hubnutí

• Liposukce Mníšková 18.01.2018 22:21:27

Dívala jsem se na kliniku aesthevita že dělají liposukci podbradku Neck Tite, máte s tímto někdo zkušenost? Moc ráda bych na takovou liposukci šla

• Liposukce Pártlová 29.11.2017 11:53:48

Někdo zkušenost s touhleliposukcí konkrétně?http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/90/water-jet-liposukce/

• Re: Liposukce Emilka 09.12.2017 20:11:36

S liposukcí touhle zkušenost nemám ale s tím plastikem ano

• Re: Re: Liposukce Pártlová 12.12.2017 23:01:02

Smím se zeptat jakou zkušenost konkrétně? A spokojená jste byla?

• Re: Re: Re: Liposukce Emilka 20.12.2017 20:58:29

No... jak to říct... vždy mě trápila dost malá prsa.. ale opravdu, výstřihy jsem se doslova styděla nosti protože do nich nebylo pořádně co dát. Takže jsem si šla za panem Justanem jestli a o kolik by to šlo zvětšit. Takže tak :) Teď se můžu konečně pyšnit krásným hrudníkem :)

• Re: Re: Re: Re: Liposukce Jarka 22.12.2017 13:40:28

Když na nějaký zákrok tak jdu jedině do effect clinic k Justanovi. Švici udělal parádní prsa a já docházím na liposukce sem tam,vřele doporučuju

• Re: Re: Re: Re: Re: Liposukce Monika 14.01.2018 22:58:35

Dívala jsem se že ten Justan má na stránkách vypsáno poměrně hodně plastických operací, dělá všechny ty zákroky on přímo?

• Re: Re: Re: Re: Re: Re: Liposukce Jarka 18.01.2018 21:54:29

Jo jo to se nebojte, to co tam má vypsaný tak dělá přímo on

• Tipy na zdravá dietní jídla Kristýna 20.12.2017 22:48:18

Dáte tipy na recepty na zdravá dietní jídla??

• Re: Tipy na zdravá dietní jídla Akita 22.12.2017 15:14:31

Hodně vařím podle těchto receptů a chutná mihttps://www.svet-zdravi.cz/recepty

• UPDATE ON LOAN REQUIREMENT Mrs.Emilia Fedorcakova 11.12.2017 18:44:14

Hello, Apply and get qualify for a loan on low interest rate 1% and easy process. Contact me for more info. Thank you.
    Please Only serious inquiries.
    For more details :Contact us
    Email : bdsfn.com@gmail.com
    Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
    Best Regards.
    Mrs.Emilia Fedorcakova

Ciao, fai domanda e ottieni un prestito con un tasso di interesse basso dell'1% e un processo semplice. Contattami per maggiori informazioni. Grazie.
    Per favore, solo domande serie.
    Per maggiori dettagli contattaci
    Email: bdsfn.com@gmail.com
    I migliori saluti.
    Sig.Emilia Fedorcakova

Hola, solicite y califique para un préstamo con una tasa de interés baja del 1% y un proceso fácil. Póngase en contacto conmigo para más información. Gracias.
    Por favor Solo consultas serias.
    Para mas detalles contáctenos
    Correo electrónico: bdsfn.com@gmail.com
    Atentamente.
    Sra. Emilia Fedorcakova

Dobrý deň, aplikujte a získajte nárok na úver s nízkou úrokovou sadzbou 1% a jednoduchým procesom. Kontaktujte ma pre viac informácií. Ďakujem.
    Prosím len vážne otázky.
    Ďalšie podrobnosti: Kontaktujte nás
    E-mail: bdsfn.com@gmail.com
    S Pozdravom.
    Pani Emilia Fedorčáková

• Helena 28.11.2017 20:30:36

Holky, mám dotaz... Kde seženu kvalitní osobní váhu? Děkuji.

• Re: Ála 30.11.2017 19:14:20

Nechám vám tu odkaz, odkud jsem objednávala váhu já www.mikrovahy.cz třeba si tam nějakou vyberete

• Hubnutí Gabriela 29.11.2017 12:31:44

Máte zkušenost se světem zdraví? https://www.svet-zdravi.cz/

• ALL HOW I GOT MY LOAN FROM THIS GREAT COMPANY$$$ 24.11.2017 20:27:16

HOW I GOT MY LOAN FROM THIS GREAT COMPANY CALLED SLIVINU MARKO LOAN COMPANY

Hello to All across the globe, I am Martha Loiussa, currently living in NEW YORK now, USA. I am a widow at the moment with 2 kids and I was stuck in a financial situation in April 2017 and I needed to refinance and pay my bills. I tried seeking loans from various loan firms both private and corporate but never with success, and most banks declined my credit ,do not fall prey to those hoodlums that call them self money lender they are all scam , all they want is your money and you well not hear from them again they have done it to me twice before I meet Mr Slivinu Marko the most interesting part of it is that my loan was transfer to me within 74hours so I will advice you to contact Mr Slivinu Marko if you are interested in getting loan and you are sure you can pay him back on time you can contact him via email……… ( slivinumarko@yahoo.com ) No credit check, no co signer with just 2% interest rate and better repayment plans and schedule if you must contact any firm with reference to securing a loan without collateral then contact Mr Slivinu Marko today for your loan

They offer all kind of categories of loan they

Short term loan (5_10years)
    Long term loan (20_40)
    Media term loan(10_20)
    They offer loan like
    Home loan............., Business loan........ Debt loan .......
    Student loan..........,Business start up loan
    Business loan....... , Company loan.............. etc
    Email..........( slivinumarko@yahoo.com )
    When it comes to financial crisis and loan then Mr Slivinu Marko loan financial is the place to go please just tell him I Martha Loiussa direct you Good Luck.... HS EMAIL IS : slivinumarko@yahoo.com

• ALL MY TESTIMONY FROM A LEGITIMATE MONEY LENDER 24.11.2017 20:23:48

MY TESTIMONY FROM A LEGITIMATE MONEY LENDER

Have you been looking for a loan?Do you need an urgent personal or business loan? Contact Slivinus Marko Finance Home he help me with a loan of $300.000 some days ago after been scammed of $2500 from a woman claiming to been a loan lender but i thank God today that i got my loan worth $300,000.00.. Feel free to contact the company for a genuine financial service. Email: slivinumarko@yahoo.com .He is a trust worthy man. CONTACT HIM TODAY: slivinumarko@yahoo.com AS HE IS DYNAMIC,TRUSTWORTHY AND 100% RELIABLE.

• Magda 21.10.2017 20:20:47

Ahojky :) Hele, je tu někdo, kdo zobe zeleninové chipsy? :) Jsou to tyto - http://www.yeshop.eu/ Jak to s nimi je? To zdravé mlsání? :)

• Re: Hana 22.11.2017 16:05:45

Ahoj Magdo, hele tyhle chipsy úplně zbožňuju :) Jsou zdravé, takže je klidně zobkej :)

• loan koval irina 27.10.2017 11:58:43

Nudimo zajmove za sve u kratkom vremenu i pravno je i legitimno. Primajte ovdje za sve vrste kredita bez stresa ili kolaterala, a kamatna stopa je pristupačna. Ako ste zainteresirani, kontaktirajte nas putem e-maila putem kfinancials741@gmail.com

• Hubnutí Bára 16.09.2017 20:18:01

Má někdo zkušenost? https://www.svet-zdravi.cz/

zpět
Celkem záznamů: 595
|< << 12345 >|

Zdravě.cz na Facebooku