Rady a zkušenosti s hubnutím

Diskuze byla uzavřena. Není možné přidávat ani odpovídat na příspěvky.

Autor Příspěvěk
Magda S.
24.02.2015 17:30:34

Já jsem akorát obměnila jídelníček za pravidelnou stravo - snídaně, svačina, obed, svacina, vecere, a kila sla dolu sama. Je pravda, ze už ted nenakupuju v supermarketech, ale ve Slunecnici- toje jeden obchod se zdravou výživou v Brně. Já jsem jinak hodně sportovala a to zustalo stejné
Andrea
22.02.2015 13:29:56

Re: Hubnuti

17.02.2015 08:44:46
dvoracka.k napsal:

Hubnuti

Ahoj, já jsem hubnout začala loni na přelomu jara léta. Po dlouhých zkušenostech jsem věděla už, že to sama nezvládnu, začala jsem jezdit do Brna a to sem hubnutivbrne.cz, kde mi moc milá paní neuvěřitelně pomohla. Upravila jídelníček, poučila o tom, co bych měla a co neměla jíst, co omezit, co hodně, co málo atd. Jaké cviky bych měla dělat nebo jaký sport....tak jsem se do toho pustila, chodila tam ještě na konzultace...a fakt jsem se do toho opřela a zhubla jsem hodně. Ted když si stoupnu na váhu, tak mám dole 14 kg. Ted jsem se sebou konečně spokojená, možná ještě nějaké to kilíčko, ale super.
Takže všem drřím palce s hubnutím, je to dřina, ale jen zezačátku, pak už je to zábava, když vidíte výsledky!
já ujíždím už jenom na slimaxu, občas zajdu na procházku a jinak hodně jezdíme na hory tak doufám, že ze mě bude v létě celebrita :D
Iveta
17.02.2015 19:01:14

Re: Notorická dietářka

31.08.2014 17:02:27
Lenka napsal:

Notorická dietářka

Ahoj, jsem notorická dietářka. Vyzkoušela jsem už snad dvacet zaručených diet, po které se z každé mé kamarádky nebo kolegyně stala hvězda firemního mejdanu (protože jí najednou chybělo v pase deset centimetrů), ale já sama jsem vždycky skončila u prvních pěti kilo. A když už jsem konečně po hodinách taiči a hladu něco shodila, tak za měsíc jsem byla opět na své staré váze, jako bych se ani nikdy zhubnout nesnažila. Moc zajímavé články o hubnutí jsou tady: http://www.erada.cz/?cat=312 . Nejsou nijak dlouhé, ale dozvěděla jsem se například, proč nesmím přestat snídat a taky, že vzít si večer před spaním něco k jídlu, není hned konečná. Teď už zase shazuju kila jak jelen paroží a hlavu si s tím tak moc nelámu, je to tak kilo za dva týdny, ale "jde to" pořád směrem dolů. Tak hodně štěstí!
Zdravím , mám to celýživot úplně stejně nemohuzhubnout a když už nějakéto kilo zhubnu zase to hodněrychle naberu . Nepomohli miani žádné zázračnéprášky ani omezení jídlanic :( Připadalo mi ,že snadpřibírám i z vody .Nakonecjsem musela vyhledat pomoc,protože má váha se dostalana 95 kg k výšce 155 cm .Výživová poradkyně měmile překvapila dokázala mise vším poradit a zároveňmě udržet mojí motivaci khubnutí teď po 6 měsícíchmám 74,5 kg a cítím seskvěle :) V hubnutípokračuji a všem doporučujubuď zkusit nějakou poradkyninebo lékařku mě to velmipomohlo . A tady mohu jendoporučitwww.centrum-redukce-vahy.webnode.cz
dvoracka.k
17.02.2015 08:44:46

Hubnuti

Ahoj, já jsem hubnout začala loni na přelomu jara léta. Po dlouhých zkušenostech jsem věděla už, že to sama nezvládnu, začala jsem jezdit do Brna a to sem hubnutivbrne.cz, kde mi moc milá paní neuvěřitelně pomohla. Upravila jídelníček, poučila o tom, co bych měla a co neměla jíst, co omezit, co hodně, co málo atd. Jaké cviky bych měla dělat nebo jaký sport....tak jsem se do toho pustila, chodila tam ještě na konzultace...a fakt jsem se do toho opřela a zhubla jsem hodně. Ted když si stoupnu na váhu, tak mám dole 14 kg. Ted jsem se sebou konečně spokojená, možná ještě nějaké to kilíčko, ale super.
Takže všem drřím palce s hubnutím, je to dřina, ale jen zezačátku, pak už je to zábava, když vidíte výsledky!
Milan
24.01.2015 22:39:47

Zdravim.Nema nekdo skusenostistimto?http://www.maxivitalis.cz/slimax-90-10-tobolek-zdarma.html jsem chlap a chciselibit, ale nejak nejsem naten pohyb a po svatcich jsemnabral 4kila a mam strach, zese mi oddela knoflik od rifli.basti to kolegyne a je mi blbyseji ptat,muzou to i chlapi?co myslite
Maltitol
24.01.2015 19:58:56

Ahoj,
při hubnutí je lepší vyvarovat se cukrům, ale když už něco sladíte, je dobré používat jiné sladidlo než běžný bílý cukr. Vhodnou alernativou mmůže být třeba maltitol, který má méně kalorií a téměř stejnou sladivost. Na těchto stránkách se můžete dozvědět více maltitolu http://maltitol.cz/
Kačka
14.01.2015 08:57:46

vlákninové tablety

Zdravím!
Máte někdo zkušenosti svlákninovými tabletami sextraktem zelené kávy?Dostala jsem tyhle:http://www.online-market.cz/zdravi/hubnuti/vlakninove-tablety-s-extraktem-zelene-kavy-200-tablet.html k vánocům, alenevím, jestli je začítužívat. Ráda bych sezeptala na něčí osobnízkušenosti.. Nemůžu nainternetu dohled účinekzelené kávy. Znáte toněkdo? Díky!
Květa
13.01.2015 12:37:33

Slimax

Užívám Slimax už 3 měsíce a mám už 10 kg dole !!!
Marticzka
10.01.2015 15:59:49

Pohodlně, chytře a rychle

Dobrý den,
každá žena po 50 ví, že zhodit jedno kilo je jako vylézt na K2. Cvičení nestačí a uzeleninovat k smrti také nikoho nebaví. Pomohla jsem si přírodním produktem Slimax plus pro ženy středního věku a zhubla jsem za dva měsíce 7 kilo. Cítím se tak na 30 a můj manžel ze mě nemůže spustit oči. Doporučuji!
RitaC
10.12.2014 15:15:13

Re:

08.12.2014 21:36:54
Rozi napsal:
Dobrý den, jsem v procesu hubnutí a můj výživový poradce mi řekl, abych naprosto omezila alkohol v této fázi. Jenže já mám moc ráda červené víno. Dám si dvě deci téměř každý večer. Je to až takový problém? Někde jsem četla, že sklenka vína denně je naopak zdravá. Nebo mi doporučíte nějaký kompromis?
Dvě deci červeného vína denně jsou naopak prospěšné pro krevní oběhový systém ;) ale pokud jsi z toho moc nervozní, tak si dej nealko víno třeba. to by mohl být dobrý kompromis.
Denisa
09.12.2014 20:26:08

Re: Jde to i s kapkou vína

Rozi napsal:
Dobrý den, jsem v procesu hubnutí a můj výživový poradce mi řekl, abych naprosto omezila alkohol v této fázi. Jenže já mám moc ráda červené víno. Dám si dvě deci téměř každý večer. Je to až takový problém? Někde jsem četla, že sklenka vína denně je naopak zdravá. Nebo mi doporučíte nějaký kompromis?
Dobrý večer já jsem se před měsícem, po tom co jsem přestala kojit také pustila do hubnutí pomocí koktelíků, čajů a tičinek od Akuny. A musím říct, že jsem tomu vůbec nevěřila, ale dokázala jsem zatím shodit 5 kg, za první měsíc. No je fakt že kdyby mi balíček nekoupil manžel, s tím že to používá nějaká jeho kolegině a s tím, že už nemůže poslouchat jak furt fňukám jak asi shodím ty poporodní kila, sama bych si to nekoupila. Teď už teda jo když vím, že to pomáhá, tak asi jo. Každopádně co se toho vína týká, dát si decku až dvě asi neškodí, jde jen o to, že víno obsahuje prázdné kalorie, které nejsou v těle k ničemu užitečné...
Rozi

|Dagina
04.12.2014 13:57:49

Re: Hubnutí s výživovým poradcem

01.11.2014 22:53:01
Míša napsal:

Hubnutí s výživovým poradcem

Ahoj holky, zkoušela jsem všechno možné, ale pořád se mi váha vracela. Nakonec mě zachránila až výživová poradkyně. Poradila mi co a jak jíst, kila jdou dolů a co je hlavní nevrací se ;) Objednala jsem se k ní na téhle stánce hubnutisporadcem.cz Míša
Jen tak dál :) Sama jsemtaké vyhledala pomoc a jsemspokojená :) Váha jde dolůuž 15 kg dole za cca 4měsíce :) Jsem velmispokojená a vřeledoporučuju :))www.centrum-redukce-vahy.webnode.cz
Míša
01.11.2014 22:53:01

Hubnutí s výživovým poradcem

Ahoj holky, zkoušela jsem všechno možné, ale pořád se mi váha vracela. Nakonec mě zachránila až výživová poradkyně. Poradila mi co a jak jíst, kila jdou dolů a co je hlavní nevrací se ;) Objednala jsem se k ní na téhle stánce hubnutisporadcem.cz Míša
lenička
08.10.2014 13:14:49

Re: Re: Fitness family

29.09.2014 13:49:17
napsal:

Re: Fitness family

To ses dobrá, že ses takle do toho obula, a máš výsledky! Já si říkám, že do fitka také musím začít chodit, ale zatím jsem se k tomu ještě nedostala, nesmím se furt vymlouvat a prostě jednoho dne půjdua udělám to a snad vydržím. A tos chodila sama? Mě by se možná líp cvičilo s nějakou kamarádkou.
No tak chce to pevnou vůli, ale určitě se donut, jak začneš, tak to půjde, zvykneš si, uvidíš. Pak tě to začne i bavit :)
No sem tam jsem chodila i s kamarákou, ale ta neměla tolik času, tak jsem musela pak i sama, to mě posílilo nejvíc.
e.
01.10.2014 21:46:04

většina neúspěšných dietářů bojujese závislostí na nezdravém jídle. proč má tělo potřebu konzumovat čokolády, chipsy, hranolky, zákusky...? Je to jednoduché. Zatímco cukru, soli, éček máte příliš, některých živin máte příliš málo. a tělo si říká o doplnění energie právě chutí na nezdravé věci....doporučuji shlédnout tato videa, která vám ujasní, jak správně kombinovat živiny a nemít chuť na nezdravé jídlo...http://1url.cz/84at
erika.bendova
29.09.2014 13:49:17

Re: Fitness family

21.09.2014 18:50:27
lenička napsal:

Fitness family

Dobrý den, všem kteří chtějí zhubnout mohu doporučit cvičení s Olgou Šípkovou. Mě se už podařilo zhubnout 13 a pul kila a chodím do jejího fitka ve Zličíně. Navíc jsem si teď zařídila členství Basic za 850kč a cvičím jak o život. Všichni mě chválí jak jsem zhubla ale důležité je že se cítím já dobře po porodu to pro mě bylo velice těžké se na sebe vůbec podívat. Teď mám zpátky své sebevědomí a krásnou postavu. Pořádají i různé akce však se podívejte www.sipkova.cz
To ses dobrá, že ses takle do toho obula, a máš výsledky! Já si říkám, že do fitka také musím začít chodit, ale zatím jsem se k tomu ještě nedostala, nesmím se furt vymlouvat a prostě jednoho dne půjdua udělám to a snad vydržím. A tos chodila sama? Mě by se možná líp cvičilo s nějakou kamarádkou.
lenička
21.09.2014 18:50:27

Fitness family

Dobrý den, všem kteří chtějí zhubnout mohu doporučit cvičení s Olgou Šípkovou. Mě se už podařilo zhubnout 13 a pul kila a chodím do jejího fitka ve Zličíně. Navíc jsem si teď zařídila členství Basic za 850kč a cvičím jak o život. Všichni mě chválí jak jsem zhubla ale důležité je že se cítím já dobře po porodu to pro mě bylo velice těžké se na sebe vůbec podívat. Teď mám zpátky své sebevědomí a krásnou postavu. Pořádají i různé akce však se podívejte www.sipkova.cz
Terezka
10.09.2014 09:49:57

Re:

02.09.2014 16:30:01
Markéta napsal:
Před pár měsíci jsem se pevně rozhodla, že zatočím se svou nadváhou. Přečetla jsem mnoho článků ohledně hubnutí a začala jsem s pravidelným pohybem a zdravou stravou. Dva měsíce jsem 3x týdně běhala, snažila se jíst zdravě a nepřejídat se (večerní mlsání byl vždy můj kámen úrazu). Po těch dvou měsících jsem zjistila, že se má váha vůbec nezměnila, což jsem nechápala, měla jsem pohyb a snažila jsem se jíst zdravě. Byla jsem zklamaná a bezradná, nechápala jsem, co dělám špatně. Pak mi kamarádka doporučila odborné centrum Rekondice, kde by mi mohli poradit, co jsem dělala špatně. Váhala jsem, ale takhle zpětně jsem ráda, že jsem se na Rekondici obrátila. Vysvětlili mi, co jsem dělala špatně, naučili mě, jak si sestavit jídelníček, a hurá! Váha šla dolů, cítím se skvěle, a když vidím výsledky, tak mám motivaci do dalšího hubnutí. 
Děkuji za tip Markét:) Koukala jsem, že mají na stránkách rekondice napsáno konzultace zdarma, tak za to nic nedám:))
Markéta
02.09.2014 16:30:01

Před pár měsíci jsem se pevně rozhodla, že zatočím se svou nadváhou. Přečetla jsem mnoho článků ohledně hubnutí a začala jsem s pravidelným pohybem a zdravou stravou. Dva měsíce jsem 3x týdně běhala, snažila se jíst zdravě a nepřejídat se (večerní mlsání byl vždy můj kámen úrazu). Po těch dvou měsících jsem zjistila, že se má váha vůbec nezměnila, což jsem nechápala, měla jsem pohyb a snažila jsem se jíst zdravě. Byla jsem zklamaná a bezradná, nechápala jsem, co dělám špatně. Pak mi kamarádka doporučila odborné centrum Rekondice, kde by mi mohli poradit, co jsem dělala špatně. Váhala jsem, ale takhle zpětně jsem ráda, že jsem se na Rekondici obrátila. Vysvětlili mi, co jsem dělala špatně, naučili mě, jak si sestavit jídelníček, a hurá! Váha šla dolů, cítím se skvěle, a když vidím výsledky, tak mám motivaci do dalšího hubnutí. 
Celkem záznamů: 423

Zdravě.cz na Facebooku