hubnutí

Diskuze byla uzavřena. Není možné přidávat ani odpovídat na příspěvky.

Autor Příspěvěk
Lenka
28.11.2013 04:24:19

dobre tipy a rady http://www.hubnete.cz/budin/
Lenka
28.11.2013 04:22:41

ZDRAVÉ HUBNUTÍ

22.08.2013 23:35:17
Jano napsal:

Re: ZDRAVÉ HUBNUTÍ

Analýza se píše s tvrdým "ý" po "L". "Úspěch" se píše s čárkou nad "u" a ne s kroužkem. Když už si tu někdo dělá reklamu pro sebe, měl by si dát práci s pravopisem.
dobre tipy a rady http://www.hubnete.cz/budin/
pavel
26.11.2013 14:42:05

Hubnutí s kerbetem

Vyzkoušel někdo tento způsob? Na těch stránkách jsou hodně zajímavé informace k hubnutí a taky by mě zajímalo, jestli někdo vyzkoušel ta měření? Ani tak nemám na mysli klasickou metodu BIA, ale spíše tu spiroergometrii a duální denzitometrii. Odkaz na ty stránky je www.kerbet.cz. Je tam sice nutná registrace, ale nedostal jsem žádnou nabídku ani po mě nic dalšího nechtěli. Asi je to kvůli těm osobním údajům a spoustě informací, co tam je uvedeno. Děkuji za komentář.
Jano
22.08.2013 23:35:17

Re: ZDRAVÉ HUBNUTÍ

20.07.2013 20:27:15
Mike napsal:

ZDRAVÉ HUBNUTÍ

Dobrý den pracuji jako certifikovaný welness poradce v oboru hubnutí.Zdarma vám udělám analízu stavby těla a vytvořim nutriční plán.V případě zájmu mě kontaktujte na mail martin.mikulcik@seznam.cz a poradím vám jak váš problém vyřešit.Mám spoustu spokojených klientů ůspěch je zaručen.
Analýza se píše s tvrdým "ý" po "L". "Úspěch" se píše s čárkou nad "u" a ne s kroužkem. Když už si tu někdo dělá reklamu pro sebe, měl by si dát práci s pravopisem.
klara11
16.08.2013 22:12:49

12kg dole! a o 2 velikost jsem menší :)

zkusila jsem všechno a nic nepomáhalo, váha šla pořád nahoru. pak mi kamarádka poradila ať se podívám na www.protodieta.cz no a mám o 12kg . No a musím změnit celý šatní, 2 velikosti dolů to je prostě rozdíl :) ale skvělej. Držím všem palce! :)
Barunkaa
11.08.2013 17:59:24

Re: Re: Re: Re: Hledám

31.07.2013 14:03:10
Pavel napsal:

Re: Re: Re: Hledám

Co tak zkusit odborníky na hubnutí?
http://snizte-bmi.shopceny.cz
Zdravíčko, taky přidám jedno nutriční poradenské centrum, se kterým mám zkušenosti zase já svet-zdravi.cz :) Když jsem tam byla, tak mě za dvě kilča, změřili, zvážili, rozebrali jsme kompletně mou postavu, všemožné hodnoty, poradili mi co a jak jíst, jak se mám hýbat a také nějaký ten produkt (ten jsem si nakonec nevybrala), stačily mě pouze ty rady, dodržuji je dodnes, jsem spokoejná, že pro sebe stále něco dělám a že na sobě vidím pokrok :)
Pavel
31.07.2013 14:03:10

15.05.2013 09:16:34
pavlatko napsal:

Re: Re: Hledám

Taky nemám moc silnou vůli, ale pomáhá mi podpora rodiny a taky to, že se s problémy a pokušeními rozdělími s ostatními ženami v Komunitě 111, tam diskutujeme různá témata, co nás baví, zajímá...
Co tak zkusit odborníky na hubnutí?
http://snizte-bmi.shopceny.cz
Mike
20.07.2013 20:27:15

ZDRAVÉ HUBNUTÍ

Dobrý den pracuji jako certifikovaný welness poradce v oboru hubnutí.Zdarma vám udělám analízu stavby těla a vytvořim nutriční plán.V případě zájmu mě kontaktujte na mail martin.mikulcik@seznam.cz a poradím vám jak váš problém vyřešit.Mám spoustu spokojených klientů ůspěch je zaručen.
Mike
20.07.2013 20:26:36

Mike
20.07.2013 20:23:11

pavlatko napsal:

Taky nemám moc silnou vůli, ale pomáhá mi podpora rodiny a taky to, že se s problémy a pokušeními rozdělími s ostatními ženami v Komunitě 111, tam diskutujeme různá témata, co nás baví, zajímá...
Dobrý den pracuji jako welness poradce při hubnutí.Zdarma vám udělám analízu stavby těla a vytvořim nutriční plán.V případě zájmu mě kontaktujte na mail martin.mikulcik@seznam.cz a poradím vám jak váš problém vyřešit.
pavlatko

09.05.2013 09:07:15
olina napsal:

Re: Hledám

Ahoj,také se celý životsnažím hubnout,ale přiznámse,nemám pevnou vůli,takénemám k soběžádného"tahouna".,na kterém bych vidělanějaké výsledky a tišezáviděla(smích). Ráda bychsi také předávala info ohubnutí atd. Pracuji napracovišti,kde tloušťkanení žádoucí. Jestlimáš/te/ ještě chuť,bylabych ráda.S pozdravem Olina
olina
09.05.2013 09:07:15

Re: Hledám

25.04.2013 08:02:48
Janule 39 napsal:

Hledám

Hledám kamarádku na společné hubnutí ve dvou.
Ahoj,také se celý životsnažím hubnout,ale přiznámse,nemám pevnou vůli,takénemám k soběžádného"tahouna".,na kterém bych vidělanějaké výsledky a tišezáviděla(smích). Ráda bychsi také předávala info ohubnutí atd. Pracuji napracovišti,kde tloušťkanení žádoucí. Jestlimáš/te/ ještě chuť,bylabych ráda.S pozdravem Olina
Janule 39
25.04.2013 08:02:48

Hledám

Hledám kamarádku na společné hubnutí ve dvou.
Klára
15.04.2013 16:15:33

Ahoj mam dotazek,jak mám docílit toho aby se mi zatáhla žebra?
Květinka
21.03.2013 13:42:15

Re: Re: Re:

23.01.2013 14:51:34
ILi napsal:

Re: Re:

Ahoj Jani,
určitě jsou dobří a špatní poradci...Já jsem vyzkoušela tři špatné,než jsem objevila toho dobrého(vlastně mi o něm řekla kamarádka v práci).Ta paní mi změnila pohled na stravování,na život i na sebe samu(už se mám ráda :))Změnila jsem k lepšímu spoustu věcí a děti i manžel si oddychli :) Ta poradkyně je ve Francouzské ulici,je to kousek od Náměstí míru a jmenuje se to Dietplus.Pomohlo mi to,zhubla jsem konečně a jsem OK.Tak seber odvahu,přeji ti vše dobré,ILi.
Náhodou jsem narazila natyto stránky a čtu zajimavépříspěvky na téma hubnutía poradci. Musím se přiznat,že já problém s nadváhouzatím nemám (jsem ještě vnormě), ale kamarádka ta homá. Navštívila asi 5poradců a nestačila sedivit. Každý radil něcojiného. Nakonec to s poradcivzdala a začala se samavzdělávat a samam hubnout.Na netu našla velmizajímavé stránky o hubnutí(http://hubnuti52.webnode.cz/). a tak postupovala dále.Koupila si výbornou knihu adnes po cca po třechměsících má dole 6,1 kgtuku! Takže poradci, ale kdejsou ti dobří coneždímají jen peníze.
Alena
17.03.2013 11:07:14

Lidé neznají rozdíl mezi nutričním terapeutem a výživovým poradcem

Problém je v tom, že lidi nevědí, že nutriční poradce/výživový poradce není studovaný člověk. Je to člověk, s kurzem-v rámci většinou víkendu( nebo několika dnů). Nutriční terapeut je pak člověk studovaný-zpravidla 3-5let(vyšší nebo vysoká škola), ktrerý dokáže lépe pomoci. Nutriční asistent je člověk se sš v oboru.

Pěkný den!
Věra Uhlířová
05.03.2013 15:27:21

Re: Lipoxal xtreme

04.12.2012 14:24:33
hanka napsal:

Re: Lipoxal xtreme

Lipoxal je k ničemu,zbytečně utracené peníze.
Lipoxal mně osobně pomohl jen k prvnímu kardiologickému vyšetření. A to po 3 tabletách. Moje srdce si dělalo co chtělo. V životě jsem nezažila ten pocit, že mi srdce vyskočí z hrudi. Srdce bušilo tak rychle a nahlas, až to bolelo. Lipoxal bych zakázala. Navíc, stál hodně peněz a co potom s ním.
ILi
23.01.2013 14:51:34

15.01.2013 17:45:28
Lída napsal:

Re:

Ahoj, s poradci zkušenost nemám, ale co krabičková strava, neláká tě? Já ji vyzkoušela a je to dobrá zkušenost. Na www.harmonyservis.cz Jídlo chutné, zdravé, nedělané na tucích, ale v páře. Já si přes týden odpočinu od vaření a můžu se věnovat dcerce.
Ahoj Jani,
určitě jsou dobří a špatní poradci...Já jsem vyzkoušela tři špatné,než jsem objevila toho dobrého(vlastně mi o něm řekla kamarádka v práci).Ta paní mi změnila pohled na stravování,na život i na sebe samu(už se mám ráda :))Změnila jsem k lepšímu spoustu věcí a děti i manžel si oddychli :) Ta poradkyně je ve Francouzské ulici,je to kousek od Náměstí míru a jmenuje se to Dietplus.Pomohlo mi to,zhubla jsem konečně a jsem OK.Tak seber odvahu,přeji ti vše dobré,ILi.
Lída
15.01.2013 17:45:28

Re:

09.01.2013 18:06:17
Jana napsal:
Ahoj,
ráda bych se zeptala, jestli máte někdo zkušenosti s poradci na výživu. Zda-li opravdu jejich jídelníčky dokáží pomoc s váhou a zároveň jsou chutné.
Děkuji Jana
Ahoj, s poradci zkušenost nemám, ale co krabičková strava, neláká tě? Já ji vyzkoušela a je to dobrá zkušenost. Na www.harmonyservis.cz Jídlo chutné, zdravé, nedělané na tucích, ale v páře. Já si přes týden odpočinu od vaření a můžu se věnovat dcerce.
Lída
15.01.2013 17:36:24

15.01.2013 16:41:54
Denisa napsal:

Re:

Ahoj Jani, já se nechala zlákat kámoškou a vyzkoušela profíky na www.super-hubnuti.cz. Připravili mi plán stravy a do toho zakomponovali cvičení. Jsem zatím na začátku, ale cítím se skvěle a musím říct, že mám větší motivaci, když jsem pod dohledem odborníků. Zkus tam napsat a poptat se, co a jak.
Celkem záznamů: 615

Zdravě.cz na Facebooku