zdravé hubnutí

Autor Příspěvěk
dvoracka.k
16.01.2017 14:26:51

tak já jsem se konečně rozhoupala a navštívila svět zdraví, sestavili mi jídelníček po základní diagnostice a teď uvidím, jak se budu cítit.
Kamila
15.01.2017 21:10:27

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

15.01.2017 21:09:07
Zuzka napsal:

Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Čištěni je v pohodě. Stačí opláchnout pod vodou a je to. Nic složitýho. Ta cena mě taky trochu zarážela, ale je to investice, která se opravdu vyplatí. Hlavně se jedná o kvalitní český výrobek se zárukou, takže bych se toho určitě nebála.
Super, děkuji za tvůj čas a za info.
Zuzka
15.01.2017 21:09:07

15.01.2017 21:06:49
Kamila napsal:

Re: Re: Re: Re: Re:

A čištění je taky v pohodě? Není to nijak složitý? Jen mě trochu odrazuje ta cena :-/
Čištěni je v pohodě. Stačí opláchnout pod vodou a je to. Nic složitýho. Ta cena mě taky trochu zarážela, ale je to investice, která se opravdu vyplatí. Hlavně se jedná o kvalitní český výrobek se zárukou, takže bych se toho určitě nebála.
Kamila
15.01.2017 21:06:49

15.01.2017 21:05:25
Zuzka napsal:

Re: Re: Re: Re:

Jasně. Je super na zmrzliny, nebo na přípravu dětských příkrmů. Zkoušela jsem už i nudle :-)
A čištění je taky v pohodě? Není to nijak složitý? Jen mě trochu odrazuje ta cena :-/
Zuzka
15.01.2017 21:05:25

15.01.2017 21:03:18
Kamila napsal:

Re: Re: Re:

Ten vypadá hodně dobře. A používáte ho i k jiným účelům, než je odšťavňování?
Jasně. Je super na zmrzliny, nebo na přípravu dětských příkrmů. Zkoušela jsem už i nudle :-)
Kamila
15.01.2017 21:03:18

15.01.2017 21:01:23
Zuzka napsal:

Re: Re:

Dobrý večer, v pohodě, tonevadí :-) Já taky vybíralahooodně dlouho a dala jsemaž na zkušenost mojíkamarádky a musela jsem sijej sama ozkoušet. Mámtenhlehttps://www.eujuicers.cz/odstavnovac-sana-juicer-by-omega-euj-707-cervena a je super
Ten vypadá hodně dobře. A používáte ho i k jiným účelům, než je odšťavňování?
Zuzka
15.01.2017 21:01:23

15.01.2017 20:58:53
Kamila napsal:

Re:

Dobrý večer, taky hodně sportuji a snažím se jíst zdravou a vyváženou stravu. Ty ovocné fresh mně docela zaujaly. Už dlouho uvažuji o koupi nějakého odšťavňovače. Vím že to sem asi úplně nepatří, ale jaký používáte? Já se nemůžu pořád nějak pro žádný rozhodnout...
Dobrý večer, v pohodě, tonevadí :-) Já taky vybíralahooodně dlouho a dala jsemaž na zkušenost mojíkamarádky a musela jsem sijej sama ozkoušet. Mámtenhlehttps://www.eujuicers.cz/odstavnovac-sana-juicer-by-omega-euj-707-cervena a je super
Kamila
15.01.2017 20:58:53

Re:

15.01.2017 20:55:38
Zuzka napsal:
Ráda bych se s vámi podělila o svoji zkušenost. Při těhotenství jsme přibrala skoro 20 kg. Bylo to pro mě utrpení. Po porodu jsem sice většinu zhubla, ale pořád jsem se svým tělem nebyla spokojená. Začala jsem tedy běhat a jezdit na in-line s kočárkem, a denně začala pít čerstvé ovocné šťávy a koktejly a začala se stravovat trochu zdravě. A ovoce a zelenina ve formě vit.bomby a pohyb udělal divy. Teď mám míň kg než před otěhotněním. A čerstvé šťávy jsem si na tolik zamilovala, je že piju i 2x denně a začínám na ně učit i prcka.
Dobrý večer, taky hodně sportuji a snažím se jíst zdravou a vyváženou stravu. Ty ovocné fresh mně docela zaujaly. Už dlouho uvažuji o koupi nějakého odšťavňovače. Vím že to sem asi úplně nepatří, ale jaký používáte? Já se nemůžu pořád nějak pro žádný rozhodnout...
Zuzka
15.01.2017 20:55:38

Ráda bych se s vámi podělila o svoji zkušenost. Při těhotenství jsme přibrala skoro 20 kg. Bylo to pro mě utrpení. Po porodu jsem sice většinu zhubla, ale pořád jsem se svým tělem nebyla spokojená. Začala jsem tedy běhat a jezdit na in-line s kočárkem, a denně začala pít čerstvé ovocné šťávy a koktejly a začala se stravovat trochu zdravě. A ovoce a zelenina ve formě vit.bomby a pohyb udělal divy. Teď mám míň kg než před otěhotněním. A čerstvé šťávy jsem si na tolik zamilovala, je že piju i 2x denně a začínám na ně učit i prcka.
Hanka
12.01.2017 22:14:46

hubnutí ve Světě zdraví

Poslední roky se mě dařilo hubnout pomocí sebekoučinku ve Stobu, ale v loni se to zastavilo. Tak sem se obrátila na Svět zdraví, že mě odborníci pomohou, jak to překonat. Bohužel úplné fiasko. Po zavedení jídelníčku, který jsem striktně dodržovala, jsem hned 1. týden přibrala 1 kg a následující 3 měsíce to kilo shazovala. Nakonec se to povedlo. Škoda peněz.
Helena Radeková
11.01.2017 10:19:32

hubnutí zdravě

I když jsem si svůj problém nepřipouštěla, občas mě zradilo zrcadlo při pohledu na sebe samu. Bohužel, díky mému vysokému pracovnímu nasazení a nedisciplinovanému stravování jsem stále přibývala na váze. Tehdy jsem se rozhodla, že takto už dál NE. Hledala jsem na internetu různé diety a doporučení. Faktem je, že jsem díky tomu našla odkaz na „ Svět zdraví“, k mému překvapení dokonce s pobočkou v našem městě.Díky nutriční poradkyni jsem dostala podrobný návod na správné stravování, vytipovaly jsme jídla, která můžu a která vůbec ne. Chtěla bych tímto poděkovat profesionálními, odbornému a lidskému přístupu pracovníkům „ Světa zdraví.
dvoracka.k
06.01.2017 14:21:03

15.12.2016 19:33:33
napsal:

jo jo ve světě zdraví jsou i moc milý, my celá rodina tam byliukvůli sportovnímu jídelníčku a moc nám to pomohlo.
Eriko a ve světě zdraví ti dávají nějaké potrav. doplňky nebo ne?
Boženka Pilná
28.12.2016 18:55:11

zdravé hubnutí

Jako mnoho z vás jsem se trápila nejednou dietou. Jeden poradí to, druhý ono, ale výsledek a hlavně dlouhodobý se ne a ne dostavit. Nerada jsem se fotila, měla jsem pocit , že každá fotografie mi snad nějaké to kilo i přidá.Zaujala mě nabídka Svět-zdraví.cz na bázi nutriční typologie a dlouhodobější spolupráce. Za půl roku se mi podařilo shodit 10 kilo.
erika.bendova
15.12.2016 19:33:33

12.12.2016 12:22:19
Petruss napsal:

Já myslím, že ve světě zdraví jsou šikovní a upraví ti jídelníček tak,aby jsi hubla, takže ano jak říkáš půjde to samo :o)
jo jo ve světě zdraví jsou i moc milý, my celá rodina tam byliukvůli sportovnímu jídelníčku a moc nám to pomohlo.
Petruss
12.12.2016 12:22:19

23.11.2016 09:46:43
Efka napsal:

Takže pokud budu dodržovat to, co řeknou, půjde to snadno :-) To zvládnu :-)
Já myslím, že ve světě zdraví jsou šikovní a upraví ti jídelníček tak,aby jsi hubla, takže ano jak říkáš půjde to samo :o)
Efka
23.11.2016 09:46:43

22.11.2016 23:19:35
Elza napsal:

koukni se sem, co obnášíprvní sezeníhttps://www.svet-zdravi.cz/cenik-sluzeb. Jak dlouho všetrvá závisí na tom jakdobře to jde a jak danýčlověk spolupracuje adodržuje to co je mudoporučeno.
Takže pokud budu dodržovat to, co řeknou, půjde to snadno :-) To zvládnu :-)
Elza
22.11.2016 23:19:35

19.11.2016 16:07:23
napsal:

Re:

a jak dlouhý prces to je ve světě zdraví a jak to funguje na poprvé, jak často tam docházíš.
koukni se sem, co obnášíprvní sezeníhttps://www.svet-zdravi.cz/cenik-sluzeb. Jak dlouho všetrvá závisí na tom jakdobře to jde a jak danýčlověk spolupracuje adodržuje to co je mudoporučeno.
erika.bendova
19.11.2016 16:07:23

Re:

20.10.2016 14:00:14
dvoracka.k napsal:
já bych zkusila hubnout určitě s odborníkem, chce to upravit jídelníček, pohyb atd. Nevím slyšela jsem dobré ohlasy na svět zdravý https://www.svet-zdravi.cz/
a jak dlouhý prces to je ve světě zdraví a jak to funguje na poprvé, jak často tam docházíš.
Aneta Bílková
03.11.2016 21:02:29

Ahoj holky sama tomu nevěřím........ ale tenhle recept mi pomohl zhubnout a do měsíce jsem se vešla do plavek :)
http://adf.ly/1fLv6Y
Jakub
30.10.2016 22:35:27

Snadno se Sibutraminem

Ahoj holky a dámy!
Pokud chcete vážně zhubnout pomocí nějakého přípravku či léku, tak mohu s čistým svědomím doporučit Sibutramin. Sice je v EU zakázaný, ale v USA se běžně užívá a lidé díky němu dosahují až neuvěřitelných výsledků. Sám jsem ho vyzkoušel a divil jsem se. První týden to vypadalo, že se nic neděje, ale během dalších několika týdnů jsem zhubl z 92 kg na 83 kg. Cca za měsíc a půl.

Kdyby měl někdo zájem, tak se ozvěte.

kuba.kuba.kuba@centrum.cz
Celkem záznamů: 149
|< << 12345 >|

Přidat příspěvek k tématu zdravé hubnutí

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku