Sport a relaxace

Autor Příspěvěk
Petruss
23.05.2013 21:11:12

Čauko :) já neběhám, zato ale jsem dřív chodila napoledance a teďka se věnujulétající józe a jakoparádička, hubnu jak oživot aniž bych vlastněchtěla a přitom se parádněbavím, jestli chcete mrknetěsemhttp://poledance-praha.cz/aeroyoga?switch=, je tu popsané,co létající jóga obnášía jsou tam i pro ilustracifotky :)
Miruš
11.05.2013 15:41:14

Re: Golf

28.03.2013 21:03:47
Nicol napsal:

Golf

Ahoj všem. Nevíte náhodou o nějakém pěkném golfovém hřišti poblíž Brna? S manželem by jsme chtěli se naučit golf, ale nevíme o nějakém dobrém kvalitním místě. Určitě by jsme chtěli, aby byla možnost si zakoupit nějaký kurz pro začátečníky nebo trenéra, který by se nám věnoval a vše vysvětlil. Kdyby byl poblíž nějaký hotel bylo by to nejlepší :-), mohli by jsme tam vyrazit třeba na víkend.
Ahoj, co se týče kvalitních golfových hřišť v Jihomoravském kraji, tak je jich tu, myslím, celkem dost. S manželem golf hrajeme pravidelně, proto jsme jich už několik vyzkoušeli. Bohužel však jsme většinou narazili na jeden a ten samý problém a to přeplněná hřiště. Provozovatelé totiž mysleli pouze na výdělek a nikoli na samotnou hru, takže se nám často stalo, že jsme i půl hodiny čekali na jednom stanovišti. Ale třeba co se Kaskády týče (také jeden z výborných golfových resortů kousek za Brnem), tak tam se předem objednává, díky čemuž se těmto nepříjemným zkušenostem skvěle vyhnete.
DEA
05.04.2013 13:53:53

Re: Pole dance

04.04.2013 22:55:40
Barunkaa napsal:

Pole dance

Čauko lidičky :P znátepole dance? já byla včera naprvní hodině v Poletime vPraze, poledance-praha.cz, abylo to úplněúúúúúžasnééééééé!!!!! jsem zničená, ještěteď se nehýbu, ale bude země profík, já to cítím vkostech :D
Zdravím, ano, vím, že vás vytáčí číst pořád dokola ty stejné problémy, ale nedá se nic dělat.

Jukni na Bazar TOP je inzertní portál určený právě pro Vás. Náš bazar je místo, kde můžete prodat nebo koupit téměř cokoliv. Inzerce s fotografií je samozřejmostí. Máme připraveno mnoho zajímavých služeb inzerce pro zviditelnění Vašeho inzerátu a tedy i úspěšnější prodej. http://www.bazar-top.cz/
Barunkaa
04.04.2013 22:55:40

Pole dance

Čauko lidičky :P znátepole dance? já byla včera naprvní hodině v Poletime vPraze, poledance-praha.cz, abylo to úplněúúúúúžasnééééééé!!!!! jsem zničená, ještěteď se nehýbu, ale bude země profík, já to cítím vkostech :D
Nicol
28.03.2013 21:03:47

Golf

Ahoj všem. Nevíte náhodou o nějakém pěkném golfovém hřišti poblíž Brna? S manželem by jsme chtěli se naučit golf, ale nevíme o nějakém dobrém kvalitním místě. Určitě by jsme chtěli, aby byla možnost si zakoupit nějaký kurz pro začátečníky nebo trenéra, který by se nám věnoval a vše vysvětlil. Kdyby byl poblíž nějaký hotel bylo by to nejlepší :-), mohli by jsme tam vyrazit třeba na víkend.
RáĎa
15.06.2012 09:42:23

Re: Re: Re:

05.06.2012 09:22:02
Aduškaa napsal:

Re: Re:

Ahoj, tu jsem si objednala taky. Jestě elastáky a dres. Tak čekám až mě to konečně dojde, abych konečně mohla vyrazit v novém oblečení.
taky? :D haha..tak to je dobré.. No ty sis toho objednala dost :) . já čekám na výplatu, takze ted moc objednávat bohuzel nemuzu :/
Aduškaa
05.06.2012 09:22:02

Re: Re:

24.05.2012 09:27:02
napsal:

Re:

Ahoj, já jsem si těď takyobjednávala něco od Rogelli.... vybrala jsem si tudlevětrovkuhttp://www.rogelli.cz/damska-sportovni-bunda-rogelli-aprillia-cerna/
tak uz se těsim az dojde
Ahoj, tu jsem si objednala taky. Jestě elastáky a dres. Tak čekám až mě to konečně dojde, abych konečně mohla vyrazit v novém oblečení.
katka.novakova9
24.05.2012 09:27:02

Re:

24.04.2012 09:00:40
Aduškaa napsal:
Dobře dobře:D Tak já to tedy zkusím. Přesvědčili jste mě. Ted jeste co vybrat :).Jdu to omrknout:), doufám, ze se nejak vejdu do rozumné ceny :)
Ahoj, já jsem si těď takyobjednávala něco od Rogelli.... vybrala jsem si tudlevětrovkuhttp://www.rogelli.cz/damska-sportovni-bunda-rogelli-aprillia-cerna/
tak uz se těsim az dojde
Aduškaa
24.04.2012 09:00:40

Dobře dobře:D Tak já to tedy zkusím. Přesvědčili jste mě. Ted jeste co vybrat :).Jdu to omrknout:), doufám, ze se nejak vejdu do rozumné ceny :)
Edina
22.04.2012 14:52:30

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Běháte?

16.04.2012 10:00:10
Renata napsal:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Běháte?

Zkus, za to nic nedáš a myslím, že litovat fakt nebudeš. Já to mám ozkoušené a za mě můžu fakt doporučit. Záleží, zda ti to bude sedět a jaký máš vzkus. Však uvidíš :).Není za co
Pokud můžu radit, tak taky doporučuji rogelli nebo alpine pro a tchibo. Tyhle mám ozkoušené a jsem s oblečením spokojená. :)
Renata
16.04.2012 10:00:10

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Běháte?

13.04.2012 09:47:16
Deniska napsal:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Běháte?

Vážně? Asi opravdu přemýšlím, že si zkusím od nich něco koupit, protože se mi jejich oblečení vážně líbí. Tak děkuji za příspěvek
Zkus, za to nic nedáš a myslím, že litovat fakt nebudeš. Já to mám ozkoušené a za mě můžu fakt doporučit. Záleží, zda ti to bude sedět a jaký máš vzkus. Však uvidíš :).Není za co
Deniska
13.04.2012 09:47:16

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Běháte?

04.04.2012 10:39:21
Renata napsal:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Běháte?

Ahoj. Já si objednávám tady rogelli.cz sportovní oblečení už 2 roky. A jsem naprosto spokojená. Jak chibo tak rogeli super..
Vážně? Asi opravdu přemýšlím, že si zkusím od nich něco koupit, protože se mi jejich oblečení vážně líbí. Tak děkuji za příspěvek
Tereza
07.04.2012 18:31:23

Dobrý den,

nabízím jednorázový vstup zdarma do nově otevřeného fitness na Praze 1.
V případě zájmu pište na kopeckaterka@seznam.cz

Hezký den,

Tereza
Renata
04.04.2012 10:39:21

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Běháte?

04.04.2012 09:39:37
f napsal:

Re: Re: Re: Re: Re: Běháte?

f
Ahoj. Já si objednávám tady rogelli.cz sportovní oblečení už 2 roky. A jsem naprosto spokojená. Jak chibo tak rogeli super..
f
04.04.2012 09:39:37

23.03.2012 15:15:13
Deniska napsal:

Re: Re: Re: Re: Běháte?

Ahoj..chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti se značkou Rogelli, Chibo ? narázim ve sportech na tyto značky čím dál častěji, ale vůbec o nich nic nevim, tak jsem se chtěla zeptat, jestli s tím má někdo zkušenosti, protože to oblečení vypadá fakt pěkně,tak me zajímá i jestli je kvalitní. Díky
f
marek
26.03.2012 15:52:59

Deniska napsal:

Ahoj..chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti se značkou Rogelli, Chibo ? narázim ve sportech na tyto značky čím dál častěji, ale vůbec o nich nic nevim, tak jsem se chtěla zeptat, jestli s tím má někdo zkušenosti, protože to oblečení vypadá fakt pěkně,tak me zajímá i jestli je kvalitní. Díky
Pokud máte zájem podívejte se na
www.vyzivaprosport.cz/moudr42
www.katalogcrv.cz/moudr42

Spozdravem
Marek Moudr
Deniska

21.03.2012 10:45:48
Juranka napsal:

Re: Re: Re: Běháte?

jj ja chodím běhat ... tak 3krát tydně ..kdyz se nedostanu ven, nebo je hnusně, tak se snažím svičit doma, ale vybehnout ven na vzduch je daleko lepší..ze začátku jsem se nutila..ale ted jsem si taky zvykla, ze se na to uz vzdycky tesim ... po praci odreagování.. Musís se podívat sama no.a vyzkouset, co ti bude vyhovovat.
d
23.03.2012 13:59:39

f
Celkem záznamů: 88

Přidat příspěvek k tématu Sport a relaxace

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku