Krém na vrásky - Péče o tělo

Připravujeme pro Vás znovuotevření diskusí. Již brzy se budete moci znovu zapojit do odpovědí nebo se na něco zeptat.
  • Alenka
    12.12.2012 13:55
    Alenka
    Krém na vrásky

    Zdravím Vás,

    máte někdo zkušenosti s krémy na vrásky?? Popřípadě jaký byste doporučili??

    Moc děkuji,
    Alena

Reakce

    • lenka.dobby
      03.03.2015 15:59
      lenka.dobby
      Re: Krém na vrásky

      Dobrý den, ja co se tyce kosmetiky verim jedine bioderme,jelikoz vse co jsem opravdu vyzkousela me teda uplne neuveritelne sedlo. :) na vrasky jsem vyzkousela Bioderma Matriciane Multi-defense muzete si vybrat ktery byvam vyhovoval krem podle veku. :)

    • Anonymní příspěvek
      19.01.2014 21:54
      Anonymní příspěvek
      Re: Krém na vrásky

      Dobrý den,

      velice doporučuji novinku na našem trhu. Jedná se o Unikátně zpracovanou vaselinu pro pleť na prevenci
      projevů stárnutí a vzniku vrásek. Přípravek se jmenuje Vaselinum Cosmea a vyrábí ji firma Probion, s.r.o.

      Pokud by jste se chtěla o tomto produktu dozvědět víc, kontaktujte mne, prosím, na pokorna@probionline.eu

      Jana

    • Anonymní příspěvek
      29.08.2013 21:12
      Anonymní příspěvek
      Re: Krém na vrásky

      Aleno, Já používám česká krém od firmy Nanosilver se zlatem, stříbrem a konopným olejem. Jsem s ním moc spokojená.

    • Anonymní příspěvek
      23.12.2012 12:48
      Anonymní příspěvek
      Re: Krém na vrásky

      Ahoj, výborná je konopná mast s pravého konopí. monika.skladalova@seznam.cz

    • Anonymní příspěvek
      12.12.2012 21:07
      Anonymní příspěvek
      Re: Krém na vrásky

      Aleno,

      já mám vynikajícízkušenosti s krémem BlackPearl od Sea of Spahttp://morespa.cz/obchod/black-pearl/category/product/6-black-pearl/220-black-pearl-denni-krem-spf-25. U většinykrémů jsem měla problém salergickými reakcemi ačervenými flíčky, tenhleje ale anti-alergenní, takžebezva. Skvěle hydratuje a mái ochranný faktor, takžechrání i před tvorbouvrásek od sluníčka...

  • Anonymní příspěvek
    05.03.2018 10:22
    Anonymní příspěvek

    Které přípravky tedy používáte na pleť? Nejlíp na to abych trochu omládla? Vím že nemůžu čekat žádné extra zázraky, ale alespoň třeba pro pocit a tak..

  • Anonymní příspěvek
    16.02.2018 23:15
    Anonymní příspěvek

    O klinice Dermastar jsem slyšela vícekrát. Prý jsou profesionální a mají všeobecnou spokojenost zákazníků.

  • Anonymní příspěvek
    16.02.2018 08:53
    Anonymní příspěvek

    pouzivam dlouhodobe olejicky na vlhkou plet a zadne vrasky zatim nemam :-) jinak ted pouzivam hyaluronove serum, ktere ma slozeni velmi stridme - ruzova voda, kys.hyaluronova, glycerin

    • Anonymní příspěvek
      19.02.2018 11:11
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahoj, prosímtě, kde takové sérum kupuješ?

      • Anonymní příspěvek
        21.02.2018 10:22
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Je to od znacky renovality, kupuji ho na notino.cz

  • Anonymní příspěvek
    15.02.2018 09:57
    Anonymní příspěvek

    Má někdo zkušenosti stímto krémem na vrásky?https://www.lekarnalancier.cz/bioderma-matricium-30x1ml

    • Anonymní příspěvek
      22.02.2018 09:19
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ano používám ho a vyhovuje mi nejvíce ;) za mě spokojenost.

  • Anonymní příspěvek
    14.02.2018 13:25
    Anonymní příspěvek

    Jak jste s klinikou Dermastar spokojená?

  • Anonymní příspěvek
    12.02.2018 12:11
    Anonymní příspěvek
    pleť

    prosím vás a nějaký tip na denní, noční, nebo nějaký oční krém? Potřebovala bych radu, krémy co mám tak s nimi začínám být nějak nespokojená :( takže pokud máte tip šup sem s ním :)))

  • Anonymní příspěvek
    26.12.2017 21:43
    Anonymní příspěvek

    Nechala jsem si udělat výplň vrásek. Měla jsem vrásky docela hluboké.

    • Anonymní příspěvek
      27.12.2017 08:09
      Anonymní příspěvek
      Re:

      A co je lepší výplň nebo botox? Není to náhodou to samé, jen jiný název?

  • Anonymní příspěvek
    20.12.2017 18:50
    Anonymní příspěvek

    Svěřila jsem se do rukou MUDr. Páralové v www.dermastar.cz. Za mě jasné doporučení, je opravdu profesionál a můj obličej vypadá přirozeně.

    • Anonymní příspěvek
      24.12.2017 10:54
      Anonymní příspěvek
      Re:

      A jaký zákrok ti udělala? Trochu se bojím, ale zase chci být stále atraktivní pro přítele.

  • Anonymní příspěvek
    11.12.2017 15:41
    Anonymní příspěvek

    Jenže já nemám už jen drobné vrásky. Jsem prostě stará 55 let se na člověku projeví i se starostmi. Mám teď mladšího přítele, tak chci být pro něj stále atraktivní.

    • Anonymní příspěvek
      18.12.2017 16:03
      Anonymní příspěvek
      Re:

      To chápu, každý se chce příteli líbit. Jednu dobu jsem přemýšlela, že nějakou kliniku navštívím, ale vždy z toho sešlo. Asi jsem nenabrala dost odvahy.

  • Anonymní příspěvek
    05.12.2017 18:02
    Anonymní příspěvek

    Co mám dělat, když mi na vrásky krém nepomáhá? Asi je mám už hlubší.

    • Anonymní příspěvek
      06.12.2017 08:29
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Chce to používat opravdu kvalitní krémy na vrásky, já používám Ryor a jsem s ním velice spokojena a hlavně je to česká značka,objednávám si ho na notinu

  • Anonymní příspěvek
    29.11.2017 11:55
    Anonymní příspěvek

    Pokud uvažuje někdo o faceliftu apod.. tak vřele doporučuji mudr. Ivana Justana. Mám ty nejlepší zkušenosti sním

    • Anonymní příspěvek
      12.12.2017 22:53
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Přiznám se že o nějakém vyhlazení obličeje už delší dobu uvažuji. Vy máte s tím Justanem zkušenost s faceliftem konkrétně?

      • Anonymní příspěvek
        20.12.2017 20:51
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        ano byla jsem u něj naklinice na faceliftu a jsemmoc spokojená. V mémpřípadě už krémy prostěnestačilyhttp://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/50/operace-obliceje-facelift/

  • Anonymní příspěvek
    27.11.2017 11:04
    Anonymní příspěvek

    Když půjdete semhttp://www.dermastar.cz/cz/lekari/mudr-lenka-paralova.html,tak to bude přirozené.Můžete mi věřit, chodím kní několik let :)

  • Anonymní příspěvek
    25.11.2017 22:10
    Anonymní příspěvek

    Když se to udělá decentně, tak to bude i přirozené. Tobě to dodá ještě větší sebevědomí.

  • Anonymní příspěvek
    23.11.2017 18:58
    Anonymní příspěvek

    Děkuji za info, našla jsem si jejich stránky www.dermastar.cz. Přemýšlím už delší dobu, že si nechám odstranit mimické vrásky.

  • Anonymní příspěvek
    19.11.2017 14:36
    Anonymní příspěvek

    Kam zajít v Praze na protivráskové ošetření?

    • Anonymní příspěvek
      23.11.2017 21:13
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Z vlastních zkušenností ataké mých kamarádek, taksemhttp://laboratorybeauty.cz/#o-nas

      • Anonymní příspěvek
        26.11.2017 19:37
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Znám a chodím. Laboratory beauty doporučuji. Moc šikovné slečny a také kadeřnice.

    • Anonymní příspěvek
      20.11.2017 20:51
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Zkusila bych kliniku Dermastar. Já jsem byla na odstranění vrásek u MUDr. Páralové.

  • Anonymní příspěvek
    15.11.2017 16:11
    Anonymní příspěvek

    Podle mě kosmetika není ono. Nemůže přece udělat takovou službu jako třeba botox. Já na něj chodím a jsem spokojená, pokud se to nepřežene a chodíte k profesionálovi, tak není nic poznat.

  • Anonymní příspěvek
    25.10.2017 18:09
    Anonymní příspěvek

    Co vím, že říkala, že to proběhlo docela rychle a nebolelo to. Prý jenom při samém zákroku cítila brnění.

  • Anonymní příspěvek
    25.10.2017 16:27
    Anonymní příspěvek

    J8 uplne ne, jen balzam na rty, ale krem a sprcháč mám pro deti. Krásne zjemnuje pokozku.

  • Anonymní příspěvek
    23.10.2017 13:34
    Anonymní příspěvek

    A jak je nechávala odstranit, botoxem? Mě to docela láká, jen se bojím bolesti, to přece musí hodně bolet.

  • Anonymní příspěvek
    22.10.2017 12:35
    Anonymní příspěvek

    Moje kolegyně v práci si nechala odstranit takové ty drobné vrásky kolem úst a vrásky kolem očí. Výsledek se mě líbí.

  • Anonymní příspěvek
    12.10.2017 09:28
    Anonymní příspěvek

    Používám protivráskové sérum na obličej,krk a dekolt značky Delia cosmetics a jsem s tím velice spokojena, konečně něco, co opravdu funguje a kdyby jste dali na moje rady najdete na notinu

  • Anonymní příspěvek
    10.10.2017 10:01
    Anonymní příspěvek

    Mazu se s**** z hadího jedua na vrásky to ucinek mávelky.https://www.vivaco.cz/serpens-derm-liftingove-serum-proti-vraskam-s-hadim-jedem-detail_7566

    • Anonymní příspěvek
      12.10.2017 14:28
      Anonymní příspěvek
      Re:

      hadí jed? je to bezpecné ? :-)

      • Anonymní příspěvek
        19.10.2017 10:09
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Nemusis se bát, je tam jen malé mnozství, které ale i tak pomáhá. Ale z Vivaco, ke ho kupuju mám vzdycky více vecí, mají výbornou prirodní kosmetiku a kávový peeling jsem si taky oblíbila.

  • Anonymní příspěvek
    09.10.2017 19:16
    Anonymní příspěvek

    Já jsem vyzkoušela už spoustu krémů, nějak už nefungují, vrásky se prohlubují. Poptala jsem se známých a doporučili mě kliniku Dermastar v Praze. Mám domluvenou konzultaci.

    • Anonymní příspěvek
      16.10.2017 19:22
      Anonymní příspěvek
      Re:

      A znáte někoho kontkrétního kdo u nich nějaký zákrok absolvoval? Abyste věděla do čeho jdete.

  • Anonymní příspěvek
    26.09.2017 20:11
    Anonymní příspěvek

    Za sebe můžu i já doporučit ageo.cz tam je co se kosmetiky týče opravdu velký výběr včetně krémů na vrásky

  • Anonymní příspěvek
    14.09.2017 15:25
    Anonymní příspěvek

    Byla jsem na liftingových nitích, na hlubsi vrásky nic jiného nezabíra. Plet mám pozvedlou a omládla jsem tím. Jsem z celeho zároku nadsená.

    • Anonymní příspěvek
      21.09.2017 16:29
      Anonymní příspěvek
      Re:

      O nitích jsem zatím jen četla v článku někde na internetu. Jak to probíhá, je to bolestivé a je to napořád nebo se to po čase musí opakovat?

      • Anonymní příspěvek
        28.09.2017 17:56
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Na nitích jsem byla pred pulrokem. Zacátek jsoumalinkaté modrinky, ale to jejediné minus celeho zákroku.Po case se nite vstrebají avyzvednou ti plet.https://www.perfectclinic.cz/lifting-3d-nite/ a mají iyoutube videa, kde jde zákrokvidet.

  • Anonymní příspěvek
    30.08.2017 01:55
    Anonymní příspěvek
    vrásky

    Byla jsem u zde jmenovaného pana Justana na konzultaci, velmi mile mne překvapilo že mi opravdu ochotně zodpovídal a vysvětloval veškeré mé dotazy, na nic netlačil, pro mne profesionál a navíc s docela velkou praxí což je velké plus alespoň pro mne.Viděla jsem ho i v pořadu Sama doma kdysi a tam se mi také jevil profesionálně a sympaticky

  • Anonymní příspěvek
    29.08.2017 23:30
    Anonymní příspěvek
    Makeup institute

    Chtěla bych si nechat proplatit nějaký kurz v makeup institute přes úřad práce, je to možné? Máte stím zkušenost?

  • Anonymní příspěvek
    26.08.2017 21:58
    Anonymní příspěvek

    Koupila jsem si krém na vrásky z drogerie ageo za moc dobrou cenu

    • Anonymní příspěvek
      09.09.2017 20:43
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Kupujete si na ageo přírodní kosmetiku?

      • Anonymní příspěvek
        17.09.2017 21:36
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        ahojky, za sebe si přes ageo.cz objednávám hodně Frosch přípravky. Moc ráda je používám a normálně to není úplně nejlevnější ale tady najdu právě pokaždé nějaký ten svůj přípravek v akci a za lepší cenu jak v obchodě tak to hned objednávám

      • Anonymní příspěvek
        13.09.2017 20:51
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Nekupuji ale vím že mají vcelku výběr velký

  • Anonymní příspěvek
    09.08.2017 20:10
    Anonymní příspěvek
    krém na vrásky

    Jaký krém na vrásky používáte, a kde kupujete? Mám teda ráda když je z čeho vybírat

    • Anonymní příspěvek
      13.08.2017 20:43
      Anonymní příspěvek
      Re: krém na vrásky

      Jestli ráda vybíráte tak za sebe doporučuji www.ageo.cz

      • Anonymní příspěvek
        16.08.2017 22:10
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: krém na vrásky

        Musím uznat že výběr na ageo opravdu je

  • Anonymní příspěvek
    12.07.2017 08:31
    Anonymní příspěvek

    Dala jsem na doporučení své kamarádky a objednala jsem si na notino.cz vyhlazující sérum na pory a vrásky od značky lancome...je pravda, že je trochu dražší,ale funguje to a to je hlavní ;)

  • Anonymní příspěvek
    23.06.2017 15:44
    Anonymní příspěvek
    Plastika

    Doporučíte mi prosím velmi dobrého a spolehlivého plastického chirurga v Brně nebo v okolí? Chci někoho kdo má praxi a umí

    • Anonymní příspěvek
      27.06.2017 21:04
      Anonymní příspěvek
      Re: Plastika

      Dozajista umí a jeperfektní tento plastikhttp://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/ Byla jsem u nějosobně a velice spokojená svýsledkem

      • Anonymní příspěvek
        29.07.2017 22:52
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Plastika

        Můžu se zeptat jaký zákrok konkrétně jste u pana Justana podstoupila?

  • Anonymní příspěvek
    09.06.2017 21:27
    Anonymní příspěvek

    ahoj vsem! Ráda bych sedozvedela nejake ohlasy nacentrum amarillis vpraze...zaujala me jejichnabidky i ceny jsouprijatelne...dekuji moc!http://www.amarylliscentrum.cz/

    • Anonymní příspěvek
      02.08.2017 23:07
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Já chodím do amaryllis centra s mamkou na kosmetiku a mamka tu byla minulý rok v zimě na chemickém peelingu. Obě jsme tu moc spokojené a taky nám pěkně dlouho trvalo než jsme našly nějaký lepší salón, kde bude kvalitní péče a příjemný personál.

    • Anonymní příspěvek
      01.07.2017 16:30
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Já jsem byla v Amaryllis centru na chemickém peelingu, protože mi začaly hodně tmavnout pigmentové skvrny, takže jsem si je nechala tímto způsobem odstranit. Paní kosmetička byla velice milá, vše mi vysvětlila, zákrok podrobně popsala, takže jsem zde byla velice spokojená a určitě to nebylo poslední ošetření, které jsem tu podstoupila.

  • Anonymní příspěvek
    28.04.2017 22:52
    Anonymní příspěvek
    Vizážistický kurz

    Měla bych dotaz nevímjestli úplně k tématu. Alechci si udělatvizážistický kurz nějakýa našla jsem si tentohttp://www.makeupinstitute.cz/ dělal si tu někdo kurz?

    • Anonymní příspěvek
      16.05.2017 13:53
      Anonymní příspěvek
      Re: Vizážistický kurz

      Ahojky. Make-up Institute jen a jen doporučuji. Jsou tam svkělí lektoři kteří toho hodně naučí, mě se na kurzu tady fakt líbilo

      • Anonymní příspěvek
        20.05.2017 22:05
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Vizážistický kurz

        Který z těch kurzů jste si tady dělala a jak to tam probíhalo?

  • Anonymní příspěvek
    27.04.2017 11:47
    Anonymní příspěvek
    facelift

    Milé dámy, je mi 55 let.Byla jsem na faceliftu utohoto plastikahttp://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/ a jsem velmispokojena. Mohu jen doporučitpro ty co to opravdupotřebují a chtějí sidodat sebevědomí

    • Anonymní příspěvek
      20.05.2017 21:33
      Anonymní příspěvek
      Re: facelift

      Jak se ten facelift dělá?

      • Anonymní příspěvek
        23.05.2017 23:18
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: facelift

        K faceliftu má pan Justannějaké infohttp://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/50/operace-obliceje-facelift/ a tedy nakonzultaci já se dozvědělaopravdu vše potřebné takdoporučuji se na ni objednat

  • Anonymní příspěvek
    23.04.2017 21:56
    Anonymní příspěvek

    Koukám, zodpovědělo mi to hodně otázek, a nejasností ohledně kterých jsem nad výkonem váhala. To se k paní doktorce Páralové objednám. :)

  • Anonymní příspěvek
    21.04.2017 21:35
    Anonymní příspěvek
    Relaxace a Meditace

    Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ?
    Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-)
    https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1

  • Anonymní příspěvek
    03.04.2017 23:27
    Anonymní příspěvek
    vrásky

    S vráskama se už nedá nic moc udělat, pokud teda nejdete na zákrok. Ale určitě jim lze předcházet volbou kvalitní kosmetiky a to jedině přírodní bez chemie. Já mám vrásek málo a nové moc nepřibývají a denně používám na pleť jen čisté olejíčky od marocké kosmetiky Zahir. Doporučila mi je kosmetička. Můžete mrknou na jejich stránky www.zahir.cz, zde možné i zakoupit.

  • Anonymní příspěvek
    31.03.2017 11:09
    Anonymní příspěvek

    Ahoj všem! Máte někdo zkušenosti s centrem estetické medicíny http://vypadatlepe.cz/? Díky :)

    • Anonymní příspěvek
      22.05.2017 18:39
      Anonymní příspěvek
      Re:

      S tímto centrem zkušenost nemám, ale chodím na pravidelné ošetření pleti do amaryllis centra, když by jste měla zájem o kvalitní ošetření :)

    • Anonymní příspěvek
      21.05.2017 15:54
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Dobrý den Renáto, ano mám s ním zkušenost, jezdíme sem s dcerou na procedury, co by vás zajímalo ?

    • Anonymní příspěvek
      21.04.2017 09:58
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahoj, mamka tady byla na pár zákrocích, co konkrétně by si chtěla vědět ? :)

  • Anonymní příspěvek
    27.03.2017 00:38
    Anonymní příspěvek
    Vrásky

    Objednala jsem si na vráskynedávno tohlehttps://www.ageo.cz/produkt/krem-na-vyplneni-hlubokych-vrasek-timewise-repair-volu-fill-deep-wrinkle-filler-14-g-95013 zatím používám pár dnů,tak uvidím co to semnouudělá

    • Anonymní příspěvek
      01.04.2017 18:22
      Anonymní příspěvek
      Re: Vrásky

      Za jak dlouho vám to z té drogerie přišlo? Už jsem o ní slyšela, spousta lidí tu objednává tak si říkám jestli to taky vyzkoušet:)

  • Anonymní příspěvek
    19.03.2017 20:04
    Anonymní příspěvek

    Je tu některá z dam, která má za sebou kosmetický zákrok v podobě botoxu nebo výplně? Uvítám zkušennosti.

    • Anonymní příspěvek
      21.03.2017 18:48
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Na pár těchto ošetření jsem byla a vždy spokojená. Chápu, že člověk poprvé váhá kam vůbec zajít a ke komu. :) Co tě všechno zajímá?

      • Anonymní příspěvek
        24.03.2017 20:58
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Linda, jako spíš šikovnost doktorky. Jak u ní jsou spokojeni ostatní. A jaká je čekací doba na zákrok??

  • Anonymní příspěvek
    14.03.2017 15:43
    Anonymní příspěvek

    Na vrásky mi krémy nepomáhají, mám serum a to mi plet vyhladilo. Mám zatím ne moc hluboké vrásky

    • Anonymní příspěvek
      17.03.2017 17:45
      Anonymní příspěvek
      Re:

      funguje ten medovy krem eva kdyz stoji tak malo?

      • Anonymní příspěvek
        19.03.2017 10:34
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        tak ne vše co funguje musí být drahé. Já ho mažu už dlouho a jiný bych si už nekoupila

  • Anonymní příspěvek
    28.02.2017 22:30
    Anonymní příspěvek
    krém proti vráskám

    Objednala jsem si dnes protivráskám kréém tak bududoufat že mi pomůžehttps://www.ageo.cz/produkt/nivea-pletove-ml-q10-200-ml Pokud taky sháníte nějakýkrém tak tady jich je v tédrogerii hodně v akci, faktza super ceny:)

    • Anonymní příspěvek
      10.03.2017 07:49
      Anonymní příspěvek
      Re: krém proti vráskám

      Výběr v ageo je, taky tu ráda objednávám. Hlavně kvůli výborným cenám a výběru

  • Anonymní příspěvek
    10.02.2017 23:46
    Anonymní příspěvek
    Vrásky

    Já na vrásky používám krém academie age Recovery. Je parádní. Doporučila mi ho kosmetička, kupuju si ho od ní, má bezva ceny. Ale seženete i na eshopech. Myslím, že ho mají i na notino za dobrou cenu a nebo jsem ho viděla i v nějaké drogerii, ale teď nevím v jaké :-(

    • Anonymní příspěvek
      15.02.2017 22:09
      Anonymní příspěvek
      Re: Vrásky

      holky s timto krémem matenektera zkušenost?https://www.notino.cz/eva/honey-krem-proti-vraskam-s-medem/?item=542817&gclid=CjwKEAiAlZDFBRCKncm67qihiHwSJABtoNIgmhG-vo6ytKU7CRH93iUWMSUxOJs0z5f6WTN4qYSuuBoCV9Dw_wcB jde omedovy krem na vrasky a je zadobrou cenu. diky

      • Anonymní příspěvek
        21.02.2017 23:55
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Vrásky

        to je medovy krem eva na vrasky. Kupuju ho u nas v coopu :)

      • Anonymní příspěvek
        18.02.2017 08:18
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Vrásky

        ahoj, ja ten krem na vrasky eva, kupuju u nas v Coopu, stoji neco kolem 100,- uzivam ho uz dyl, resp.od te doby co ho zacla propagovat Eva Decastelo. Nadherne voni a nejvic se mi libi, ze je jen z opravdu prirodnich veci

  • Anonymní příspěvek
    26.01.2017 23:51
    Anonymní příspěvek
    Botox

    Zdravím uvažuji o botoxu a jsem Brňačka takže hledám plastika poblíž abych to neměla nikam daleko. Našla jsem si plastického chirurga pana Mudr.Justana, byl u něj někdo na nějakém zákroku?

    • Anonymní příspěvek
      27.02.2017 22:04
      Anonymní příspěvek
      Re: Botox

      Co se mě týče tak Justan je určitě vynikající volba ať už jde o kterýkoliv zákrok, já u něj byla pouze na operaci víček ale spokojenost veliká

  • Anonymní příspěvek
    07.12.2016 23:22
    Anonymní příspěvek

    Já mám oblíbený krém na vrásky Frais Monde Advanced. Když ho namažu, tak do rána krásně vypne kůži a vrásky zmizí, alespon na chvíli. Musí se aplikovat pravidelně. Nemají ho všude, ted jsem objednávala na www.notino.cz.

    • Anonymní příspěvek
      20.12.2016 14:11
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Frais Monde je také můj favorit. Souhlasím s tebou, vrásky se fakt vyhladí, ale pravidelné aplikování je záasadní. Na notino je za rozumnou cenu.

  • Anonymní příspěvek
    28.11.2016 23:05
    Anonymní příspěvek

    Já na žádné drastické zásahy nejsem, v posledních letech používám jedině přírodní kosmetiku, báječně se mi i na vrásky osvědčila kosmetika Pevonia Botanica, je velmi účinná, dlouho vydrží a je kvalitní. Doporučuju se podívat www.pevoniaeshop.cz

    • Anonymní příspěvek
      30.11.2016 23:13
      Anonymní příspěvek
      Re:

      S tím musím souhlasit - co je přírodní to je nejlepší a stejně nejúčinnější a to platí obzvlášť i u kosmetiky

  • Anonymní příspěvek
    28.11.2016 08:28
    Anonymní příspěvek
    Jana

    Přestala jsem s krémy navrásky a ve svých 52 letechjsem si zašla na vyhlazeníhttp://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/cz/menu/51/facelift-smas-lift-omlazeni-obliceje/ avřele doporučuji

  • Anonymní příspěvek
    23.11.2016 20:43
    Anonymní příspěvek
    Vrásky

    V internetové drogerii ageoje hodně velký výběrkrémů na vráskyhttps://www.ageo.cz/products/index?s=Vr%C3%A1sky#f&page=1&pageSize=36&sort=relevance

    • Anonymní příspěvek
      25.11.2016 22:29
      Anonymní příspěvek
      Re: Vrásky

      Nakupujete na ageo často? a který ten krém si kupujete vy?

      • Petruss
        05.12.2016 12:22
        Petruss
        Re: Re: Vrásky

        Na pružnou pleť v mém věku a na vyhlazení vrásek mi pomohl kolagen FORTE od Rosenpharmy. Normálně ho měli v lékarně. Asi fakt té pleti v mém věku kolagen chyběl. Účinek se brzy objevil.

      • Anonymní příspěvek
        04.12.2016 22:12
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Vrásky

        Dalo by se říct že tu nakupuji často, tak zhruba každý druhý měsíc, nakupuji tu ve velkém abych měla do zásoby doma takže potom delší dobu nakupovat nemusím. U krému si já osobně nekupuji nějakou konkrétní značku, prostě co mi zrovna padne do oka to vezmu :)

  • Anonymní příspěvek
    19.11.2016 11:34
    Anonymní příspěvek
    Eva cosmetics

    Ahoj, já jsem dnes brouzdala po netu a našla jsem krém proti vráskám od EVA. Vím, že je mají i v Coopu u nás přes ulici. Máte někdo zkušenosti s jejich použitím? Děkuji. :)

    • Anonymní příspěvek
      21.11.2016 17:45
      Anonymní příspěvek
      Re: Eva cosmetics

      Ahoj, já jsem si ho koupila dvakrát a vypadal v pohodě. Radši ale používám dražší zboží. Hold už jsem rozmazlená... :)

      • Anonymní příspěvek
        23.11.2016 14:26
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Eva cosmetics

        Takže ho doporučujete? Jak voní? A za jak dlouho jdou vidět výsledky? Děkuji.

  • Anonymní příspěvek
    15.11.2016 14:32
    Anonymní příspěvek

    za mě to rozhodli děti a dostala jsem k narozeninam krem na vrasky od značky pevonia.. používam ho už pul roku a objedna si hned dalši i s krémem na tělo, protože jsem z něj nadšena :)

  • Anonymní příspěvek
    27.10.2016 06:51
    Anonymní příspěvek

    Kolik tak utrácíte za krémy na vrásky? Kdyby jste hledali něco za dobrou cenu můžu doporučit levnou internetovou drogerii AGEO

    • Anonymní příspěvek
      06.11.2016 22:28
      Anonymní příspěvek
      Re:

      čauky,co přesně za sérum nebo krém proti vráskám používáte, a objednáváte teda přes drogerku ageo?

      • Anonymní příspěvek
        17.12.2016 19:28
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:Veronika

        Já objednávám krém proti vráskám přes drogerii Aego. Konkrétně:
        https://www.ageo.cz/produkt/q10-plus-spf-15-denni-krem-proti-vraskam-1

      • Anonymní příspěvek
        10.11.2016 17:39
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Beru si pokaždé něcojinýho, ráda experimentuju azkouším různý krémy aséra, hlavně si asi budetestejně muset přijít na toco sedne vám, výběr je faktvelkýhttps://www.ageo.cz/products/index?s=vr%C3%A1sky#f&page=1&pageSize=36&sort=relevance

  • Anonymní příspěvek
    25.10.2016 14:49
    Anonymní příspěvek

    doporucuji toto serum za velmi priznivou cenu
    https://www.notino.cz/eveline-cosmetics/face-therapy-pletove-serum-proti-vraskam/

  • Anonymní příspěvek
    30.09.2016 19:58
    Anonymní příspěvek

    Používám tenhlehttp://www.pevoniaeshop.cz/produkt/detail/protivraskovy-krem-pro-suchou-plet a jsemhrozně spokojená :)

  • Anonymní příspěvek
    25.09.2016 20:56
    Anonymní příspěvek

    V případě krémů protivráskám, apod.. můžudoporučit internetovoudrogerii https://www.ageo.cz/products/index?s=kr%C3%A9m+na+vr%C3%A1sky#f&page=1&pageSize=30&sort=relevance

    • Anonymní příspěvek
      08.10.2016 13:06
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Na ageo si taky kupuju krémy i jinou kosmetiku, též vřele doporučuju!!! :)

  • Anonymní příspěvek
    18.09.2016 17:49
    Anonymní příspěvek

    Krem? Neni spise lepsi si zajt na nejaky zakrok, je toho uz hodne, dcera byla na vysetreni akne u pani Páralové a u ni byla spokojena, takze premyslim ze casem mi pani pomuze i s vrasky.

  • Anonymní příspěvek
    14.09.2016 20:45
    Anonymní příspěvek

    Taky už nechci žádnou chemii na obličej, přírodní kosmetika je stejně nejúčinnější a hlavně pleti prospívá.

  • Anonymní příspěvek
    30.08.2016 23:02
    Anonymní příspěvek

    Já už teď sháním jedině přírodní kosmetiku, protože to za to opravdu stojí. Tu Pevoniu vyzkouším, díky :-)

  • Starka
    30.08.2016 13:32
    Starka

    Zkuste na vrásky přírodní kosmetiku pevonia. Mám od nich par věcí a je to skvělé. Prodívají i vzorečky krémů, tak si je lze vyzkoušet než zakoupíte velké balení.

  • Anonymní příspěvek
    30.08.2016 04:55
    Anonymní příspěvek

    Ta přírodní kosmetika má vyšší cenu. Ale to bude asi tím, že je přírodní a za kvalitu se platí.

  • Anonymní příspěvek
    26.08.2016 03:18
    Anonymní příspěvek

    Levné a kvalitní krémy proti vráskám se dají sehnat na www.zaakcniceny.cz

  • Anonymní příspěvek
    19.08.2016 15:22
    Anonymní příspěvek

    Jsem na přírodní kremy a oleje, sáhla bych asi po nich.

    • Anonymní příspěvek
      23.08.2016 15:14
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Máš nejaké odzkousené oleje? hledám nejaké přírodní, co mi budou sedet.

    • Petruss
      23.08.2016 14:28
      Petruss
      Re:

      Já si zalíbila účinek galvanické žehličky na obličej od www.dixo.cz. Dokázala mi srovnat utahaný povadlý obličej a vyhladit vrásky. K tomu používám pěstící kosmetiku s kvalitním krémem.

  • Anonymní příspěvek
    18.08.2016 21:39
    Anonymní příspěvek

    V poslední době ( 3 měsíce) používám kosmetiku www.priody.cz a výsledky jsou vidět. Hlavně je přírodní, takže na pleti je to hodně znát.

  • Anonymní příspěvek
    18.08.2016 09:19
    Anonymní příspěvek

    Ahojky, já používám v péči o pleť, o tělo a celkově o sebe různé přírodní neředěné oleje. Jsou výborné a jsou vážně na všechno. Na pleť používám arganový olej a je výborný. Mrkni na www.angel-oil.cz a třeba tě něco zaujme. Já nejsem moc zastánce jiných zásahů do pleti než si o ni poctivě pečovat kosmetikou, masážemi a udržovat pleť v dobré kondici i jídelníčkem.

  • Anonymní příspěvek
    18.08.2016 09:03
    Anonymní příspěvek

    Jdu do toho. Za týden jsem na to objednaná. Tak potom dyštak napíšu :-)

  • Anonymní příspěvek
    09.08.2016 09:43
    Anonymní příspěvek

    Tak to už se musíš rozhodnout sama :-) Já s tím mám moc dobroz zkušenost.

  • Anonymní příspěvek
    08.08.2016 09:58
    Anonymní příspěvek

    Ajooo, moc díky za informaci. Pročítám to, nevypadá to špatně, mají to ve slevě, uvažuji o tom, ty fotografie jsou celkem přesvědčivé. Kdyby mě to takto pomohlo, byla bych moc ráda.

  • Anonymní příspěvek
    05.08.2016 09:07
    Anonymní příspěvek

    Byla jsem na tom v Opavě..ale jsou i v Praze a Olomouci.Jmenuje se to Platan Clinique.Mrkni sem :http://www.platanclinique.cz/trvale-vyhlazeni-vrasek-pomoci-aplikace-spickoveho-anglickeho-preparatu-derma-mkh-kyselina-hyaluronova-49-ucinnych-latek-nanojehlickou-osetreni-celeho-obliceje-n2.html

  • Anonymní příspěvek
    02.08.2016 13:38
    Anonymní příspěvek

    Já jsem byla na vyhlazení vársek , dělali to takovou nanojehličkou pomocí které aplikovali látku přímo do vrásek. Odstranilo mě to vrásky a omladilo. Narozdíl od botoxu je zachována mimika obličeje.

    • Anonymní příspěvek
      04.08.2016 09:17
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Liliano, mohu se zeptat kde jsi na tom byla? Kolik to stojí? A opravdu to dost pomohlo?

  • Anonymní příspěvek
    01.08.2016 06:11
    Anonymní příspěvek

    No ale platíš za kvalitu a přírodní látky v krémech a sérech. A to prostě neošidíš.

  • Anonymní příspěvek
    30.07.2016 21:57
    Anonymní příspěvek

    No cena je trošku vyšší u priody jak vidím.

  • Anonymní příspěvek
    29.07.2016 11:05
    Anonymní příspěvek

    Hej taky používám priody,nejvíc mi vyhovuje tentokrémhttps://www.priody.cz/kremy-pletove/203-priody-liftingovy-krem-proti-vraskam-s-kolagenem-a-kyselinou-hyaluronovou-8588006372038.html je fakt účinný

  • Anonymní příspěvek
    29.07.2016 11:03
    Anonymní příspěvek

    Hej taky používám priody,nejvíc mi vyhovuje tentokrémhttps://www.priody.cz/kremy-pletove/203-priody-liftingovy-krem-proti-vraskam-s-kolagenem-a-kyselinou-hyaluronovou-8588006372038.html je fakt účinný

  • Anonymní příspěvek
    21.07.2016 11:35
    Anonymní příspěvek

    Ahoj holky pouzivate na vrasky i nejaka sera? nejlepe prirodni kosmetiku bez parabenu prosim mam spatnou a citlivou plet

    • Anonymní příspěvek
      22.07.2016 11:16
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Ahoj kocko ja pouzivam prirodni kosmetiku priody, bez parabenu a parfemace, maji v nabidce jak dekorativku tak i pripravky ktere hledas jako jsou sera atd

  • Petruss
    14.07.2016 09:49
    Petruss

    Já jsem si koupila žehličku na obličej od dixo.cz a jsem potěšena účinkem. Teď už vím, že jen o krému to určitě není! Chce to něco víc! Dá se objednat přes e-shop s dopravou až domů. Já ji měla za akční cenu!

  • Anonymní příspěvek
    05.04.2016 13:02
    Anonymní příspěvek

    používám od Vichy....prihodila jsem do košiku, kdyz jsem kupovala na parfums. Sedí mi, plet nemám už vysušenou.

  • Anonymní příspěvek
    15.02.2016 19:02
    Anonymní příspěvek

    Dobu nezastavíš a nejhorší je když ze svých problémů uděláš komplex a řešíš ho. Jako ''prevence'' a pokusy o zmírnění jsou fajn ale řešit každou novou vrásku ? to je přehnané.

    • Anonymní příspěvek
      23.03.2016 17:30
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Jo jako já si myslím to samé
      příjde mi to přehnané to moc řešit, škoda že tam doba nejde stopnout , nebo aspon ten vzhled :D

      • Anonymní příspěvek
        26.03.2016 14:10
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Používám jako prevenci proti vráskám omlazující sérum, kupuji to na ageo.cz tam jsou teď super akce

  • Anonymní příspěvek
    14.02.2016 17:46
    Anonymní příspěvek

    hele, tak bych do jehel nešla, pořád si říkám že na jehly jsem ještě pořád mladice . Dixo je dobrá stránečka, dcera má akné a taky si to pujčuje žehličku. Znám holky co v 25 chodí na píchnutí čela ale to se mi zdá přehnané. Zachvilku si na to patnáctky budou stát řadu. ach jo , jak se ta doba mění .

  • Anonymní příspěvek
    09.02.2016 17:41
    Anonymní příspěvek

    Ahojík, já jsem se zamilovala do galvanické žehličky. žádná chemie jenom vlny :)

    • Anonymní příspěvek
      10.02.2016 19:16
      Anonymní příspěvek
      Re:

      vlny ? já uvažuji nad vyhlazením jenže se těch jehel trochu bojím . Ach jó :D

      • Anonymní příspěvek
        17.12.2016 19:23
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Hledám něco přírodního, levného, ale kvalitního na vrásky..Nějaké voňavý krém nejlépe. Co byste mi doporučili?

      • Anonymní příspěvek
        12.02.2016 21:59
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Já bych třeba do jehelnikdy nešla, strašně setoho bojím. Pak bych muselafurt a to zase né. žehličkavyhlazuje plet pomocí vln.Koukněte, je to těžkývysvětlovat.http://www.dixo.cz/galvanicka-zehlicka-biowave/
        Jinak hezký den a nemračte se :) at jich nemáme více :)

  • Anonymní příspěvek
    01.02.2016 13:45
    Anonymní příspěvek

    Zasoustej si se svalnatym peknym mladym muzem Gigolo4you.cz udela ti z vaginy strikajici niagaru

  • Anonymní příspěvek
    21.01.2016 13:23
    Anonymní příspěvek
    Krém na vrásky

    Ahoj všichni, prosím vás nevíte o nějakém dobrém krému na hluboké vrásky? Moje kosmetička mi stále nutí něco jejího,ale ta cena to je síla. Chtěla bych něco kvalitního a cenově přijatelného. Já to většinou tak střídám, ale zatím jsem nic extra neobjevila.Moc se v tomto neorientuju.

    • Anonymní příspěvek
      23.01.2016 18:23
      Anonymní příspěvek
      Re: Krém na vrásky

      Každému vyhovuje něco jiného. Záleží na typu pleti. Ale koukni se na parfums.cz.Tam si najedeš přímo do kategorie krémy na vrásky a je jich tam spousta. Já si tam objednávám celkově kosmetiku na pleť i na tělo. Mají totiž velký výběr od různých značek, takže tam určitě něco najdeš.

      • Anonymní příspěvek
        01.02.2016 22:18
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Krém na vrásky

        A který krémy od nich beres?

      • Anonymní příspěvek
        24.01.2016 20:37
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: Krém na vrásky

        Ty jo, koukám kolik toho mají. Já se v takových věcech vůbec neorientuju, nemám vůbec přehled. Takže tohle je pro mě ideál. jen to musím projít a vybrat, co potřebuju.

  • Anonymní příspěvek
    02.12.2015 16:06
    Anonymní příspěvek

    mne viditelne pomahaji jen kremyod vichy jinak nic moc co jsem vyzkousela mi nezabira.. po mesici co jsem pouzivala vichy idealia tak si toho vsimlo i me okoli a rodina ze mam plet rozjasnenou a vrasky nejsou tak viditelne. to potesi)

    • Anonymní příspěvek
      08.12.2015 17:26
      Anonymní příspěvek
      Re:

      Nad krémem vichy už nějakou dobu přemýšlím, koukala jsem parfumsu a že bych asi fakt pro jendou zainvestovala.. když čtu aji to hodnocení

      • Anonymní příspěvek
        12.12.2015 18:49
        Anonymní příspěvek
        Re: Re:

        Jo zainvetsovat do krému se vyplatí. :)

  • Anonymní příspěvek
    17.08.2015 17:32
    Anonymní příspěvek
    100 % přírodní sérum na vrásky

    Dámy vyzkoušela jsem kdeco, drahé i levnějšíkrémy proti vráskám všechmožných renomovanýchznaček a vše s pochybnýmvýsledkem. Nyní si vyrábímsvé 100 % přírodníbylinné, hydratující avýživné olejové sérumproti vráskám a jsemnaprosto spokojená. Pleťmám pěknou, vyživenou ahydratovanou, vrásky takřkavymizely. Není nad čistépřírodní, kvalitníprodukty - bylinky. Bezkonzervantů, barviv,parfemace. Dnes bych už nicumělého na pleť nedala.Nepoužívám ani make-up, BBkrém či pudry. Nepotřebujije. Tím svým bylinnýmolejovým sérem jsemnahradila denní i nočníkrém i make-up a jsemmaximálně spokojená a takysi mé sérum pochvalují míblízcí, kteří sérumvyzkoušeli. Lidi mi hádajío 10 - 15 let méně a topotěší. Zvu vás na méfacebook na mé stránkyDomácí bylinná kosmetika :https://www.facebook.com/groups/1589481504646987/

  • Anonymní příspěvek
    16.06.2015 04:00
    Anonymní příspěvek
    vráskyyy

    ahoj, taky se poohlížím po něčem na vrásky, přemýšlela jsem nad krémy a třeba i maskami, ale nikdy jsem nic takového nepoužívala, tak jsem trochu mimo

    • Anonymní příspěvek
      29.06.2015 19:30
      Anonymní příspěvek
      Re: vráskyyy

      já používám přírodní kosmetiku, nejvíc asi používám liftingovou masku Cinderella, ta je fakt úžasná :)

  • Tandy
    15.06.2015 14:12
    Tandy
    vrásky

    ahoj holky, sháním nějaký krém nebo masku nebo něco proti vráskám. Nejlépe něco přírodního, aby to nebyla chemie.. Máte někdo zkušenost?

    • Anonymní příspěvek
      16.06.2015 02:57
      Anonymní příspěvek
      Re: vrásky

      můžu doporučit kosmetiku -417, je to přírodní kosmetika z mrtvého moře

  • Anonymní příspěvek
    10.06.2015 14:27
    Anonymní příspěvek
    vrásky

    mě na hlubší vrásky nepomohlo vůbec nic. Po marných snahách jsem stejně kontaktovala kliniku v Brně, kde mi je doktor pomohl odstranit 3D nitěmi. a omládlo mě to.

    • Anonymní příspěvek
      23.06.2015 09:38
      Anonymní příspěvek
      Re: vrásky

      3D nitě? copak to je ? neslyšela jsem o tom nikdy.

      • Anonymní příspěvek
        09.09.2015 18:14
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: vrásky

        o nitích jsem slyšela, je to rozdíl před a po aplikaci....ale s brněnskou perfect clinic mám dokonce osobní zkušenost, byla jsem tam s ouškama, který mi odstávaly, šikovný ručičky tam mají

      • Anonymní příspěvek
        23.07.2015 10:18
        Anonymní příspěvek
        Re: Re: vrásky

        to se vpichují takoví nitěinjekti do kůže, a fungujeto podobně jako lifting,akortá se vpichuje do spodníčásti obličeje, do čela ameziobočí se používábotox s kombinacíkys.hyaluronové. Tady ječlánek od kliniky, kde jsemv Brně bylahttp://www.perfectclinic.cz/lifting-3d-nite , tak si hoprojdi. Ale můžu tizaručit, že to působí.

    • Tandy
      15.06.2015 14:12
      Tandy
      Re: vrásky

      ahoj holky, sháním nějaký krém nebo masku nebo něco proti vráskám. Nejlépe něco přírodního, aby to nebyla chemie.. Máte někdo zkušenost?

  • Anonymní příspěvek
    20.03.2015 14:11
    Anonymní příspěvek
    RE

    Ahoj, jiz delsi dobu pouzivam OLIVE KOSMETICKÝ OLEJ NA OBLIČEJ od firmy fragonard a jsem s nim velice spokojena :)

  • Kreveta
    02.04.2014 17:47
    Kreveta
    krém na vrásky

    Dobrý den já mámvyzkoušenou přírodníkosmetiku z mrtvého moře sobsahem minerálů a navrásky mi hodně pomohla.Používám denní a nočníkrém a občas to proložím isérem http://www.morespa.cz/obchod/bio-marine/results,7-6 Vodkazu najdete všechnyzmíněné krémy.

  • Anonymní příspěvek
    24.03.2014 13:40
    Anonymní příspěvek
    Krém na vrásky

    Ahoj,

    Mě po všech možných experimenech pomohl jen jeden jediný krém a to flow-tox. Odstraňuje jemné vrásky,rýhy,mimické vrásky a kruhy pod očima, nečistou a suchou pleť, stejně jako rozšířené póry. Nedám na něj dopustit.
    http://www.flow-tox.cz/ klidně si jim napiš o vzorek

  • Anonymní příspěvek
    18.03.2014 18:50
    Anonymní příspěvek

    Ahojky, já mám třebavýbornou zkušenost s gelemGone in Sixty Second.Dozvěděla jsem se o něm nae-miminku, kde se o tom holkybyvily a tak jsem si hoobjednala. A opravdu funguje.Vrásky sice neléčí, alekdyž chci vypadat krásně,tak si ho nanesu a vráskyzmizí. Nedám už na nějdopustit. Tady jsem hoobjednalahttp://zdravi-zdravotnickepotreby.cz/product.asp?P_ID=973

  • Anonymní příspěvek
    18.10.2013 10:41
    Anonymní příspěvek

    jo mám toho hodně, krémy,sprchové gely, dokonce idětskou kosmetiku pro děti... no funguje to tak že tipošlu smlouvu a do 10 dnůdle obchodních podmínekexpedují objednané zboží,ale já když jsemobjednávala tak to vždyckypřišlo dříve než jsemočekávala. Když tak si vizhttps://shop.zepter.cz/Obchodni-podminky.aspx

  • Anonymní příspěvek
    08.10.2013 14:48
    Anonymní příspěvek

    zdravím, já jsem objevila ten krém asi před měsícem jako novinku od nich, protože jsem z kosmetikou této značky jsem velmi spokojená neváhala jsem a hned jsem si ho objednala. Už ho používám asi druhý týden a pleť mám krásně jemnou a hydratovanou. Dokonce je i čistší, nezachytává se ní tolik nečistot. Skvělý krém :)

    • Anonymní příspěvek
      15.10.2013 20:36
      Anonymní příspěvek
      Re:

      aha aha, děkuji za info, používáš i něco jiného z této značky? A prosím tě mohla bys mi poradit, pokud tedy víš jak to chodí při nákupu přes e shop? Za jak dlouho to asi přijde a tak?

  • Anonymní příspěvek
    09.09.2013 15:32
    Anonymní příspěvek

    Ahojte, setkali jste se už někdo s kosmetikou Swisso logical od zepter? Zaujal mě hydroliftingový krém na obličej, ráda bych věděla jestli s ním někdo máte zkušenost. Děkuji

    • Anonymní příspěvek
      13.09.2013 12:26
      Anonymní příspěvek
      Re:

      ahoj já mám této značky krém na ruce a sprchový gel a jsem velmi spokojená. Pokožka je příjemná na dotek, jemná, hydratovaná. Myslím že i krém na obličej bude takový dobrý :)