kvasinkové záněty

Autor Příspěvěk
Soňa2
28.11.2016 23:10:05

Tak to jsem ráda, že je vás víc komu to pomohlo, díky.
Kajka
27.11.2016 23:18:56

Já Vagiferm taky brala a doteď beru někdy preventivně a opravdu mě to zachránilo, takže Soňo určitě pomůže i tobě ;) hlavně jsou to přímo ty mléčné bakterie nic chemického :)
Pavla
26.11.2016 22:24:44

Re: Re: Wobenzym

02.10.2016 12:00:02
Pepina napsal:

Re: Wobenzym

Myslím, že už to tu někdo psal, ale pro jistotu potvrzuji, že nejlepší máš Wobenzym...
Já ten wobenzym taky brala a zabral výborně. Už to tady taky někdo psal, ale ráda bych na to upozornila znovu, bez diety to ale nejde.
Soňa2
18.11.2016 22:35:30

Děkuju už jsem si ho koupila a teď ho beru 3 den tak doufám že mi pomůže tak jako tobě.
Radkaa
30.10.2016 23:22:08

Tady máš napsané jak seužíváhttp://www.pharmaagency.cz/humanni-produkty/e-shop.htm/prod_12/ :-)
Soňa2
28.10.2016 23:10:02

Radko, co bych za to dala se toho konečně zbavit..od té doby co si ten vagiferm brala se ti to teda už neudělalo jo? Jak dlouho si ho brala?
Radkaa
26.10.2016 22:30:36

Kvasinkových infekcí jsem se zbavila díky Vagifermu, obsahuje mléčné bakterie, které obnovují rovnováhu vaginální mikroflóry, bere se po antimykotikách (antibiotikách) nebo preventivně a musím říct, že mně zachránil - už přes rok mám pokoj! :-)
Pepina
02.10.2016 12:00:02

Re: Wobenzym

22.09.2016 09:05:35
Maruška napsal:
Mám ho už doma, tak uvidíme za pár dní :) a časem. Díky oboum, pa
Myslím, že už to tu někdo psal, ale pro jistotu potvrzuji, že nejlepší máš Wobenzym...
Maruška
22.09.2016 09:05:35

Maruška
22.09.2016 09:05:34

Dana
21.09.2016 19:12:12

Nejaky detox tela, pomohlo by to?
Eliška
20.09.2016 09:37:37

Rosalgin easy je super, také mi od zánětů pomohl. Určitě ho vyzkoušejte, kdo máte také tyto problémy.
Maruška
15.09.2016 10:39:50

Jo? Děkuji za odpvoěd. Zkusím ho teda asi koupit. No mám právě :(
Zuzča
14.09.2016 10:16:26

Re:

13.09.2016 09:36:22
Maruška napsal:
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s Rosalgin Easy? Je volně prodejný, ale zajímá mě, jestli je fakt učinný?
Maruško mě Rosalgin velmi pomohl. Určitě ho zkus, jestli trpíš na tyto problémy.
Maruška
13.09.2016 09:36:22

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s Rosalgin Easy? Je volně prodejný, ale zajímá mě, jestli je fakt učinný?
Kity8
20.05.2016 21:28:07

Mně se to taky pořád vracelo a potom jsem si po přeléčení koupila vag.probiotika Vagiferm, jsou to mléčné bakterie, které jsou součástí vaginální mikroflóry a pomáhají jí tak obnovit…já mám teď už skoro rok pokoj, musím to teda zaťukat ale…
Nikola
30.10.2015 18:30:07

Re: Re: kvasinkové záněty

10.02.2015 20:27:46
Jaruška napsal:

Re: kvasinkové záněty

Já musím doporučit Chytrou houbu. Doporučili mi jí v lékárně a zabrala. Měla jsem problémy hlavně v těhotenství a právě u té chytré houby je super, že se dá použít v jakémkoliv stavu. Jsou to takové sedací koupele, sice to není uplně příjemné, protože voda rychle stydne a musí se v tom chvilku sedět, ale zabralo to a už se nevrátilo. Přeji hodně zdaru. Jinak mám chytrou houbu vyzkoušenou na celou rodinu :-) u psa na plíseň a u manžela na smrduté boty ......
Ahojkyy chtela sem se optat co je to zatuu chytrou houbuu? A jak se to vlastne jmenuje? dekuji za info :]
Martina
27.04.2015 16:56:13

kvasinková infekce

Souhlasím s Klárou, že vyvážená střevní mikroflóra je 70% úspěchu, co se zdraví týče. Jinak já patřím mezi ty, kterým wobenzym pomohl a jsem za něj fakticky ráda. Ovšem bez tvrdé diety a odříkání si, by to asi tak hezky nezafungovalo. Takže ženy, hlavně se držet té diety!
Jaruška
10.02.2015 20:27:46

Re: kvasinkové záněty

09.06.2014 13:46:35
napsal:

kvasinkové záněty

Ahoj, chtěla bych se zeptat, čím léčite kvasinkové záněty? Nemohu se jich zbavit :( Stále se mě to vrací.
Já musím doporučit Chytrou houbu. Doporučili mi jí v lékárně a zabrala. Měla jsem problémy hlavně v těhotenství a právě u té chytré houby je super, že se dá použít v jakémkoliv stavu. Jsou to takové sedací koupele, sice to není uplně příjemné, protože voda rychle stydne a musí se v tom chvilku sedět, ale zabralo to a už se nevrátilo. Přeji hodně zdaru. Jinak mám chytrou houbu vyzkoušenou na celou rodinu :-) u psa na plíseň a u manžela na smrduté boty ......
rozat
19.01.2015 08:53:58

Re: Re: kvasink.z.

15.01.2015 10:40:56
Klára napsal:

Re: kvasink.z.

Rakovinotvorný? To snad ne, naopak mám dojem, že byl dříve užíván právě naopak v léčbě s rakovinou:). Zajímalo by mě, kde jste něco takového slyšela, je to totiž pěkná hloupost. Člověk by neměl na vše hned naletět. Já osobně Wobenzym užívám právě v boji proti kvasinkám a jsem velmi spokojená. Jen musím dodržovat správné dávkování a odstup od jídla, aby enzymy fungovaly tam,. kde mají. Těm, co nepomohl Wobenzym, bych určitě doporučila, ať berou něco na podporu střevní mikroflóry, poněvadž problémy mohou plynout i odtamtud. A hlavně, co je klíčový, DIETA.
Tak holky já jsem trpěla na záněty močového měchýře a kvasinkovou infekci od té doby co jsem začala intimě žít. Manžel je můj první a jediný chlap s kterým provozuji sax. A můžu vám říct,že mi hodně dlouho trvalo ,než jsem se těchto trápení zbavila. Zkuste se zamyslet ,kdy naposledy jste měly sex a jestli náhodou den ,dva po tom nezačaly problémy. Já mám kamarádku,která tohle nikdy nezažila. Svého životního partnera poznala až ve třiceti a do té doby měla v sexu docela pauzu. Jak začali sexovat přibývalo telefonátů,že už zase močák. Po návštěvě lékařky a opět telefonátu se mnou jsme se rozhodly zkusit radu co dostala. Je to velice jednoduché a já od té doby-8 let- nemám žádný problém. Prostě čistota půl zdraví. Takže před souloží osprchovat i partner,po souloži opět vysprchovat a vymočit,to je důležité,protože při souloži dochází ke tření a bakterie z pochvy a análního otvoru se chtě nechtě dostanou k močové trubici a je zaděláno na močák a s tím spojené poševní výtoky. Páč dostanete antibiotika a hned je z nich výtok
Já osobně na výtoky beru třikrát až čtyřikrát týdně bílý jogurt,nechutnal,ale jde o zvyk.
A něco na tom asi je.
Přeji vám ať vás už tyhle problémy netrápí.
Celkem záznamů: 31
|< << 12 >|

Přidat příspěvek k tématu kvasinkové záněty

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku