krásné vlasy - Péče o tělo

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • miparime
    10.10.2013 12:19
    miparime
    krásné vlasy

    Zdravím po porodu mi hodně vypadaly vlasy.Zkoušela jsem vitamíny i šampony, ale nic moc nepomohlo.Už je to víc jak půl roku a žádné výrazné zlepšení není znatelné.Hodně mě to trápí.Máte nějakou radu, co by momohlo ještě pomoci?

Reakce

    • viky.beckham
      02.06.2015 14:14
      viky.beckham
      Re: krásné vlasy

      dobry den moje kamoska ted nove vyzkousela brat tabletky Nutricius Perfect HAIR a rikala ze vidi docela velke rozdily. ten prvni mesic jsem to mco nepoznala ale je jiz videt ze vlasy ma zdravejsi a hustsi o trosku :) tak doporucuji vyzkouset

    • olga.polka
      17.04.2015 11:09
      olga.polka
      Re: krásné vlasy

      dobrý den ja mohu doporucit Walmark Reghaar vlasový stimulátor to jsem ted ale jedine vyzkousela jinak samozrejme masaz hlavy aktivuje vlasove cibulky :) ale myslim ze kdyz se to tyce porodu je to spise hormonovy problem .. poradila bych se s kadernici, taky davaji masaze hlavy s aktivacnimi sera na ruct vlasu

    • Anonymní příspěvek
      16.01.2015 09:13
      Anonymní příspěvek
      Re: krásné vlasy

      Doporučuji koupit si kůru zplacenty. Seženete to vdrogérii. U nás to prodáváTeta drogérie. Je to kůras10 nebo 12 ampulkami (už sipřesně nepamatuju), kteréobsahují placentu.Používala jsem to osobně avýsledky byly opravduskvělé. Vlasy jsem si tehdynechávala odbarvovat naplatinum blond a vypadávánípřestalo i celkový vzhledvlasů byl bezva. Určitěvyzkoušejte a doufám, žebudete spokojená. Hodněštěstí! Zde je odkaz, kdejsem je teď našla. Takto tovypadá.http://vlasova-regenerace.heureka.cz/mil-mil-placenta-ampule-12-ks/

    • Anonymní příspěvek
      21.12.2013 14:46
      Anonymní příspěvek
      Re: krásné vlasy

      A nechceš si nechat teda vlasy zahustit?

      • Anonymní příspěvek
        16.01.2015 09:03
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: krásné vlasy

        Doporučuji koupit si kůru zplacenty. Seženete to vdrogérii. U nás to prodáváTeta drogérie. Je to kůra s10 nebo 12 ampulkami (už sipřesně nepamatuju), kteréobsahují placentu.Používala jsem to osobně avýsledky byly opravduskvělé. Vlasy jsem si tehdynechávala odbarvovat naplatinum blond a vypadávánípřestalo i celkový vzhledvlasů byl bezva. Určitěvyzkoušejte a doufám, žebudete spokojená. Hodněštěstí. Zde je odkaz, kdejsem je teď našla. Takto tovypadá.http://vlasova-regenerace.heureka.cz/mil-mil-placenta-ampule-12-ks/

  • Anonymní příspěvek
    16.02.2018 09:12
    Anonymní příspěvek

    Holky, nevím jestli mi tu někdo poradí, ale nevíte, jaká je nejlepší metoda prodloužení vlasů? Jde něco dělat i přímo doma sama?

    • Anonymní příspěvek
      19.02.2018 10:59
      Anonymní příspěvek
      Re:

      gabi, co clip iny? ;)

      • Anonymní příspěvek
        21.02.2018 10:14
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        ja prave vubec nevim, nemam v techto metodach zadnou zkusenost :-) chci koupit neco overeneho, rychleho a levneho, poradis?

  • Anonymní příspěvek
    16.02.2018 08:55
    Anonymní příspěvek

    Jo jo je tam toho mnoho na výběr, ale to je dobře, vybere snad každý. Tak uvidíš :) měj se ahoj.

  • Anonymní příspěvek
    06.02.2018 10:00
    Anonymní příspěvek

    Perfektní, moc moc díky :o) Tam toho opravdu teda je. Že nevím, co vybrat. Zavolám známe, co dělala kadeřnici, jestli mi s výběrem poradí :o)

  • Anonymní příspěvek
    23.01.2018 13:09
    Anonymní příspěvek

    U kadeřnice, ale měla jsem vlasy už koupené :)Doporučuji se podívat sem: www.clip-in-vlasy.eu
    Jednak je to eshop s velkym výběrem pravých lids. vlasů a jednak tam je hodně infa o prodlužování a metodách apod.. Jsou tam časté otázky a odpovědi na ně apod.

  • Anonymní příspěvek
    21.01.2018 23:30
    Anonymní příspěvek
    prodloužené vlasy

    Věro a kde ste si nechávala vlasy prodloužit? Taky si chci nechat prodloužit vlasy, jen nevím ještě jakou metodu zvolit:-)

  • Anonymní příspěvek
    18.01.2018 10:06
    Anonymní příspěvek

    Já jsem nikdy neměla moc vlasů, takže jsem nemohla mít ani dlouhé vlasy. A hrozně jsem chtěla krásné dlouhé a husté vlasy. No tak jsem šla si vlasy prodloužila, zhustila a ted jsem uplně maximálně štastná :)

  • Nelli1985
    09.01.2018 22:09
    Nelli1985

    Ahoj holky, jaké berete vitaminy nebo jakou používáte vitaminy na zlepšení kvality vlasů? Hodně mně začaly v poslední době padat a mastit se.

    • Anonymní příspěvek
      10.01.2018 20:04
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Zkoušela sem selen, zinekale nemělo to na mě mocefekt. Jak píšou holky dole,zkusila sem na doporučrnívyšetření nahttps://www.clinicalhair.cz/cs/ a opravdu pecka. Sama semtomu po pravdě mocnevěřila, ale opravdu mě tovyšetření překvapilo. A ivlasy sou mnohem lepší.

  • Anonymní příspěvek
    28.12.2017 20:03
    Anonymní příspěvek

    Taky mně tricholog hodně pomohl. Koukala sem, co všechno má na kvalitu vlasů vliv.

  • Anonymní příspěvek
    27.12.2017 21:20
    Anonymní příspěvek

    Ahoj holky, byli ste někdo u trichologa skrz to, že vám padaly vlasy? Někde sem o tom vyšetření četla, a docela mně to přišlo zajímavý.

    • Anonymní příspěvek
      28.12.2017 19:59
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Doporučuju vlasové centrum www.clinicalhair.cz taky sem tam byla na trichologickém vyšetření, a zjistili mně, že mám alergii na nějakou složku, co obsahuje šampon, tak mi předepsali přímo kosmetiku pro mě a dost mi to pomohlo.

  • Anonymní příspěvek
    22.12.2017 10:33
    Anonymní příspěvek

    Děkuji :-) a ty neco takoveho pouzivas?

  • Anonymní příspěvek
    20.12.2017 10:22
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, zkus se treba juknouttadynotino.cz/bezoplachova-pece/?f=1-1-2-3649-7079-21106, mam odnich jeden a jsem s nimspokojena.

  • Anonymní příspěvek
    17.12.2017 19:00
    Anonymní příspěvek

    Zdravim :-) potrebuji poradit nejakou dobrpu vyzivu na vlasy, kvalitni sampon ci tak,co vam pomohlo na unavene vlasy? dekuji moc

    • Natálka
      08.02.2018 15:58
      Natálka
      Re:

      Ahoj, hodně mě pomohl šampon s keratinem pro posílení vlasového vlákna. A taky je super kosmetika kérastese,ale o něco dražší. Jinak mám dobrou zkušenost i s biodermou.

    • Anonymní příspěvek
      27.12.2017 15:47
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahoj, pokud hledáš dobrý přípravek na vlasy, po kterém budeš mít vlasy pevné a silné, pak si kup tyto kapsle - http://www.forcapil.cz/ Krásně zabírají, účinek uvidíš brzy, nezklamou te :)

  • Anonymní příspěvek
    15.12.2017 10:49
    Anonymní příspěvek

    jj zajímalo mě, jestli jsou vlasy kvalitní, fakt pravé, jestli odstíny sedí jako na fotkách..atd..
    No metodu, tu si musím vybrat no

  • Anonymní příspěvek
    06.12.2017 09:37
    Anonymní příspěvek

    A s eshopem clip-in-vlasy.eu máte někdo zkušenost? Dívám se, že mají velký výběr, nevím ale kterou metodu zvolit na prodloužení.

    • Anonymní příspěvek
      12.12.2017 08:34
      Anonymní příspěvek
      Re:

      jolano ano, já odtamtud vlasy mám. Co tě zajímá? Eshop je to fajn, objednání i doručení a i vlasy jsou supr. Je tam i hodně informací, na těch stránkách.

  • Anonymní příspěvek
    29.11.2017 18:59
    Anonymní příspěvek

    Forcapil jsem si koupila minulý mesíc, poradili mi ho v lekarne, uz po mesíci braní mi zacali rust podrosty, takze zabral.

    • Anonymní příspěvek
      29.11.2017 20:40
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Jak dlouho se má brát? je to na dlouho?

      • Anonymní příspěvek
        01.12.2017 12:55
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Bere se to ve trimesicni kure :-).

  • Anonymní příspěvek
    24.11.2017 21:21
    Anonymní příspěvek

    A delas si klipecky sama doma? V psoeldni dobe o nih hodne ctu, taky o nich hodne premyslim, je to lepsi a levnejsi varianta nez si je nechat prodluzovat.

  • Anonymní příspěvek
    19.11.2017 10:21
    Anonymní příspěvek

    Ano ano ty mam take :) je uzasne jak z mikadka muzu mit dlouhe vlasy ktere mi pak kde kdo zavidi :))

  • Anonymní příspěvek
    03.11.2017 10:52
    Anonymní příspěvek

    Me take priroda nedala zrovna hustou řívu, ale kdyz potrebuji dam si clipecky a vypada to prirozene

    • Anonymní příspěvek
      09.11.2017 16:03
      Anonymní příspěvek
      Re:

      A jake presne pouzivas? Ja jsem zkusila tyto clip-vlasy-levne.cz a jsem s nimi moc spokojena. Vypada to prirozene.

  • Anonymní příspěvek
    29.10.2017 15:27
    Anonymní příspěvek

    A co s těma bodama potom? :-)

    • Anonymní příspěvek
      30.10.2017 15:44
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Máš pak za to výhody v dalších nákupech. Koukni na stránky. ;)

  • levak
    22.10.2017 22:30
    levak

    Co by jste mi prosím poradili proti padání vlasů,už skoro dva měsíce mi padají,za chvíli budu asi plešatá,jsem z toho úplně na nervy. Nemáte někdo zkušenost s něčím po čem by mi přestaly padat děkuji

    • Mahony
      23.10.2017 17:24
      Mahony
      Re:

      Také jsem měla období,kdy mi padaly vlasy,pak mi doktorka doporučila forcapil. Moc jsem tomu nevěřila,že mi to pomůže,ale byla jsem mile překvapena. Tak jsem si dala 3 měsíční kůru a vlasy jsou zdravé a pevné. www.forcapil.cz

  • Anonymní příspěvek
    17.10.2017 19:50
    Anonymní příspěvek

    Mám prodloužené vlasy od www.vlasy-levne.cz vlasy mají kvalitní a pravé. Díky tomu nekde poznat, že vlasy nejsou moje.

  • Anonymní příspěvek
    14.10.2017 22:39
    Anonymní příspěvek

    Na jejich stránky jsem se dívala, materiál používají z lidských vlasů, což je pak přirozené. Vlasy se dají dobarvit do žádaného odstínu a dokonce se dají i navlnit.

  • Anonymní příspěvek
    08.10.2017 13:16
    Anonymní příspěvek

    Nechala jsem si poradit, kde prodloužit vlasy kvalitním materiálem. Byla jsem mile překvapená, hezké a za velmi slušnou cenu. Mrkněte na http://www.vlasy-levne.cz.

    • Anonymní příspěvek
      24.10.2017 15:43
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Co vám poradili? Jakou metodou jste si vlasy prodloužila?

      • Anonymní příspěvek
        25.10.2017 21:05
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Přemýšlela jsem nad clip in, ale nakonec je budu mít prodloužené metodou tape in.

  • Anonymní příspěvek
    02.10.2017 10:29
    Anonymní příspěvek

    Nene, nenakupujeme náhodne,beru z -https://www.vivaco.cz/vlasy-2002-list

  • Anonymní příspěvek
    27.09.2017 13:45
    Anonymní příspěvek

    Samozrejme je na výber asi vsude dost, ale me se nejvíce osvedcil argan.olej z Vivaco. Mrkni se na jejich webovky, mají tam i výrobky z nej-sampony a tak.

    • Anonymní příspěvek
      17.11.2017 15:31
      Anonymní příspěvek
      Zdravé vlasy

      Já začala používat na doporučení mé kamarádky toto https://www.biodicol.com U kamarádky byly vidět změny k lepšímu a já již po měsíci mohu říci jen, Neudělala jsem chybu. Vlasy jsou zdravější, rostou rychleji a nelámou se. To samé mohu říci i o nehtech, které jsou pevnější a již nepotřebuji gelovky.

  • Anonymní příspěvek
    15.09.2017 20:21
    Anonymní příspěvek

    Pouzívám na vlasy výroby s arganovým olejem, vlasy se zlepsily-jsou lesklejsi, silnejsi a prestaly se třepit.

    • Anonymní příspěvek
      29.09.2017 20:26
      Anonymní příspěvek
      Re:

      A nejaký konkrétní typ? nebo vse kupujes ,,náhodne,, ?

    • Anonymní příspěvek
      19.09.2017 14:42
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ilono a jaký arganový olej pouzívás? nejaký slpešl nebo na který jsi narazila nekde v drogerii?

  • Anonymní příspěvek
    29.08.2017 22:16
    Anonymní příspěvek
    Hotstyle

    Za sebe mám tu nejlepší zkušenost také s příčesky z hotstyle.cz

  • Anonymní příspěvek
    13.08.2017 15:37
    Anonymní příspěvek

    A jak se potom starat o takové prodloužené vlasy? Aby vydržely co nejlíp jako nové?

    • Anonymní příspěvek
      21.08.2017 22:44
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahojky, tady jsou k tomutovelmi užitečné radyhttp://www.hotstyle.cz/pravidla-spravne-pece-o-prodlouzene-vlasy/

    • Anonymní příspěvek
      15.08.2017 15:05
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Vybírám z vlasovékosmetiky přímo tam, odkudsvoje vlásky mám :o)http://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/70-vlasova-kosmetika-na-prodlouzene-vlasy

      • Anonymní příspěvek
        16.10.2017 16:18
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Tyto šampony jsou dobré. Objednala jsem si zároveň k prodlužku, které mám ze stránek.

  • Anonymní příspěvek
    26.07.2017 22:33
    Anonymní příspěvek
    Hotstyle

    Jojo to je dobře a to remy znamená co?

    • Anonymní příspěvek
      28.07.2017 02:12
      Anonymní příspěvek
      Re: Hotstyle

      Remy znamená že maj ty vlasy kutikulu jenom směrem dolů takže je maximálně omezený zacuchávání těch příčesků

  • Anonymní příspěvek
    26.07.2017 18:21
    Anonymní příspěvek

    Z notino.cz? To je jedina drogerka kde nakupuji, zadne otravne chozeni po meste a plnyma taskama

  • Anonymní příspěvek
    23.07.2017 21:27
    Anonymní příspěvek

    holky ráno si načešu vlasy, vylezu ven a okamžitě se krepatí, kroutí... co s tím, aby vypadaly pořád jako ráno? nepomáhá tužidlo, gel, lak...

  • Anonymní příspěvek
    19.07.2017 18:22
    Anonymní příspěvek

    Tam maji super vyber, zacinam od tamtud taky nakupovat!

  • Anonymní příspěvek
    14.07.2017 20:11
    Anonymní příspěvek

    Hodne kosmetiky nakupuji na notino.cz a ted jsem zacala i pripravky na vlasy, lepsi znacky a jsem od tamtud spokojena.

  • Anonymní příspěvek
    08.07.2017 18:33
    Anonymní příspěvek

    Zadne prodluzovani, to jsou jen vyhozeny penize podle me postaci dobre voleny sampon a porostou sami

  • Anonymní příspěvek
    27.06.2017 20:55
    Anonymní příspěvek
    prodloužení vlasů

    Necháváte si prodlužovat vlasy v salonu Hotstyle v Brně někdo???

    • Anonymní příspěvek
      12.07.2017 22:23
      Anonymní příspěvek
      Re: prodloužení vlasů

      Tak já osobně nosím ráda krátké vlasy ale sem tam dostanu chuť udělat ze sebe dlouhovlásku a na to si myslím že je takový prodloužení nebo případně nějaké clip in naprosto ideální. Já si v hotstyle prodlužovat nenechávám ale mám od nich nějaké sady clip in a s těmi jsem naprosto spokojená

      • Anonymní příspěvek
        19.07.2017 21:49
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: prodloužení vlasů

        A ty clip in z hotstyle jsou všechny z pravých lidských vlasů?

  • Anonymní příspěvek
    31.05.2017 18:52
    Anonymní příspěvek

    Kosmetiku tedy uz nakupuji vyhradne na netu, jednak kvuli casu a taky je to podstatne levnejsi!

  • Anonymní příspěvek
    28.05.2017 21:02
    Anonymní příspěvek

    Záleží na tom, o jakou kosmetiku jde. Kosmetiku na vlasy řeším třeba přes eshop Aloxxi. Nechci si zbytečně ničit vlasy silikony, když nemusím. Doporučila mi to kadeřnice a jsem za to ráda. Dekorativku si kupuju normálně v drogerce.

  • Anonymní příspěvek
    23.05.2017 11:26
    Anonymní příspěvek

    ahoj na vlasy používám loreal a velký výběr mají na notinu

  • Anonymní příspěvek
    21.04.2017 21:36
    Anonymní příspěvek
    Relaxace a Meditace

    Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ?
    Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-)
    https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1

  • Anonymní příspěvek
    14.04.2017 09:36
    Anonymní příspěvek

    Ahoj holky, má tu někdo prodloužené vlasy?

    • Anonymní příspěvek
      18.04.2017 11:01
      Anonymní příspěvek
      Re:

      čauko, ja mam prodlouzene vlasky uz 1,5 roku a velka spokojenost.

  • Anonymní příspěvek
    07.04.2017 15:10
    Anonymní příspěvek

    Měla jsem strašně suché vlasy a bylo mi doporučeno na notinu objednat čistý argan oil a po měsící používání mam vlasy hebké a zdravé

  • Anonymní příspěvek
    03.04.2017 23:30
    Anonymní příspěvek

    Souhlasím, taky používám na vlasy biokosmetiku Zahir. Krásné vlasy chtějí hlavně dobrou výživu, což zajistí třeba arganový olej nebo i jiné oleje. Hlavně žádnou chemii prosím!!!

  • Anonymní příspěvek
    02.04.2017 21:31
    Anonymní příspěvek

    Co byste mi prosím poradili na vypadávání vlasů? Neustále sbírám chomáče z podlahy. Už jsem z toho nešťastná. Měla jsem teď nějaké problémy v práci, tak věřím, že i to se na tom podepsalo. Máte s tím někdo zkušenosti? :((

    • Anonymní příspěvek
      03.04.2017 20:28
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahoj, měla jsem stejný problém. Vlasy padaly a já nestačila čistit odpad. Snažila jsem se jíst zdravě, ale stres přesto dělá hodně. V lékárně jsem si koupila Forcapil a už čtyři měsíce mám pokoj. Vlasy nepadají a houstnou.

      • Anonymní příspěvek
        07.04.2017 18:50
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        A po jak dlouhé době ti to zabralo? Jak často se to bere?Jsem trochu nedůvěřivá vůči doplňkům stravy. Opravdu je to tak dobré?

  • Anonymní příspěvek
    25.03.2017 20:33
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, třeba mi tu někdo poradí. Mám docela dost velké problémy s lupy a celkově s vlasovou pokožkou. Obvoďačka mi doporučila navštívit clinical hair&health a zajít si na trichologické vyšetření. Nemáte ho někdo za sebou ? Nebo zkušenosti s tímto centrem ?

    • Anonymní příspěvek
      19.04.2017 17:50
      Anonymní příspěvek
      Re:

      ahoj Niki.. natrichologickém vyšetřeníjsem byla měsíc zpátky abyla jsem v clinicalhair&health, protože jsemtrpěla hodně suchoupokožkou a stejně suchéjsem měla i vlasy, což semé lékařce nezdálo, takmě na to upozornila. Stačíse objednat na nějakýtermín, jakmile sedostavíš, tak projdeš"konzultací", kdyse podívá na stav vlasů apokožky a předběžně sezjišťuje, co je u tebe zaproblém. Během toho tozapisuje do karty a všechnozaznamenává, pak se jde napřístrojové vyšetření adále se zkoumá, kde můžebýt problém. Mně to tedauteklo hrozně rychle,protože paní byla hrozněmilá a veškerý postup miochotně vysvětlovala :).Když by ses pro vyšetřenírozhodla, tak tady je na někontaktwww.clinicalhair.cz/cs/kontaktujte-nas

  • Anonymní příspěvek
    10.03.2017 21:45
    Anonymní příspěvek
    zahir

    Souhlasím, taky používám na vlasy oleje zahir. Konkrétně serum na vlasy. Je to jediný přípravek, po kterém se mi vlasy zase pěkně lesknou a nejsou vysušené. Je to přírodní kosmetika, takže žádné chemické sra...

  • Anonymní příspěvek
    28.02.2017 16:52
    Anonymní příspěvek

    Na vlasy uplne milujuolejíček od BC Bnacure :-*https://www.notino.cz/schwarzkopf-professional/bc-bonacure-oil-miracle-vlasova-kura-pro-silne-hrube-a-suche-vlasy/

  • Anonymní příspěvek
    25.02.2017 17:55
    Anonymní příspěvek

    Kdyz vis co kupovat tak se pak clovek diva hlavne na cenu :)

  • Anonymní příspěvek
    24.02.2017 22:29
    Anonymní příspěvek
    kosmetika

    Kupuji si různé masky na vlasy a oleje na vlasy, vždy objednávám na notino.cz, protože tam jsem si jistá, že nakoupím za super ppříjemnou cenu.

  • Anonymní příspěvek
    11.02.2017 21:02
    Anonymní příspěvek

    Helet na netu jsem si uz taky zvykla objednavat ledacos a ted i kosmetiku.

  • Anonymní příspěvek
    10.02.2017 23:41
    Anonymní příspěvek
    vlasy

    Já mám krásné vlasy a musím říct, že díky olejíčkům. Používám nejvíc teď Macadamia natural oil care, zkuste. Není ani moc drahý. Mají ho i na notino, já ho mám od své kadeřnice, dává mi ho za VIP cenu.

  • Anonymní příspěvek
    07.02.2017 14:59
    Anonymní příspěvek

    Já kosmetiku nejak extra neresím, mám oblíbené produkty a jednou za cas udelam vetsi nákup z internetu. Žádné chození po obchodek,..hlavne ty fronty me rozčilují. Zatím mi nejvíce vyhobuje Notino.cz

  • Anonymní příspěvek
    02.02.2017 18:56
    Anonymní příspěvek

    Ja hledam neco na netu, kde nakupujete nejcasteji kosmetiku?

  • Anonymní příspěvek
    14.01.2017 23:20
    Anonymní příspěvek

    ano, taky souhlasím, na www.notino.cz se velmi dobře nakupuje hlavně díky velkému výběru a širokému sortimentu. Ceny jsou taky ok. Můj favorit je šampon Altenra bamboo.

  • Anonymní příspěvek
    09.01.2017 10:51
    Anonymní příspěvek
    krásné vlasy

    já veškerou kosmetiku na vlasy už nenakupuji jinde než na notino.cz. Ceny jsou příjemné, vždy ušetřím a sortiment je široký. Vybere si tam každý, každé věkové kategorie.

  • Anonymní příspěvek
    08.01.2017 22:51
    Anonymní příspěvek

    taky se přiklání k nákupu kosmetiky na notino. Hlavně té vlasové. Mají veliký výběr a super ceny, hlavně ty akce stojí za to. Vlasy se mi hodně zlepšily po používání kosmetiky Dermagen Group. Mám od nich masku s arganovým olejem, ta opravdu stojí za to. A není zas tak drahá a je velice účinná. Máte s ní někdo ještě zkušenost?

  • Anonymní příspěvek
    28.12.2016 16:57
    Anonymní příspěvek
    vlasy

    Velice ráda nakupuji produkty na vlasy na notino.cz, a to pro celou rodinu ,opravdu super ceny velká dostupnost zboží rychlost spolehlivost,příjemná obsluha rychlé jednání prostě vřele všem doporučuji.

  • Anonymní příspěvek
    19.12.2016 10:58
    Anonymní příspěvek
    vlasy

    na pěkné a zdravé vlasy je nejlepší vnitřně užívat kolagen. Mi se osvědčil kolagen Forte od Rosenpharmy

  • Anonymní příspěvek
    13.12.2016 23:53
    Anonymní příspěvek
    maska

    Kerastase rezistance mi taky pomohla. Možná to není na dlouhodobé použití, ale pro nápravu fakt zničených vlasů je to super. Používám ji tak jednou za měsíc, nejčastěji objednávám na notino.Určitě bych doporučila to podpořit ještě nějakýma vitamínama, hlavně B a hořčík.

  • Anonymní příspěvek
    13.12.2016 16:27
    Anonymní příspěvek
    vlasy

    mi na vlasy taky pomohl kolagen. Žádné kondicionery a masky na vlasy moc nezabraly. Mrkněte na rosenpharma.cz, maj tam ted vánoční akce na doplňky stravy, já tam objednala ty kolagen forte tablety na vlasy, kůži a nehty

  • Anonymní příspěvek
    11.12.2016 23:03
    Anonymní příspěvek
    pěkné vlasy

    Já už toho vyzkoušela na vlasy hodně, ale zatím teda žádné zázraky se nekonaly. Vlasy mám pořád suché a dost mi i padají. Možná bych vyzkoušela nějakou přírodní kosmetiku.
    Doporučíte mi něco? a případně kde sehnat? Díky.

    • Anonymní příspěvek
      02.01.2017 22:36
      Anonymní příspěvek
      Re: pěkné vlasy

      Jestli hledáš přírodní kosmetiku na vlasy, tak doporučuji vyzkoušet zahir. Je to bio marocká kosmetika, fakt dost kvalitní, všechno jsou to olejíčky lisované za studena, bez chemie, konzervantů, opravdu kvalitka. Já ji používám a vlasy mám opravdu krásné, zdravé a lesklé. Objednávám na www.zahir.cz.

  • Anonymní příspěvek
    07.12.2016 23:32
    Anonymní příspěvek

    Zkusili jste nějakou regenerační masku nebo olejíček? Kérastase Rezistance používám už dva roky a vlasy mám po dlouhé době zase krásně lesklé, pružné, netřepí se konečky, nejsou vysušené. Dobře seženete na www.notino.cz. Mají dobrou cenu a rychlé dodání. V drogerii jsem ji neviděla.

  • Anonymní příspěvek
    30.11.2016 16:50
    Anonymní příspěvek

    No zeny jak to snad taky budu muset zkusit, kdyz si to tolik lidi chvali!

  • Anonymní příspěvek
    28.11.2016 18:48
    Anonymní příspěvek

    Ano na vlasy je moc dobry, ber to jako doplnek stravavy, ja mam doma takhle tabletky z rosenpharma.cz

  • Anonymní příspěvek
    26.11.2016 21:37
    Anonymní příspěvek

    Co doplnky stravy co obsahuji kolagen, bere nekdo a jake to je na vlasy?

  • Anonymní příspěvek
    20.11.2016 18:28
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, děkuji vám za tipy. Náhodou sem od mamky na narozeniny dostala přípravky od revitalonu, tak sem zvědavá jestli budou fungovat tak fantasticky i na mě. Chválí to spousta mých kamarádek. Už se nemůžu dočkat výsledku :-)

  • Anonymní příspěvek
    18.11.2016 07:31
    Anonymní příspěvek
    vlasy

    Holky, už asi půl rokupoužívám tento kondicionérhttps://www.nuspring.cz/tekuty-kondicioner-shinyeeze-250-ml-3964.html. Doporučila mi hokadeřnice a je fakt super astačí ho troška, takžedlouho vydrží!! :) Vlasymám znatelně lepší, je tofakt rozdíl! :) tak zkuste :)

  • Anonymní příspěvek
    17.11.2016 17:13
    Anonymní příspěvek

    Ahoj holky, já zkoušela snad všechno a nejvíce mi zabral šampon od revitalonu. Teď už sem si koupila i ty vitamíny a musím říct, že mně to fakt zabírá. Určitě se zkuste podívat na stránky www.revitalon.cz tam najdete všechny výrobky, které mají. Jak říkám, za mě palec nahoru! :-)

  • Anonymní příspěvek
    09.11.2016 14:42
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, můžete mi někdo poradit, jak na pěkné a zdravé vlasy? Žádné šampóny, masky a nic podobného mi nezabírá. Přemýšlela jsem, že bych zkusila nějaké vitamíny. Nemáte někdo zkušenost? Děkuji

    • Petruss
      05.12.2016 12:25
      Petruss
      Re:

      no mi taky dlouho nic nezabíralo. Myslím, že v mém věku chyběl vlasům kolagen. Zakoupila jsem si v lékarně od Rosenpharmy kolagen FORTE a účinek se brzy objevil. Viditelně se mi zlepšila kvalita vlasů, nehtů a pleť byla tím kolagenem taky pružnější.

    • Anonymní příspěvek
      17.11.2016 12:55
      Anonymní příspěvek
      Re:

      A zkoušela jsi vlasovéserum? Já používám totohttps://www.ageo.cz/produkt/serum-pro-posileni-vlasu-mythic-oil-serum-de-force-scalp-and-hair-serum-50-ml-90875 vlasy poněm mám silnější, alechce to trpělivost, faktvydržet minimálně půlroku, změna není viděthned.

    • Petruss
      11.11.2016 08:52
      Petruss
      Re:

      Ahoj, měla jsem podobnýproblém, Nakonec jsem našlana netu tyto stránky:https://www.nuspring.cz/pece-o-vlasy/masky-na-vlasy.Používám masku Avril a jesuper. K tomu si párkrát zarok udělám kůru s vitamíny- většinou si v lékárněkoupím Biosil, je to levný apřijde mi že pomáhá. Aleta maska je super, určovyzkoušej :) Ještě jsemzkoušela aji tu vlasovoumajonézu, ale ta je doceladrahá, každopádně takypoznáš rozdíl!

  • Anonymní příspěvek
    18.10.2016 10:16
    Anonymní příspěvek

    Je to přírodní HavlíkovaApotéka. Mrkni semhttp://www.havlikovaapoteka.cz/
    Tam se vpravo proklikneš i do jejich eshopu, kde se dá rovnou koupit.

    • Anonymní příspěvek
      25.10.2016 10:28
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Moc děkuji, to vypadá dost zajímavě, to já něco zkusím objednat ještě k tomu šamponu :-)
      Děkuji

  • Anonymní příspěvek
    08.10.2016 10:27
    Anonymní příspěvek

    Ahoj, jaký šampon používáte? Máte někdo zkušenosti s bio šampony?

    • Anonymní příspěvek
      10.10.2016 16:05
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Já používám veškerou kosmetiku bio, takže i šampony. A jsem moc spokojená.
      Když budeš chtít, napíši ti, jakou kosmetiku používám.

      • Anonymní příspěvek
        13.10.2016 12:02
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Ahoj, určitě budu ráda, když mi napíšeš o jakou kosmetiku konkrétně se jedná ;-)

  • Anonymní příspěvek
    30.09.2016 19:59
    Anonymní příspěvek

    Mám tuhle masku na vlasyhttp://www.pevoniaeshop.cz/produkt/detail/alterna-pro-lesk-vlasu a nemůžu sivynachválit, mám po nínádherně vyživené, leskléa hedvábné vlasy.

  • Anonymní příspěvek
    10.05.2016 15:11
    Anonymní příspěvek

    Holky já mám výbornou zkusenost s kolagenem v kapslích. Zlepšilo mi to jak vlasy tak i nehty. Není drahý a me moc pomohl. Šampony a kondicionery jsou pro me je doplnek, jak vlasy dobre rozcesat :-)

    • Anonymní příspěvek
      13.05.2016 11:56
      Anonymní příspěvek
      Re:

      O kolagenu jsem moc neslysela, slysela jsem jen o zinku, magensku a tak. Co to je za doplnky?

      • Anonymní příspěvek
        19.05.2016 11:03
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Je to kolagen od Rosenpharmy,mají více druhů-http://www.rosenpharma.cz/produkty/kolageny-a-ostatni-doplnky-stravy

  • Anonymní příspěvek
    23.04.2016 13:17
    Anonymní příspěvek
    vlasy v létě

    Ahoj, jak se straráte o vlasy v létě a hlavně u moře když se koupete ve slané vode. Mám přeliv, tak bych nerada zničila vlasy. Děkuji

    • Anonymní příspěvek
      12.07.2016 13:23
      Anonymní příspěvek
      Re: vlasy v létě

      Na léto u moře bych si určitě pořídila celou řadu i s maskou. Já používám hydratační masku od Alterny a šampon s kondicionérem Caviar anti-aging

      • Anonymní příspěvek
        12.09.2016 12:17
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: vlasy v létě

        Ahojky, určitě zkus použít nějaké olejové zábaly. Postačí třeba obyčejný olivový olej co máš doma v kuchyni. Zahřej na příjemnou teplotu, nanes do vlasů, zabal a nech působit třeba i hodinku dvě. Pokud chceš ale nějaký kosmetický výrobek tak různé značky mají různé olejíčky, ve zdravé výživě nebo na netu například angel-oil jsou dobří. Záleží na tobě. Já si dělám zábal každých čtrnáct dní a vlasy mám krásně lesklé a hebké.

  • Anonymní příspěvek
    09.03.2016 21:28
    Anonymní příspěvek
    žehlička na vlasy

    Ahoj, máte někdo zkušenosti s žehličkou na vlasy značky GHD...už dlouho o ni uvažuji.

    • Anonymní příspěvek
      11.03.2016 17:53
      Anonymní příspěvek
      Re: žehlička na vlasy

      ahoj, mám žehličku a je fajn..mám hodně kudrnaté vlasy a je to otazka asi 15 minut, kdy je mám vyžehlené a krásně se lesknou, takže určitě doporučuji

      • Anonymní příspěvek
        15.06.2016 18:18
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: žehlička na vlasy

        žehličku určitě doporučuju, je dobrá a hlavně to je raz dva hotový a nemám zničený vlasy

  • Anonymní příspěvek
    01.02.2016 13:45
    Anonymní příspěvek

    Zasoustej si se svalnatym peknym mladym muzem Gigolo4you.cz udela ti z vaginy strikajici niagaru

  • Anonymní příspěvek
    08.12.2015 18:26
    Anonymní příspěvek

    Od léta jsem se naučila používat na vlasy různé oleje, a ten rozdíl je poznat, vlasy jsou jakoby víc hedvábný.

    • Anonymní příspěvek
      12.12.2015 18:59
      Anonymní příspěvek
      Re:

      A které ty oleje používáš? Jendou jsem doma nějaký měla a po delší době mi začal zatěžovat vlasy. :(

      • Anonymní příspěvek
        07.03.2016 20:35
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Ahoj já si dávám na vlasy zábal buď z olivovýho oleje a nebo masku caviar od Alterny..tak vyzkoušej :)

  • Anonymní příspěvek
    18.11.2015 11:21
    Anonymní příspěvek
    Doporučuji Vlasové hnojivo

    Ten název je celkem vtipný :D Musím, ale uznat, že tenhle doplněk stravy má všechno za co Vám vlasy poděkují. Vysoký obsah síry, což vlasy obzvlášt potřebují, je dobrý i na nehty, kůži. Jako používám ho už asi dve měsíce a vysledky se dostavili, ne jak když byl ten hype s "hair burst " kura za dva litry. Mělo to ale v sobě vitamíny, tak za 100 :D

  • Anonymní příspěvek
    10.10.2015 18:56
    Anonymní příspěvek

    Ahojte všichni,
    možná je to otázka trochu mimo, ale nemáte náhodou někdo tip, jak si vyrobit doma přírodní masku? Ty z obchodů jsem snad měla všechny, ale žádná mi nepomohla, tak chci zkusit něco jiného. Já mám velmi krepaté vlasy. Mívala jsem je dlouhé po zadek, ale začaly mi hodně vypadávat a lámat se, tudíž jsem je musela ostříhat na mikádo. Jenže padají dál a stále jsou zničené. :'( Díky za rady! ;)

    • Petruss
      28.01.2016 11:44
      Petruss
      Re:

      ahojky,
      taky jsem zkoušela ruzne masky a oleje z obchodu, Zkus se podívat na stranky www.kralovstvizen.cz jsou tam dobry tipy :)

  • Anonymní příspěvek
    25.09.2015 16:58
    Anonymní příspěvek

    Aaano, přesně ten to je:-) A je to asi nejlepší věc na objem vlasů, co jsem doteď vyzkoušela.

  • Anonymní příspěvek
    25.09.2015 16:47
    Anonymní příspěvek

    Bereniko, ja jsem ho trosku hledala a nasla na strance LuxusniVlasy - cely nazev je Alterna Bamboo Volume Uplifting Root Blast, Push up sprej pro efekt objemu - mel by to byt on, ze jo?

  • Anonymní příspěvek
    24.09.2015 20:27
    Anonymní příspěvek

    Je to značka Alterna a sprej se jmenuje Push Up, ale přesný název si teď nevybavím.

  • Anonymní příspěvek
    19.09.2015 11:20
    Anonymní příspěvek

    Dobrý den, mám hrozně jemné vlasy, které semi navíc i rychle mastí. Co prosím používáte na větší objem? Samozřejmě že všechny šampony a masky z drogerií mám bez uspokojivého výsledku vyzkoušené. Předem děkuji za tipy!

    • Anonymní příspěvek
      21.09.2015 17:12
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahoj, no, maskou objemu asi moc nedosáhneš. Maska funguje tak, že ti vlas vyhladí, takže ještě víc zjemní..spíš bych přešla na nějaké bezoplachové lehké kondicionéry. Jinak na ten objem buď suchý šampon (ten ti vlasy i odmastí a osvěží), nebo já používám na objem takový sprej, co se dává do suchých vlasů a opravdu funguje, s tím jsem moc spokojená.

      • Anonymní příspěvek
        16.03.2016 19:34
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Ahoj já souhlsím se suchým šamponem..já používám od alterny a je dobrej...mrkni na stránku www.luxusnivlasy.cz

      • Anonymní příspěvek
        23.09.2015 22:27
        Anonymní příspěvek
        Re:

        A mohla bys mi prosím napsat, co je to za sprej? Moje vlasy mají teď nějaké špatné období a nejsem s nima schopná nic udělat. A třeba by mi ten sprej taky pomohl. Díky!

    • Anonymní příspěvek
      19.09.2015 13:25
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahoj, zkus Chaganela extrakt, da se to koupit jedine z netu chaganela.cz, ale stoji to zato, nejenom ze pomuzes vlasum ale i tělu jako celkove!

      • Anonymní příspěvek
        07.03.2016 20:32
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        ahoj, zkus Alternu..mě tedamaximálně vyhovuje a vlasyvypadají skvěle. Tady jeodkazhttp://www.luxusnivlasy.cz/alterna-caviar-volume-g102/

  • Anonymní příspěvek
    16.07.2015 15:09
    Anonymní příspěvek

    Základem pěkných vlasů je kadeřnice :-). Moje kadeřnice mi dává masku na vlasy, která je vždy hodně zregeneruje a vypadají pěkně. Celkově je moje kadeřnice moc šikovná -chodím do salonu Lucie Vondráčkové v Praze. Vyzkoušela jsem už hodně kadeřnictví, ale až tady mi pomohly. Vlays mám od přírody nic moc totiž.

  • Petruss
    30.06.2015 18:23
    Petruss
    Krásné vlasy

    Ahoj, už nějaký čas používám na suché a roztřepené vlasy olej od Avonu. Advance techniques, maroccan argan oil. Nanáší se na mokré vlasy, rozetřením do konečků vlasů. Druhý den pocítíte krásnou jemnost a vůni, mohu jen doporučit. Cena nějak okolo 80-100kč. Inspiraci jsem čerpala na kralovstvizen.cz.

  • Anonymní příspěvek
    12.02.2015 13:21
    Anonymní příspěvek
    Výživa

    Zkoušeli jste třeba Reneval Neo?? Taky mi hodně padaly vlasy, navíc jsem je měla už na pohled takové všelijaké, nepěkné a od té doby co to beru konečně nemám strach si po umytí hlavy vlasy učesat :-), fakt kvalita, která stojí za to.

  • Anonymní příspěvek
    16.01.2015 12:11
    Anonymní příspěvek
    krasne vlasy

    Krasne vlasy potrebuji poradny sampon ktery je vyzivy a da jim potrebnou porci vitaminu, urcite se podivej na darecky z evropy.cz tam maji plno takovych pripravku a i ja od tam beru kosmetiku a tady ty doplnky :)

    • Petruss
      20.01.2015 14:46
      Petruss
      Re: krasne vlasy

      Ahoj, chci se zeptat jake produkty odtam objednavas ? :) uz jsem se tam divala ale nemam s nicim moc zksuenosti tak bych prosila radu dekuji :)

      • Anonymní příspěvek
        23.01.2015 10:46
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: krasne vlasy

        No ahoj, zkousela jsem oboje z kategorie vlasy a nehty a jsem velice spokojena :) urcite to taky vyzkousej

  • Anonymní příspěvek
    31.12.2014 01:59
    Anonymní příspěvek

    Jakékoli změny organismu,nedostatek vitaminů, stres,vnější vlivy jsou znátokamžitě nejvíce navlasech. proto šampóny jenutné kupovat kvalitní, aledůležitější je"vyživit" zevnitř.Existuje spoustu doplňkůstravy na tento problém. Mněvyhovuje fin evocaps(darecky-z-evropy.cz/pro-zdravi/fin-evocaps). Přeji hodněsil v boji s vypadávánívlasů ;)

  • Anonymní příspěvek
    31.03.2014 22:48
    Anonymní příspěvek

    Na jakékoliv potíže s vlasy, mohu doporučit přípravek clinical hair care.

  • Anonymní příspěvek
    04.02.2014 10:11
    Anonymní příspěvek
    vlasy

    Na zdrave vlasy donna hair:-) je super

  • Ajuulka
    17.01.2014 14:20
    Ajuulka
    krásné vlasy

    Mi strašně pomohlo po porodu zastřihnout konečky trošku razantněji, ale ne zase přehnatě, tak 3-4 cm a známá mi doporučila Donnu Hair. Je to výživa z lékárny a ta mi zabrala skvěle. Za týden se padání snížilo, za 14 dní to bylo dobřé a za 3 týdny bylo vidět, že jsou vlasy i hezčí, takže můžu doporučit.

  • Anonymní příspěvek
    11.10.2013 14:34
    Anonymní příspěvek

    Tapety na mobil

    zde

    http://mobil-wallpaper.eu/