hubnutí

      • Re: Re: Re: Re: Re: Hledám Zoe 28.10.2014 19:01:20

       bez cvičení? to se mi nezdá. já trf už popíjím nějakou dobu a pokud bych se nezačala víc hýbat, tak by mi asi tak moc nepomohlo. Přece jen změna váhy je vždy spojena s pohybem a trf pak ten pohyb je umocňuje, spaluje rychleji. nebo ne? zatím mám dole 7 kg a jsem se sebou fakt spokojená :)

       • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hledám Janinka 17.12.2014 18:40:57

        Mám taky podobnou zkušenost..bez cvičení jsem se nehla. Bez pohybu a nebaštění sladkostí to opravdu nejde. Mě TRF chutná, mám za 2měsíce dole asi 4,5kg a když už nic, tak mi zvyšuje pitný režim:)

        • loan offer john williams 20.06.2015 12:20:06

         Hledáte podnikatelský úvěr? osobní půjčky, dům úvěr, auto úvěr, studentské půjčky, konsolidaci dluhu úvěr, nezajištěné úvěry, rizikový kapitál, atd .. Nebo jste byl odmítnut úvěr u banky nebo finanční instituce za jakýchkoliv důvodů. Jsem John Williams, soukromé věřitele, půjčovat podnikům a jednotlivcům v nízké a cenově úrokovou sazbou ve výši 2% úrokovou sazbou. Máte-li zájem? Kontaktujte nás ještě dnes na (johnloanfirm101@outlook.com) a dostat své úvěr dnes

        • Hledáte Genuine úvěr? za přijatelnou úrokovou sazbou? FINANCIAL FUNDING 08.06.2015 01:43:04

         Dobrý den,


            Potrebujete úver? Potrebujete úver splatit své úcty? Potrebujete vymazat své dluhy? Potrebujete pujcku na zahájení své nové podnikání? Potrebujete úver rozšírit své stávající podnikání? FINANCIAL FUNDING nabízí, obchodní a osobní pujcky pro jednotlivce, firmy a spolupracovat orgány potrebují úveru. Nabízíme úvery na 3% úrokovou sazbou.


            Nabízíme i obchodní a osobní pujcky. Pokud máte zájem o získání úveru, kontaktujte nás ješte dnes prostrednictvím e-mailu: FINANCIALFUNDING0@GMAIL.COM s potrebnými informacemi níže uvedené


         Jméno: .... Zeme: ... Vek: .... Výše úveru: .... Pujcka Doba trvání: ... Kontaktní císlo: ...         pozdravy

        • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hledám Mon 01.02.2015 14:36:20

         Ahoj, jj pitný režim je jeden z nejdůležitějších faktorů :) akorát Vás obdivuju, že se do toho dokážete dostat sami, já bych se sama nedokopala :D mně pomohla až nutriční poradkyně:)

         • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hledám luc.kosik 01.02.2015 14:48:14

          A mohu se zeptat jaká nutriční poradkyně? a odkud jste?

          • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hledám Mon 01.02.2015 14:56:44

           Jsem z Brna, a je to slečna, která má stránky Nutrizone.cz :) jsem hodně váhala, ale když jsem zkusila tak jsem nelitovala :)

           • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hledám Dr Purva Sharegistry 16.03.2015 23:06:06

            My name is Courtney Bieneman, a citizen of USA; am 41 years of age.. I want to use this medium to inform you all about the goodness of the lord for finally leading me to a really and genuine loan lender named Dr Purva Sharegistry, the managing director of Purva Sharegistry Loan Company after been scammed by other fake lenders, i was hopeless and didn't know who to trust while he came and put a great smile on my face at my greatest surprise. Anyone of you that have also been a victim of scam, you should bother no more cos, i have bring you good news and the only lender you can trust, just contact them now via email: {urgentloan22@gmail.com} for more info on how to get your loan. And once again thanks be to Dr Purva Sharegistry for giving me a loan of 154,000.00 USD...

           • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hledám luc.kosik 01.02.2015 15:01:21

            Tak to já jsem taky... Tak zkusit to můžu, jsem to vyzkoušela hodně, tak snad by tohle mohlo pomoct. Uvidím, a děkuji za doporučení

       • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hledám Sandra 03.11.2014 16:34:18

        A pomohlo ti to trf i na celulitidu? Já s váhou zase až tak problém nemám, jsem se svoji váhou spokojená, ale moc pěkný pohled na mě ze zadu není :( už jsem zkoušela krémy, oleje, na nějaký zákrok se mi jít ale moc nechce a někde jsem se dočetla i trf funguje i na celulitidu.

        • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hledám Zoe 05.11.2014 06:29:26

         No musím říct že ano, i ten můj zadek vypadá líp. né že by celulitida zmizela úplně, to fakt ne, ale je to daleko lepší než předtím. fakt se sama sobě líbím daleko víc :)

     • Re: Re: Re: Re: Hledám Barunkaa 11.08.2013 17:59:24

      Zdravíčko, taky přidám jedno nutriční poradenské centrum, se kterým mám zkušenosti zase já svet-zdravi.cz :) Když jsem tam byla, tak mě za dvě kilča, změřili, zvážili, rozebrali jsme kompletně mou postavu, všemožné hodnoty, poradili mi co a jak jíst, jak se mám hýbat a také nějaký ten produkt (ten jsem si nakonec nevybrala), stačily mě pouze ty rady, dodržuji je dodnes, jsem spokoejná, že pro sebe stále něco dělám a že na sobě vidím pokrok :)

      • Re: Re: Re: Re: Re: Hledám |Jana 04.03.2014 13:16:41

       Doporučuju Vám tyto stránky www.hubneme-zdrave.eu mě moc pomohla paní poradkyně na výživu díky hubnoucím plánům mám 16 kg dole :))

    • Re: Re: Re: Hledám Mike 20.07.2013 20:23:11

     Dobrý den pracuji jako welness poradce při hubnutí.Zdarma vám udělám analízu stavby těla a vytvořim nutriční plán.V případě zájmu mě kontaktujte na mail martin.mikulcik@seznam.cz a poradím vám jak váš problém vyřešit.

     • |Jana 04.03.2014 13:14:51

      Dlouho jsem nemohla zhubnout až jsem na stránkách našla výživovou poradkyni je to asi 4,5 měsíce a já mám 16 kg dole :)) Doporučuju Všem www.hubneme-zdrave.eu

 • Potrebujete peniaze hneď Mr.Patrick Munro 17.06.2015 09:22:44

  Potrebujete peniaze hned

  Ak ste v núdzi penazí práve teraz, ste našli ideálne miesto pre pomoc. Po získaní úveru od jedného z našich veritelov, nebudete už musiet starat o svoje peniaze strasti dlhšie. Môžete dokoncit našej aplikácie v priebehu niekolkých minút, a vaše informácie budú vždy v bezpecí. Co to znamená pre vás je, že nebudete musiet strácat cas, faxovanie alebo pricestuje do tehál a malty umiestnenie dokoncit tony dokumentov. Navyše môžeme dat odpoved v niekolkých sekúnd po vyplnení a zaslaní vašej žiadosti. Už žiadne cakanie týždnoch a dnoch, rovnako ako ostatné spolocnosti.

  Každý mesiac, sme schopnípomôct tisíce rôznych ludípostarat sa o svoje financnéproblémy. Nechceme saopýtat, co chcete peniaze na,to je len na vás! Potrebujemelen presné informácievyplnenú k aplikácii.Namiesto premýšlania"Potrebujem peniazeteraz", prevziat kontrolunad svojimi financiami tým,že úver musíte byt mierinadol správnej ceste. Vášúver nebude bránit vás priaplikácii s nami, pretožesme pochopili, že ludiauviaznu niekedy v živote. Kedpotrebujete hotovost teraz,sme pripravení a ochotnípomôct. Kontaktujte násešte dnes prostredníctvome-mailu;westafricaloancompanyltd@gmail.com for viac informácií onašej pôžicky programovaniaa regulácie.

  Vdaka,

  Mr.Patrick Munro (MD)

 • AFFORDABLE LOAN OFFER!!! S Pozdravem pan Abdulhamid 09.06.2015 11:02:56

  Ahoj Nejdražší Zákazníci,

  Jedná se o jedinečnou příležitost, milost ve financování své potřeby v rámci svých činností, při zohlednění krize současná světová hospodářská. Jsme půjčovat peníze na všechny osoby, které splácet s úrokovou sazbou 3% sleva. email: abdulhamidfinance@gmail.com

  Dáme ji do všech oblastí
  S Pozdravem
  pan Abdulhamid

 • Pan Garrison 08.06.2015 15:27:55

  K rukám: Pro koho se to týká!

  Jste obchodní muž nebo žena? Jste v jakékoli finanční šlamastyky, nebo potřebujete prostředky na zahájení vlastního podnikání?
  Potřebujete úvěr uhradit svůj dluh nebo splatit své účty, nebo začít pěkný podnikání?
  Máte nízké kreditní skóre a ty jsou zjišťují, že je obtížné získat kapitál úvěr od místní banky nebo společnost ?.
  Získat úvěr hlídané zdena Garrison Financial Limited,a e-mailgarrisonfinanciallimited@gmail.com

  Požadované údaje

  1. Celé jméno:
  2. Sex
  3. Věk
  4. Telefon:
  5. Fax:
  6. Země:
  7. Částka potřebná:
  8. Doba trvání Období:

  Díky jak jsme čeká krásný transakci s námi.

  Pan Garrison.

 • FAST schválených úvěrů Anabel Dobson 05.04.2015 22:58:16

  Žádat o úvěr je rychlý apohodlný způsob, jakzaplatit účty a začítnový financování projektuna úrokové sazby, kteréjsou více než 3% ne,kontaktujte nás ještě dnesna adrese:anabeldobsontrustfunds@outlook.com Vyžaduje nabízejípůjčky úvěry Naše minimumje $ 1,000.00 výběrpůjčování nějaké penízea já jsem certifikovanývěřitele Legit registrace,prosím, kontaktujte násještě dnes, pokud mátenějaké. zájem o získáníúvěru, kontaktujte mě províce informací o procesuúvěru, proces jakoúvěrových podmínek a jakúvěr bude převedena navás. Potřebuji vašineodkladnou reakci a pokudmáte zájem.

  • Re: FAST schválených úvěrů Pan Garrison 08.06.2015 15:27:08

   K rukám: Pro koho se to týká!

   Jste obchodní muž nebo žena? Jste v jakékoli finanční šlamastyky, nebo potřebujete prostředky na zahájení vlastního podnikání?
   Potřebujete úvěr uhradit svůj dluh nebo splatit své účty, nebo začít pěkný podnikání?
   Máte nízké kreditní skóre a ty jsou zjišťují, že je obtížné získat kapitál úvěr od místní banky nebo společnost ?.
   Získat úvěr hlídané zdena Garrison Financial Limited,a e-mailgarrisonfinanciallimited@gmail.com

   Požadované údaje

   1. Celé jméno:
   2. Sex
   3. Věk
   4. Telefon:
   5. Fax:
   6. Země:
   7. Částka potřebná:
   8. Doba trvání Období:

   Díky jak jsme čeká krásný transakci s námi.

   Pan Garrison.

zpět
Celkem záznamů: 418
Zdravě.cz na Facebooku