sami trvale odstranili. Kontakt 608 155 338.

 • Anonymní příspěvek
  25.04.2017 16:03
  Anonymní příspěvek

  Moje maminka chodí s AE do lékárny Zelený anděl v Brně, paní lékárnice jí vždy poradí nějaké bylinky a od té doby má ekzém uklidněný...

 • Petra Zlat.
  18.11.2015 12:00
  Petra Zlat.
  HAP terapie...

  http://www.regresniterapiepraha.cz/pribehy-z-praxe/atopicky-ekzem/

 • Anonymní příspěvek
  21.08.2015 13:45
  Anonymní příspěvek
  http://professionalmovers.in/packers-and-movers-in-delhi/

  Relocation Service -Please visit for More information about
  Packers and movers in bangalore@ http://professionalmovers.in
  Packers and Movers Bangalore@http://professionalmovers.in/packers-and-movers-in-bangalore/
  Packers and Movers in delhi@http://professionalmovers.in/packers-and-movers-in-delhi/
  Packers and Movers in Noida@http://professionalmovers.in/packers-and-movers-in-nodia/
  Packers and Movers inGurgaon@http://professionalmovers.in/packers-and-movers-in-gurgaon/

 • Petruss
  16.05.2015 16:10
  Petruss

  nemám s tím osobně zkušenosti, ale nedávno jsem četla o biorezonanční terapii, prý je to i na kožní problémy, tak zkuste kouknout.

 • Anonymní příspěvek
  13.07.2013 19:17
  Anonymní příspěvek

  Ahoj, mám zkušenosti s užíváním CDS a velmi kladné....pokud se o toto téma zajímate je možné nakouknout i do této skupiny, kde jsou konkrétní postřehy lidí, kterým CDS pomohla.
  https://www.facebook.com/groups/382886911808866/