Rakovina

Autor Příspěvěk
Market
15.10.2016 13:30:04

Re:

11.08.2016 07:39:35
Emin napsal:
Nooo mohlo by byt, myslim ze by to bylo ucinne?
No zkus to a vidis, za zkousku nic nedas, alespon to je bez prasku
Emin
11.08.2016 07:39:35

Nooo mohlo by byt, myslim ze by to bylo ucinne?
Market
25.07.2016 20:40:33

Myslis treba neco takoveho?d-zdravi.cz/cs/7-zdravotni-elektronicke-pristroje-pro-zmirneni-bolesti-tens, vypada todobre a cetla jsem ze je to iucinne a uplne bez prasku
Emin
13.07.2016 09:05:05

A co ulava od bolesti, co je nato ucinne?
Marťa
04.01.2016 13:39:20

Chodím na pravidelné prohlídky, které hradí pojistovna. A proti rakovině děložního čípku jsem očkovaná.
Petr
06.10.2015 13:11:56

Dobrý den,
nabízíme zaslání naší knihy „Vilcacora léčí rakovinu“ zcela bezplatně! Kniha obsahuje velké množství zajímavých informací o Andské fytoterapii, které mohou být nápomocny při léčbě onkologických onemocnění. Napište si o ni na: amc@ginet.cz
matej.mark
27.08.2015 11:31:41

Souhlasim naprosto. Protonova lecba by jiz mela byt samozrejmosti ted, fotonove zareni pusobi i na okolni organy velice nepriznive a potom nasleduji všechny ty osklive zdravotni komplikace. Kdo ma zajem o vice informacich mrknete na protonovibojovnici.cz
puclik88
26.08.2015 11:45:08

Re:

25.08.2015 10:04:19
lenka.dobby napsal:
právě jsme se dověděli, že se děděček zbavil rakoviny prostaty….a to vše díky protonové léčbě. Děda léčbu zvládal bez větších problémů, a vedlejší problémy ani neměl. Snad se tato léčba stane samozřejmostí při léčbě rakoviny
tyjo to je skvela zprava moc dedeckovi a cele vasi rodine gratuluji. Chce to opravdu dobre nervy a statecnost!
lenka.dobby
25.08.2015 10:04:19

právě jsme se dověděli, že se děděček zbavil rakoviny prostaty….a to vše díky protonové léčbě. Děda léčbu zvládal bez větších problémů, a vedlejší problémy ani neměl. Snad se tato léčba stane samozřejmostí při léčbě rakoviny
Robert
23.06.2015 11:05:03

Rakovina střev / testování

Dobrý den, našel jsem na internetu možnosti domácího testování na rakovinu tlustého střeva a konečníku. Odkaz je www.test-rakoviny.cz . Máte s ním někdo zkušenost? V rodině máme rakovinu a už sám jsem byl na vyšetření, které opravdu nebylo příjemné. Děkuji za názory, R.
jj
17.04.2015 17:12:50

Re: Re: mamogrf

06.04.2015 12:50:04
Lenka napsal:

Re: mamogrf

Byla jsem na mamografu jižtřikrát.Letos mám jítzas,ale nejdu.Četla jsem,žeto není vůbec nic dobrého. http://protiproud.parlamentnilisty.cz/zdravi/377-pravda-o-mamografech-spolecnost-avon-a-jeji-ruzovy-pochod-smrti-sponzoruji-rakovinu-ne-jeji-leceni-prinasime-druhy-dil-clanku-americkeho-lekare-o-rakovine-prsu.htm
Pěkná blbost, ten článek. Nechci už vůbec komentovat Hájkův Protiproud, ale apriorně odmítat moderní medicínu jen proto, že není všemocná, je hloupost. Samozřejmě je smutné, že nepomůže vždy, ale to ještě neznamená, že existuje něco lepšího. Přírodní či alternativní medicína v případě onkologických onemocnění nemá absolutně co nabídnout, a na tom ani básnění fanatických alternativců nic nezmění. Ti, mají-li dokázat svá tvrzení, ocitají se v úzkých.
Lenka
06.04.2015 12:50:04

Re: mamogrf

03.04.2015 14:01:28
Vačice napsal:
dobrý den, dámy nad 40, chodíte na preventivní prohlídku prsou?
Byla jsem na mamografu jižtřikrát.Letos mám jítzas,ale nejdu.Četla jsem,žeto není vůbec nic dobrého. http://protiproud.parlamentnilisty.cz/zdravi/377-pravda-o-mamografech-spolecnost-avon-a-jeji-ruzovy-pochod-smrti-sponzoruji-rakovinu-ne-jeji-leceni-prinasime-druhy-dil-clanku-americkeho-lekare-o-rakovine-prsu.htm
Vačice
03.04.2015 14:01:28

dobrý den, dámy nad 40, chodíte na preventivní prohlídku prsou?
VYLÉČÍM
01.12.2014 19:33:33

Re: leukemie

31.01.2014 16:06:02
Veronika napsal:

leukemie

Dobrý den, chtěla bych sezeptat, jestli někdo nemátezkušenosti s leukémií, tedys akutní formou. nedávno jidiagnostikovali dceřikamarádky a jsem z tohodocela zrdcená. Znám ji odjejích prvních dnů životaa nedovedu si představit, žeuž by tu nebyla. Nahttp://cs.medixa.org/nemoci/leukemie píší, že prognózaje příznivá a každýmrokem se šance na uzdravenídíky pokroku vědy zvyšuje,jen bych chtěla slyšet takénázor někoho, kdo si tímať již jako pozorovatelprošel. Děkuji
Www.vecnesvetlo.cz
VYLÉČÍM
01.12.2014 19:31:35

Pozor absolutni novinka

Zdravim vas kouknete na www.vecnesvetlo.cz Pyramida Štepanka odstrani za tyden jakoukoli nemoc.
Radek
12.11.2014 23:41:01

Graviola

Na Slovensku používají běžně Graviolu. Má protirakovinné účinky, pomáhá i při infekcích a je i proti nádorům a dalším. Je pár let v Česku, a proto ji hodně lidí nezná. Kdybyste někdo chtěl vědět víc, klidně napište.
Gmail: zazaradek@gmail.com
Veronika
31.01.2014 16:06:02

leukemie

Dobrý den, chtěla bych sezeptat, jestli někdo nemátezkušenosti s leukémií, tedys akutní formou. nedávno jidiagnostikovali dceřikamarádky a jsem z tohodocela zrdcená. Znám ji odjejích prvních dnů životaa nedovedu si představit, žeuž by tu nebyla. Nahttp://cs.medixa.org/nemoci/leukemie píší, že prognózaje příznivá a každýmrokem se šance na uzdravenídíky pokroku vědy zvyšuje,jen bych chtěla slyšet takénázor někoho, kdo si tímať již jako pozorovatelprošel. Děkuji
Stela
27.08.2013 16:36:51

Jak na rakovinu

Hezký den,
pro všechny z Vás, kteří se chcete uzdravit, mrkněte na www.zahubterakovinu.cz. Můj manžel díky tomu užívá Podkovičník (rakovina prostaty) a jeho stav se radikálně lepší - a to nám hrozila operace! Účinek Podkovičníku se tak na manželovi jednoznačně prokázal. Tumor se mu dramaticky zmenšuje. Neabsolvoval žádnou chemoterapii, žádnou lékařem předepsanou léčbu. Je to zásluha Podkovičníku. To mi věřte. Pokud se nejedná o farmaka, lékař je doporučit nemůže, ale náš lékař nám řekl, že si je vědom pozitivních účinků Podkovičníku, a že by ho měl užívat snad každý pacient s rakovinou. .... Co na to víc říct?
mishka231
26.06.2013 12:24:59

Dobry den je mi 23let a včera mi přišly vysledky z odstraneneho znamenka prominujich a celkem smetricka leze kryta atrofickou epidermou s heperkeratozou a prodlouzenymi epidaemalnimi čepy je tvorena hnizky melanocyu s intrradermalni lokalizaci,melanocyty vykazuji atypie s prevazne nuklararni vvysokoumitotickou aktivitou,aktivitu zaznamenavame i v dolni vrstve misty nuklerarni pseudoinkluze na okrajich v dermoepidermalni junkci ovalna hnizda melanocytu bez atypii okoraje cele expozice jou ve zdrave tkani misty blandni melanocyty moznou matuura. prosim o nejaky strucne vysvetleni dekuji
lecitel.saman
14.04.2013 22:30:28

Dobrý den..
Na rakovinu a další těžké nemoci vyrábím konopný výtažek zvaný ,, Fénixovy slzy ,,
Dále se tento lék užívá na aids, cukrovku, leukemii. a další nemoci.
další info na lecitel.saman@seznam.cz
Celkem záznamů: 21
|< << 12 >|

Přidat příspěvek k tématu Rakovina

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku