body vánoční soutěže

• Re: Re: podvod hloupej.honza 04.01.2011 07:11:02

vždyť se přímo zde v diskuzi někteří přiznali sami a opravdu mě nenuťte číst ty trapné výmluvy o tisících přátelích, registracích po hospodách a obchodech znovu...

• Re: Re: Re: podvod červená karkulka 04.01.2011 09:59:18

Než se budete ztrapňovat dál, tak si opět přečtěte pravidla soutěže - ostatní to už dávno udělali, a několikrát, a oni ty pravidla dodrželi. Jinak trestné je taky to, že když někoho nařknete z podvodu, a ten podvod to nebyl, tak za to ten, koho jste nařknul, vás může obvinit z křivého nařčení - což vy nyní úmyslně a soustavně děláte, takže už toho opravdu nechte. Doufám, že je to vysvětleno dostatečně a dáte si pokoj a už plynule můžete přejít do odd. duševní zdraví.

• Re: Re: Re: Re: podvod sexi-girl269 04.01.2011 17:20:19

takze si myslis ze je v poriadku ked si niekto zalozi 300 mailov???a ze nema pravo na vyhru ten kto o to poziada 200 priatelov???

• Re: Re: Re: Re: Re: podvod červená karkulka 04.01.2011 18:53:04

aby byl člověk férový, tak, :
              ...a jak píše administrátor níže - někteří by měli být raději zticha, než tady vykřikovat něco o tom jak jsou spravedliví....a přečtěte si i vy po sobě co jste všechno napsala( jinak za mě- to jste se všichni zbláznili nebo co?)

• Re: Re: Re: Re: Re: Re: podvod sexi-girl269 04.01.2011 19:07:10

:D ja som sa nezblaznila len ma uz nebavia obvinenia niektorych teda vacsiny ze ked mam vela bodov som hned podvodnik a zakladam falosne maili ked som sa snazila rovnako ako iny ktory pisali babske rady a radili...no ale pockame si na vysledky

• Komentář byl smazán sexi-girl269 04.01.2011 17:24:35

• Re: podvod annymni_od_anonyma 03.01.2011 11:44:31

Jste prosím normální? Umíte číst a rozumíte tištěnému slovu? Přečtěte si podmínky soutěže - nejsou tam žádné výjímky či omezení. Pokuste jste se účastnila a bohužel jste se nedostala ani mezi ty , co by měly mít tu kuchařku, tak si tyhle řeči nechte od cesty. Jako anonym se to píše, vidte - takhle to umí každý... Je mi z vás opravdu špatně, z těch řečí zneuznaných soutěžících, co najednou zjjistily, že by chtěly myčku, troubu nebo mikrovlnku a prostě na to nemají, tak udávají, udávají a udávají... Lidi styďte se, takhle se začíná Nový rok? Co z toho máte - když já nemůžu mít výhru, tak ať ji nemá nikdo i kdyby čert na koze jezdil?

• Re: Re: podvod hloupej.honza 03.01.2011 14:18:06

svou reakci s podvodem jsem napsal jako nezávislý čtenář této diskuze, který se nezúčastnil této soutěže. Výmluvy místních soutěžících, kteří podváděli mi prostě přijdou hodně dětinské a zároveň opravdu postižitelné.

• Re: Re: podvod opickajura 03.01.2011 12:42:22

tady nejsou asi lidi normální,,to je síla, napsala si to super

• :D Lucie 04.01.2011 17:28:54

Panejo, proč se tu pořád ZBYTEČNĚ dohadujete? Už za pár hodin se snad dozvíme výsledky. Já jsem zatím díky babským radám ještě povyskočila, takže super ;) Snad ta kuchařka klapne a bude dobrá.

• body vánoční soutěže opickajura 03.01.2011 21:51:27

Tak jsem žebrala smskama, o registrace, nečtu nic jiného, jojo, jak půjdu na meil,,pomůžou mi ještě body?

• Re: body vánoční soutěže novina 03.01.2011 23:11:25

Tady snad někdo spad´ z višně ......nebo se ještě neprobral ze Silvestra ?

• hloupej.honza 03.01.2011 14:29:40

Jinak myslím, jak tak sleduju některé jedince, že celá soutěž včetně diskuzí by se měla přesunout do sekce Duševní zdraví a psychologie (c;

• konec Lucie 02.01.2011 17:28:56

Podle mě "hluchý maily" poznaj taky podle toho, že je to hrozně dávkovaně registrovaný. Tzn. třeba po třech minutách... To by bylo trochu divný, ne? I třeba v tom obchodě, jak tady o tom někdo mluvil, že si tam registroval lidi, že by mu stáli frontu a pěkně sto lidí po sobě by se mu registrovalo každý dvě, tři minuty... :D

Už to neřešte a počkejme si na nějakej den po 5.1., kdy to bude vyhlášený.

• Komentář byl smazán sexi-girl269 03.01.2011 10:11:04

• BODY Pavla12 02.01.2011 16:38:16

JÁ JSEM V POŘÁDÍ 45,NEVÍTE CO ZA TO DOSTANU ?ASI NIC, CO.

• Re: BODY opickajura 02.01.2011 19:09:53

máš to hned na hlavní straně..je 24 cen

• kod v týdeníku Pavla12 02.01.2011 16:59:37

Body jsou jen za jeden kod

• lucky.lucker 02.01.2011 15:34:36

Body se přičtou automaticky. Doporučit lze prostřednictvím formuláře pod pravidly nebo zasláním (např. na Facebooku, na ICQ apod.) unikátní URL adresy, kterou najdete na této stránce. Aby byly body správně započítány, musí se doporučený uživatel zaregistrovat po kliknutí na unikátní URL adresu dříve, než zavře okno prohlížeče.

nezlobte se, pořád tomu nerozumím!!!!!
    odešlu URL a druhý se zaregistruje, jestli sedí vedle mě na stejné IP o tom ani zmínka a jak já to mám čuchat, kde zrovna je
    a co člověk, lépe mail, to jiná IP, je holý nesmysl
    no já mám 70 bodů, což není mnoho, ale chodit s křížkem po funuse, je taky hloupost
    no nechejte to koňovi, má větší hlavu
    a to potom napíší omluvný mail na adresu mailu, co vyškrtnou, že teda registrace neplatí, protože byla provedena sice správně, i přes správnou URL, ale ta URL pro něj neplatí? a že email si mažou z databáze, a že jim má věřit?
    to chci vidět někoho, kdo se jim tam potom zaregistruje
    tak, ať rozešlou maily s potvrzením registrace, tehdy a tehdy, pokud příklad odpoví 50% lidí do 3dní je to v poho (beru-li, že někdo nebude v časový úsek u pc), ale kdo se zaregistroval, tak asi chtěl neee???

• Re: opickajura 02.01.2011 15:53:13

to se tě netýká, jen těch, kdo vyrobí 600 meilovek nových..na ty pošle odkaz ze svéhoPC...a ze svého se na vyrobenou adresu přihlásí a dá reg. tam poznaj vše šlo z jedné IP adresy

zpět
Celkem záznamů: 216

Zdravě.cz na Facebooku