Posílení imunity

Autor Příspěvěk
bernadett
14.10.2015 14:40:36

Zase přichází to šílené chřipkové období a já zase čekám, že to skončí minimálně 3x jako chřipka či angína… Céčko beru pravidelně, čaje piji ráda, hlavně zázvorový, zkoušela jsi i homeopatika na imunitu, ale ta se mi moc neosvědčila, nevíte o nějakm doplňku, který by mi mohl pomoci?
Toňa
22.06.2015 17:15:16

Re: Posílení imunity

20.04.2015 19:51:07
Marcela22 napsal:

Posílení imunity

My používáme na posílení imunity většinou zeleninu a ovoce, samozřejmě sport k tomu nesmí chybět. Přes zimu a přechodná období jsem si zvykla kupovat různé doplňky výživy, ať už na trávení nebo na dobití vitamínů. Také velmi dobře znám výrobky od Lýsi :) Jsem s nimi velmi spokojená :) Jsou na stejné úrovni jako tabletky, které nám děda vozil z Německa a také byly z Islandu, kde mají nejčistší vody na světě. Hledala jsem něco podobného už dlouho a Marťánci zdaleka nepřipomínaly ty výrobky od dědy, takže jsem surfovala a našla pár typů a tedy nejlépe z nich mi přijdou od Lýsi, ale to je jen můj skromný názor;)
Znáte čistě přírodní produkt IMUNITY s obsahem 98% betaglukanů
CO JE BETA GLUKAN?
Beta glukany jsou imunomodulátory. Tedy látky, které posilují imunitní systém. Stimulují makrofágy, což jsou buňky, které požírají všechny patogeny (cizorodé látky jako jsou třeba bakterie a viry). Rozpoznávají a ničí zmutované buňky (např. rakovinné). Kromě toho beta glukany stimulují tvorbu bílých krvinek (lymfocytů), které se navážou na patogenní buňky a vytvořením chemické reakce je zničí. Jedná se o přírodní antibiotikum.
Pomalejší, ale trvalejší a blahodárnější vliv na naše zdraví mají bezesporu „léky“ z přírodních zdrojů, jakým je i produkt Immunity. Stane se vaším silným spojencem při boji s jakoukoliv nemocí. Sirup Immunity obsahuje 98% glukanu, čímž je na trhu bezkonkurenční a v tekuté formě dokonale účinný.
I když se cítíte zdravě, doporučuje se užívání beta glukanu jako prevencek posílení imunitního systému. Mnoho lidí užívá beta glukan v období chřipkových a virových epidemií. Je určený také pro ty, kteří mají dědičné dispozice k cukrovce, srdečně cévním a onkologickým onemocněním.
Marcela22
20.04.2015 19:51:07

Posílení imunity

My používáme na posílení imunity většinou zeleninu a ovoce, samozřejmě sport k tomu nesmí chybět. Přes zimu a přechodná období jsem si zvykla kupovat různé doplňky výživy, ať už na trávení nebo na dobití vitamínů. Také velmi dobře znám výrobky od Lýsi :) Jsem s nimi velmi spokojená :) Jsou na stejné úrovni jako tabletky, které nám děda vozil z Německa a také byly z Islandu, kde mají nejčistší vody na světě. Hledala jsem něco podobného už dlouho a Marťánci zdaleka nepřipomínaly ty výrobky od dědy, takže jsem surfovala a našla pár typů a tedy nejlépe z nich mi přijdou od Lýsi, ale to je jen můj skromný názor;)
Pavlína
01.04.2015 09:12:16

Já tohle řeším doplňky, co má pravdidelně naše pojišťovna, když je ta možnost, využívám jí
Veronika25
05.03.2015 19:57:06

Re: Trojkombinace

16.02.2015 20:17:00
Marika napsal:

Trojkombinace

Oslabená imunita je v tomto období téměř běžný jev. Je však potřeba zatnout zuby a snažit se dělat maximum pro zdraví. Osobně používám trojkombinaci vitamín C + Mg + rybí olej od Lýsi. Snažím se cca 3x týdně cvičit. A když vím, že mi cvičení nevyjde, tak alespoň jdu z práce pěšky. Už teď to bude lepší, protože možná se i oteplí a nejvíce se těším na jaro, protože to můžu jít celou trasu z práce pěšky a vím, že mě nezasneží nebo neprofoukne :)
Zajímavé :) tak nad tím jsem nikdy neuvažovala takto, takto pak já mám asi 4 kombinaci :D Já mám tedy Mg, C, také ráda kupuji od Lýsi produkty (pomáhají mi vyrovnat se s mým akné obdobím, ale i lámavostí nehtů) a teď jsem si koupila i hlívu ústřičnou. Měli ji v akci a tak si ji nyní pěstuji :D je to fajn mít svůj vlastní zdroj na posílení imunity :D fuu, už jsem si déle říkala, že bych měla začít cvičit a upřímně závidím, že máš na to čas :) Já si ho totiž neumím najít, ale nevím jestli to je mou leností, nebo tím, že po práci nevím kam první jít, resp. dělat.
Nina
02.03.2015 21:54:36

Docela dobré zkušenosti mám se Senzycolem. Od té doby co ho užívám, tak je moje imunita mnohem silnější. Původně jsem ho sice začala užívat na klouby, ale nemocná jsem od té doby nebyla. :)
Káča
27.02.2015 21:32:19

Re: Re:

02.10.2014 14:28:02
Lenka napsal:

Re:

Slyšela jsem o nějaké novince v rámci podpory imunity - Žampionu brazilském. Mě totiž Hlíva moc nesedí. Měli jste ho už někdo?
Jakou hlívu jsi zkoušela? Mně moc vyhovuje hlíva spojená s vitamínem C. Vyzkoušela jsem toho už dost, ale nejvíc mi pomáhá Glucamedic. Má to větší účinek než hlíva samostná. Je to jenom příroda a žádná chemie. Dočetla jsem se o něm na www.zdravizdravymrozumem.cz Mají tam toho spoustu i o vitamínech. Doporučuju
Marika
16.02.2015 20:17:00

Trojkombinace

Oslabená imunita je v tomto období téměř běžný jev. Je však potřeba zatnout zuby a snažit se dělat maximum pro zdraví. Osobně používám trojkombinaci vitamín C + Mg + rybí olej od Lýsi. Snažím se cca 3x týdně cvičit. A když vím, že mi cvičení nevyjde, tak alespoň jdu z práce pěšky. Už teď to bude lepší, protože možná se i oteplí a nejvíce se těším na jaro, protože to můžu jít celou trasu z práce pěšky a vím, že mě nezasneží nebo neprofoukne :)
Věrka
05.12.2014 13:45:11

Taky jsem to tak nějak měla, ale od doby co užívám bylinné herbalmed pastilky, tak se mě to o dost zlepšilo a jsem moc ráda.
Zoe
28.10.2014 18:55:56

Re: Re: Re:

28.10.2014 15:06:28
Zuzana napsal:

Senzycol je přírodní doplněk stravy. Kvůli toho jsem se rozhodla ho užívat. Mám taky slabou imunitu a nechtěla jsem žádnou chemii. Tak jsem vyzkoušela Senzycol. Moje imunita je tak silná jako nikdy. :) Opravdu se cítím mnohem lépe a nejsem nemocná. Obzvlášť v tomto počasí jsem moc ráda, že Senzycol pomáhá.
za jak dlouho jste poznala u toho senzycolu zlepšení imunity? ať vim jestli ho taky vyzkoušel nebo ne
Zuzana
28.10.2014 15:06:28

24.10.2014 18:53:04
peterja napsal:

Re:

Senzycol neznám, ale na posílení imunity jedině čistě přírodní prostředky, které neobsahují chemii.
Senzycol je přírodní doplněk stravy. Kvůli toho jsem se rozhodla ho užívat. Mám taky slabou imunitu a nechtěla jsem žádnou chemii. Tak jsem vyzkoušela Senzycol. Moje imunita je tak silná jako nikdy. :) Opravdu se cítím mnohem lépe a nejsem nemocná. Obzvlášť v tomto počasí jsem moc ráda, že Senzycol pomáhá.
peterja
24.10.2014 18:53:04

Re:

19.10.2014 21:44:54
Mirka napsal:
Ahoj. Od mládí mám slabou imunitu a bývám pořád nemocná. Dočetla jsem se, že by mi mohl pomoci přípravek Senzycol. Zná ho někdo?
Senzycol neznám, ale na posílení imunity jedině čistě přírodní prostředky, které neobsahují chemii.
Mirka
19.10.2014 21:44:54

Ahoj. Od mládí mám slabou imunitu a bývám pořád nemocná. Dočetla jsem se, že by mi mohl pomoci přípravek Senzycol. Zná ho někdo?
Petra
02.10.2014 17:09:58

Mě nejvíce sedí tree3chlorella! bnení drahá a oproti jiným balení vydrží celkem dlouho- díky toho, že se berou jen dvě tobolky denně, doporučuji
Lenka
02.10.2014 14:28:02

Re:

24.09.2014 12:39:17
Leonika napsal:
Na posílení imunity jedině Hlívu ústřičnou s tradičními bylinami, tu mám odzkoušenou, je úplně nejlepší.
Slyšela jsem o nějaké novince v rámci podpory imunity - Žampionu brazilském. Mě totiž Hlíva moc nesedí. Měli jste ho už někdo?
Leonika
24.09.2014 12:39:17

Na posílení imunity jedině Hlívu ústřičnou s tradičními bylinami, tu mám odzkoušenou, je úplně nejlepší.
zuza
13.06.2014 23:19:41

imunita

Snížená imunita je stav, kdy je imunitní systém oslaben a tělo je náchylnější k infekcím, zánětům, nachlazením, vracejícím se respiračním chorobám, větší únavě a chronickým onemocněním.
Výtažek z hub šiitake (Shiitake) - AHCC je silný stimulátor pro Vaši imunitu a efektivní podpůrce narušené imunity
možná stojí za přečtšní>>> Více zde: http://ahcc.webnode.cz/
[IMGhttp://fcc-club.wbs.cz/hands-91125_640.jpg[/IMG]
Jitka
03.06.2014 15:43:19

Re: Re: Homeopatika

02.06.2014 21:27:10
Karel napsal:

Re: Homeopatika

No, lepší ... Jsou zabalené v hezkém hávu "přírodního", "šetrného", nezatěžujícího", ale je to jen placebo, nic víc. Proč asi je nejprodávanější (ano, homeopatie je především byznys) homeopatický lék Oscillo neboli lék na rýmu, která všem odezní, ale neexistuje žádné účinné homeopatikum na tuberkulózu apod. závažné nemoci?
No já nevím, homeoaptické kapky lymphomyosot teda asi žádné placebo nebude...bývala jsem nemocná každý rok několik týdnů a nyní poslední dva roky co kapky lymphomyosot beru jsem zdravá...
Karel
02.06.2014 21:27:10

23.05.2014 14:51:54
Lenka napsal:

Homeopatika

V čem jsou vlastně homeopatika vlastně lepší než obyčejné léky? Víte něko? púoradíte?
No, lepší ... Jsou zabalené v hezkém hávu "přírodního", "šetrného", nezatěžujícího", ale je to jen placebo, nic víc. Proč asi je nejprodávanější (ano, homeopatie je především byznys) homeopatický lék Oscillo neboli lék na rýmu, která všem odezní, ale neexistuje žádné účinné homeopatikum na tuberkulózu apod. závažné nemoci?
Fany
29.05.2014 13:46:49

23.05.2014 14:51:54
Lenka napsal:

Homeopatika

V čem jsou vlastně homeopatika vlastně lepší než obyčejné léky? Víte něko? púoradíte?
No homeopatika tolik nezatěužují orgasimsus...já jsem lymphomysot užívala na imunitu a zlepšila se mi trvale, takže si myslím, že homeopatika mají i trvalejší dlouhodobý účinek...
Celkem záznamů: 148

Přidat příspěvek k tématu Posílení imunity

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku