Muzikoterapie


Diskuze byla uzavřena. Není možné přidávat ani odpovídat na příspěvky.

Autor Příspěvěk
Packers and Movers
21.08.2015 13:44:20

http://professionalmovers.in/packers-and-movers-in-bangalore/

Search the Best Companies -Please visit for More information about
movers and packers@ http://professionalmovers.in
movers and packers Gurgaon@http://professionalmovers.in/packers-and-movers-in-gurgaon/
movers and packers delhi@http://professionalmovers.in/packers-and-movers-in-delhi/
movers and packers Noida@http://professionalmovers.in/packers-and-movers-in-nodia/
movers and packersBangalore@http://professionalmovers.in/packers-and-movers-in-bangalore/
michal.zeinert
14.04.2011 10:13:36

Muzikoterapie

Vy nevíte, co je to muzikoterapie? Není divu, jelikož tato léčebná metoda je v dnešní době jen málo rozšířená a navíc neprávem podceňovaná.

Jak už napovídá samotný název, muzikoterapie se zabývá zvukem, resp. zvukovými vibracemi. Je to proces, ve kterém je možné pomocí speciálního užití hudby zlepšit zdravotní stav u dospělých nebo detí.

Na tomto seberozvojovém semináři se budeme snažit pochopit sami sebe, nahlédnout do svého nitra a pomocí tónů křišťálových a tibetských mís ho pročistit a harmonizovat. Budeme pracovat s čakrami a věnovat se vztahům v návaznosti na tato energetická centra. Během tohoto víkendu si každý odpočine, uvědomí si, které vztahy ho ovlivňují a jak, vyčistí je a nalezne svou vnitřní rovnováhu.

Seminářem nás bude provádět profesionální lektorka Hana Marešová, která pracuje s tibetskými mísami, křišťálovými mísami, šamanskými bubny, planetárními gongy a se vším, co vydává zvuk.

Akce bude probíhat v překrásné přírodě Orlických hor uprostřed lesů v letovisku Studánka. Je to naprosto ideální místo k odpočinku a relaxaci, jelikož je vzdálené od civilizace a přináší klid a pohodu.

"Život je vibrace a vibrace je život. Pokud se vyladíme na vibrace života, životní vibrace, dostaneme se ke své přirozenosti. Uvolní se tak všechny bloky a rezistance a objevíme tak sílu bytí."

www.activedays.cz
Zdravě.cz na Facebooku