estetická klinika

Autor Příspěvěk
Anabella
07.02.2014 15:36:59

janulka není nic špatného na tom navštívit estetickou kliniku a podstoupit nějaký zákrok :) nemusíš se za to stydět nebo se toho bát. Jak píše Pavla333 záleží na tom co si chceš dát udělat. Tak nám to tu napiš a uvidíme: P
Pavla333
25.01.2014 10:17:19

Re:

24.01.2014 22:07:42
janulka napsal:
Estetická klinika .. navštívit? nenavštívit? Již delší dobu se zabývá touto otázkou. Vždycky jsem si říkala, že budu smířená se stárnutím a s přibývajícími vráskami ale čím je to blíž a vrásky viditelnější nejsem vůbec spokojená. Pracuji v bance a tam by se asi patřilo vypadat dobře, abych neodrazovala klienty. Ale co použít? Botox? HA? Mezonitě?
Janka záleží hlavně na tom, kde si chceš ty vrásky nechat udělat, či na čele, v okolí očí nebo nosoretní rýhy a podobně, na tom záleží zda se použije botox nebo kyselina hyaluronová, od toho se pak odvíjí i délka efektu. S mezonitěmi zkušenosti nemám, takže v tom ti neporadím.
janulka
24.01.2014 22:07:42

Estetická klinika .. navštívit? nenavštívit? Již delší dobu se zabývá touto otázkou. Vždycky jsem si říkala, že budu smířená se stárnutím a s přibývajícími vráskami ale čím je to blíž a vrásky viditelnější nejsem vůbec spokojená. Pracuji v bance a tam by se asi patřilo vypadat dobře, abych neodrazovala klienty. Ale co použít? Botox? HA? Mezonitě?
Terka
23.01.2014 21:36:28

: D: D já jsem b**á, si představ, že taková možnost mi ani nenapadla: D
Anabella
22.01.2014 21:57:32

Re:

21.01.2014 21:35:46
Terka napsal:
děkuji Soffia ale nevím za kým zajít a kde se poradit, nechtěla bych za jednu otázku platit .. zkusím něco vymyslet.
Terka neblázni :) poradit se můžeš jít např.. přímo za paní doktorkou na kliniku dermastar, nebo zavolat či napsat e mail, ale z osobních zkušeností bych tam přímo šla, mudr Páralová má konzultace zdarma. Podívá se na tebe a odpoví ti na co jen budeš chtít.
Terka
21.01.2014 21:35:46

děkuji Soffia ale nevím za kým zajít a kde se poradit, nechtěla bych za jednu otázku platit .. zkusím něco vymyslet.
SoffiaM
20.01.2014 19:07:06

Re:

13.01.2014 11:38:09
Terka napsal:
Ahojte, hledám informace o tom, jakou kosmetiku používat po chemickém peelingu. Potřebuji něco speciálního, nebo mohu nadále využívat nynější?
Terka, když jsem byla na peelingu, tak mi dali nějaký speciální krém, který ale stačilo abych používala pouze dva dny, pak jsem zpět přešla na svou kosmetiku, kterou běžně používám. Nic speciálního jsem dál nemusela ... nejlépe však budeš když se zeptáš / poradíš se, záleží na typu pleti.
Anabella
16.01.2014 22:19:16

Re:

25.12.2013 12:56:19
Radmila napsal:
Ahojte, dostala jsem včera jako dárek poukaz na ošetření, cituji "odstranění" pomerančové "dolíčkované kůže na bradě". Máte již někdo takové ošetření za sebou? Jak to vypadá? Jsou tam nějaké omezení? Velmi se z tohoto dárku těším, ráda bych ho co nejdříve využila.
samotný zákrok netrvá déle než 10 minut. Ošetření probíhá tenkými inzulínovými jehličkami, do 20 minut po zákroku se vyhladí drobné vpichy a nikdo na vás nepozná, že jste podstoupila botulotoxinovou proceduru. Ošetření je tak rychlé, že anestezii nevyžaduje, jedná se o drobné vpichy, které se před a na konci aplikaci chladí ledovými polštářky.
Terka
13.01.2014 11:38:09

Ahojte, hledám informace o tom, jakou kosmetiku používat po chemickém peelingu. Potřebuji něco speciálního, nebo mohu nadále využívat nynější?
kosmetika
11.01.2014 16:32:32

kosmetické centrum

Dobrý den,

jsme kosmetické studio a laserové centrum s širokou škálou péče o pleť a
tělo. Pracujeme s nadstandardním přístrojovým vybavením (lasery, IPL, radiofrekvence, diamantová mikrodermabraze) a používáme kvalitní dermokosmetiku Ericson Laboratoire.

Působíme v Praze v galerii Harfa

Navštivte prosím stránky www.fymc.cz a doporučte jej i svým známým, budeme Vám vděční.

Děkuji
Pavla333
26.12.2013 18:08:36

na jakou kliniku máš jít, ke komu si to dostala? Co se týče omezení tak vadí těhotenství a nervosvalové onemocnění a 4 hodiny po zákroku se nedoporučuje vodorovná poloha. Ještě jsem na tom nebyla ale už jsem objednaná, půjdu na to po novém roce, pokud dotvedy vydržíš tak ti budu vědět něco víc k tomu říct.
Radmila
25.12.2013 12:56:19

Ahojte, dostala jsem včera jako dárek poukaz na ošetření, cituji "odstranění" pomerančové "dolíčkované kůže na bradě". Máte již někdo takové ošetření za sebou? Jak to vypadá? Jsou tam nějaké omezení? Velmi se z tohoto dárku těším, ráda bych ho co nejdříve využila.
Šárka
21.12.2013 11:16:55

jako ta klinika není špatná, to zase říct nemůžu, ale spokojenější jsem u paní doktorky. Je to velmi milá osoba, šikovná, je vidět že v tom má roky praxe a zkušenosti. Můj největší strach byl, že budu vypadat uměle, ale vše vypadá přirozené a to mě velmi těší
ester
20.12.2013 15:14:13

Re:

19.12.2013 10:18:20
Šárka napsal:
poprvé jsem byla na botoxu když jsem měla 45 let, zašla jsem na kliniku která byla opěvována tím, že tám chodí celebrity a proto je skvělá, ale jen to jsem ještě neviděla ty ceny .. jako výsledek byl dobrý ale ta cena za to, uf ... když jsem chtěla jít po roce opět na vyhlazení tak jsem změnila kliniku a zašla jsem za zmiňovanou MUDr. Páralovou a tak jako s výsledkem také s cenou jsem nadmíru spokojená, od té doby jsem ji navštívila už tři krát :)
vím přesně o které mluvíš, minule mi kamarádka strčila do rukou jejich letáček a tak rychle jako ke mně přišel tak rychle i odešel: D jsem ráda že jsem se svěřila do rukou paní doktorky Páralové.
Šárka
19.12.2013 10:18:20

poprvé jsem byla na botoxu když jsem měla 45 let, zašla jsem na kliniku která byla opěvována tím, že tám chodí celebrity a proto je skvělá, ale jen to jsem ještě neviděla ty ceny .. jako výsledek byl dobrý ale ta cena za to, uf ... když jsem chtěla jít po roce opět na vyhlazení tak jsem změnila kliniku a zašla jsem za zmiňovanou MUDr. Páralovou a tak jako s výsledkem také s cenou jsem nadmíru spokojená, od té doby jsem ji navštívila už tři krát :)
SoffiaM
18.12.2013 10:42:34

velmi pěkně děkuji za info i za odkaz :) částky vypadají docela dobře, viděla jsem už i mnohem větší částky za botox a jiná ošetření, takže mě to potěšilo.
Pavla333
16.12.2013 12:52:21

Re:

09.12.2013 21:21:06
SoffiaM napsal:
kolik sotjí u MUDr. Páralové odstranění vrásek mezi obočím Botoxem? dík
kámoška co u ní byla dalaza zákrok 4000 .... jak jsemjiž psala nechávala sidělat vrásky mezi obočím akolem očí. Dle ceníku mášty mezi obočím za 2500 ajakékoliv 2 oblasti za 4000,vizhttp://www.dermastar.cz/cz/cenik/nase-zakroky.html
SoffiaM
09.12.2013 21:21:06

kolik sotjí u MUDr. Páralové odstranění vrásek mezi obočím Botoxem? dík
Nikoll74
24.11.2013 21:52:12

Re:

21.11.2013 20:17:27
Anabella napsal:
na stránce paní doktorky je uvedeno: "Po zákroku nedoporučujeme po dobu 4 hodin vodorovnou polohu (vleže) a nadměrně předklánět hlavu. U klientů s nervosvalovými onemocnění (např. myastenia gravis, roztroušená skleróza) a v těhotenství zákrok neprovádíme."
super super, děkuji za tak podrobné info. Takže u mě bez problémů. Už se jen definitivně rozhodnout a rozhýbat se :)
Anabella
21.11.2013 20:17:27

na stránce paní doktorky je uvedeno: "Po zákroku nedoporučujeme po dobu 4 hodin vodorovnou polohu (vleže) a nadměrně předklánět hlavu. U klientů s nervosvalovými onemocnění (např. myastenia gravis, roztroušená skleróza) a v těhotenství zákrok neprovádíme."
Celkem záznamů: 92

Přidat příspěvek k tématu estetická klinika

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku