ZHUBNOUT SPOLEHLIVĚ

Autor Příspěvěk
Milena
25.06.2014 21:44:58

moje zkušenost

Mám vlastní zkušenost s hubnutím. Je to už 10 let, kdy jsem za 4 měsíce zhubla 10 kg a proštíhlela si postavu tak, že jsem kompletně vyměnila šatník o 2-3 konfekční velikosti. Po celou dobu není problém váhu si udržet. Výsledky mě natolik nadchly a inspirovaly, že jsem začala i ostatním radit a pomáhat s váhou, mám i své stránky - www.budetefit.cz. Nezávazně poradím komukoliv.
Barunkaa
23.06.2014 12:50:31

Re: Hlavně pohyb a jídelnicek

16.04.2014 14:24:36
Kamca napsal:

Hlavně pohyb a jídelnicek

Ahojky jestli teda můžu poradit tak já měla dlouho problémy s váhou která mi skákala nahoru a zase dolů. Byla jsem už celkem neštastná, hodně jsem začala běhat a taky jsem začala jíst podle jídelníčku. Jelikož jsem neměla hodně peněz na výživového poradce tak jsem zvolila pouze jídelníček který dodržuji a hubnu. Jestli chceš mrkni se na www.xjidelnicek.cz a uvidíš. Každopádně na mě to fungovalo. :)
Naprosto souhlasím s tvým názvem příspěvku, pokud chceme spolehlivě zhubnout a bez jojo efektu, chce to začít se hýbat a upravit jídelníček a pak samozřejmě, mít pevnou vůli a opravdu to dodržovat :)
Kamca
16.04.2014 14:24:36

Hlavně pohyb a jídelnicek

Ahojky jestli teda můžu poradit tak já měla dlouho problémy s váhou která mi skákala nahoru a zase dolů. Byla jsem už celkem neštastná, hodně jsem začala běhat a taky jsem začala jíst podle jídelníčku. Jelikož jsem neměla hodně peněz na výživového poradce tak jsem zvolila pouze jídelníček který dodržuji a hubnu. Jestli chceš mrkni se na www.xjidelnicek.cz a uvidíš. Každopádně na mě to fungovalo. :)
DanaZ
31.03.2014 13:55:15

Dámy, mi také pomohl obethin. Měla jsem problémy s přejídáním neustálým. Po obethinu jsem se cítila sytá a neměla jsem chuť neustále něco mlsat. Vyzkoušejte. No a samozřejmě sport a cvičení taky.
Miruš
15.03.2014 12:14:04

Podle mého názoru je nejdůležitější změnit celkově svůj přístup k životu – k jídlu, k sobě samému i ke cvičení a jinému pohybu. Myslím si, že člověk se nejdřív musí začít mít rád a vážit si sám sebe, aby si dokázal na sebe udělat čas, dopřát si zdravé jídlo, půl hodinku na cvičení a podobné věci. Není nutný chodit někam do posiloven a kupovat si drahé permanentky nebo si platit firmy zajišťující třeba krabičkovou dietu. Tohle všechno může člověk zvládnout sám. Například cvičit můžete v klidu doma, kde se nemusíte před nikým stydět, podle videí, která najdete dneska kdekoli na internetu. Osobně mám nejradši videa na fitnesstv, protože je tam všechno krásně vysvětlené, ale výběr je na vás. Krabičkovou dietu si taky můžete obstarat sami, ale zase si musíte udělat ten čas na to, abyste si uvařili nějaké to zdravé jídlo, což opět souvisí s tím, že se člověk musí mít rád. Protože člověk, který si sám sebe váží si moc dobře uvědomuje, že stejné množství, jaké poskytuje druhým, musí poskytovat i sám sobě a první pravidlo asertivního chování je, že na prvním místě musíte být vždycky vy sami.
Lucka
27.02.2014 13:13:49

Ahoja dámy, za mě mohu doporučit sport (mě pomohl nákup velkého psa :D ) a přípravek Obethin, který mi pomohl s přejídáním. 6 kg je dole a beru to jako veliký úspěch. :)
george
14.01.2014 04:44:06

recept hladovka

kolikrat za den se kazdy cpe stim svinstvem vyrabenyn ve fabrikach, jestly chces zhubnout tak pouze hladovkou vyresis svuj problem!!! Samo, kolik lidi ma tu vuly vydrzet ... ? Jidlo je komfort skoro pro kazdeho cloveka zvlaste ve vyvojovych zemich, zadna dieta ti nepomuze, hladovku na tebe jestly chces vyresit svuj problem!
Petruss
19.12.2013 21:58:40

Re: ZHUBNOUT SPOLEHLIVĚ

22.10.2011 19:24:56
a.vignerova napsal:

ZHUBNOUT SPOLEHLIVĚ

POKUD BUDETE JÍST KOKOSOVÝ TUK A VŠECHNY TUKY VYNEVHÁTE TAK ZHUBNETE,BEZPRACNĚ,MŮŽU TUK POSKYTNOUT
A.VIGNEROVA@seznam.cz
Víte, co je nejlepší na hubnutí? Vyváženě jíst, vykašlat se na všemožné diety, jíst pravidelně a díky tomu se vyvarovat jojo efektu.. k čemu je hubnutí dietama, když zhubnete v ten určitý čas a pak se vrátíte ke svým kilům, spíše ještě k větším.. mnohem lepší je změnit celý svůj jídelní režim :)
Katarína
03.11.2013 12:41:39

odporúčam:)

http://schudniajty.blogspot.sk/ - odporúčam ak chceteschudnúť 18 kg ako ja:)zdravé a chutné recepty arady
janca
25.10.2013 15:28:36

dieta

Nepřidáte se holky k dietě podle časopisu Moje šťastná hvězda? Mají tam docela dobré tipy a bylo by fajn porovnat si výsledky . :)
pavlatko
15.05.2013 09:17:44

Re: Re: zdravá výživa

25.06.2012 14:44:43
Elen napsal:

Re: zdravá výživa

d,den bude mi za 3mesice 42let a chtela bych ,co nejrychleji zhubnout tak 5,6,7kg nejmene do 2mesicu co proto mam udelat dekuji za odpoved
Hodně mi pomáhá podpora rodiny a žen, kamarádek v Komunitě 111, zkuste se přidat :)
Elen
25.06.2012 14:44:43

Re: zdravá výživa

24.10.2011 09:30:13
Ilona Kompanová napsal:

zdravá výživa

Hledáte způsob, jak zdravě zhubnout? Cítíte se unavení? Mohu zpracovat analýzu stavby Vašeho těla a poradit.
Kompanova@seznam.cz
d,den bude mi za 3mesice 42let a chtela bych ,co nejrychleji zhubnout tak 5,6,7kg nejmene do 2mesicu co proto mam udelat dekuji za odpoved
Ilona Kompanová
24.10.2011 09:30:13

zdravá výživa

Hledáte způsob, jak zdravě zhubnout? Cítíte se unavení? Mohu zpracovat analýzu stavby Vašeho těla a poradit.
Kompanova@seznam.cz
a.vignerova
22.10.2011 19:24:56

ZHUBNOUT SPOLEHLIVĚ

POKUD BUDETE JÍST KOKOSOVÝ TUK A VŠECHNY TUKY VYNEVHÁTE TAK ZHUBNETE,BEZPRACNĚ,MŮŽU TUK POSKYTNOUT
A.VIGNEROVA@seznam.cz
Celkem záznamů: 74
|< 1234 >> >|

Přidat příspěvek k tématu ZHUBNOUT SPOLEHLIVĚ

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku