Sportovní oblečení e shop nebo normální obchod?

Autor Příspěvěk
Anna
23.11.2016 22:00:55

Re: Re: Re:

16.11.2016 09:54:01
Melisa napsal:

Re: Re:

A jakej je to eshop prosím?
Tady tento www.andrie.cz
Melisa
16.11.2016 09:54:01

15.11.2016 21:35:26
Anna napsal:

Re:

Zkus se podívat na produkty české značky Andrie.
A jakej je to eshop prosím?
Anna
15.11.2016 21:35:26

Re:

14.11.2016 21:54:55
Melisa napsal:
Mám trochu jiný dotaz, ale taky ho zařadím sem. Kde nakupujete pohodlné a bavlnění spodní prádlo?
Zkus se podívat na produkty české značky Andrie.
Melisa
14.11.2016 21:54:55

Mám trochu jiný dotaz, ale taky ho zařadím sem. Kde nakupujete pohodlné a bavlnění spodní prádlo?
Linda
08.10.2016 14:22:48

Re: oblečení na kolo

26.09.2016 09:06:06
Renata napsal:

oblečení na kolo

čus zdravím všechny cojezdíte na kole jako já.Máte zkušenost s tímtooblečením na kolokonkrétně odtudhttp://www.bikegallery.cz/craft-active-crewneck-w-2014 ??Pokud ano, jak jstespokojené? Pokud ne, takodkud máte? :D díky zaodpovědi
Mám z bikegallery termoprádlo já i manžel, za nás dva můžu v každým případě doporučit my jsme spokojení:)
Renata
26.09.2016 09:06:06

oblečení na kolo

čus zdravím všechny cojezdíte na kole jako já.Máte zkušenost s tímtooblečením na kolokonkrétně odtudhttp://www.bikegallery.cz/craft-active-crewneck-w-2014 ??Pokud ano, jak jstespokojené? Pokud ne, takodkud máte? :D díky zaodpovědi
Zdena
19.12.2015 19:12:42

14.12.2015 22:14:18
Verča napsal:

Re:

Ahoj, já nakupuju sportovní oblečení jedině na netu na www.danhelwear.com nebo když jsem v Praze tak zajdu přímo k nim na prodejnu. Mají oblečení přímo na cvičení. Krásně to vypadá a dobře se v tom cvičí. Takže já tohle oblečení kupuji jen u nich.
Jestli mají prodejnu v Praze, tak je to super. Jezdím tam za sestrou. Takže bych tam mohla taky zajít, jestli se teda neztratím. Už jsem koukala na stránky, vypadá to krásně a myslím, že Ježíšek vyslyšel má přání a dokonce to opravdu objednal :-)
Verča
14.12.2015 22:14:18

Re:

10.12.2015 15:31:26
Zdena napsal:
Ahoj, prosím o typ, kde koupit kvaltní sportovní podprsenku, tílko a legíny na cvičení. Abych to mohla mít do fitka a na jógu. U nás nemají vůbec výběr. Děkuji
Ahoj, já nakupuju sportovní oblečení jedině na netu na www.danhelwear.com nebo když jsem v Praze tak zajdu přímo k nim na prodejnu. Mají oblečení přímo na cvičení. Krásně to vypadá a dobře se v tom cvičí. Takže já tohle oblečení kupuji jen u nich.
Zdena
10.12.2015 15:31:26

Ahoj, prosím o typ, kde koupit kvaltní sportovní podprsenku, tílko a legíny na cvičení. Abych to mohla mít do fitka a na jógu. U nás nemají vůbec výběr. Děkuji
mejmou
08.06.2014 10:24:56

originály v e-shopu

Nechci aby tento příspěvěk měl charakter pouze PR jako většina podobných a proto ráda pouze nabídnu a představím ( včetně očekávání reakcí ) přístup a styl naší produkce dámského sportovního oblečení na mejmoupejpou.cz JSME JINÍ !!
Na českém trhu je spousta dodavatelů sport a outdoor oblečení od addi až po reeb.. nicméně všechny do jedné nabízejí sportovní oblečení pouze se svým logem. To má nahradit i design a v podstatě to všichni akceptují... nicméně pokud chci kvalitní oblečení ale s grafikou a kvalitní vyšívanou, ovšem grafikou k danému tématu...např. golf , tak nikdo nic podobného nenabízí ! Proto se naše firma mejmoupejpou rozhodla produkovat sport a outdoor oblečení a to jak s kvalitním a designovým logem tak hlavně s tištěnými a vyšívanými grafikami k danému tématu...golf, outdoor, bowl, fitness apod. Takže teď už jen vybírat,hodnotit a pokud se líbí, tak šířit a nakupovat. Dotazy kdykoliv na email z webu a snad na viděnou. TÝM mejmoupejpou.cz
adina
21.12.2013 14:40:54

Nemám ráda nakupování oblečení přes eshopy, už několikrát mi oručená věc vůbec velikostně neseděla neodpovídalo to. A zkoušešní oblečení mě baví, takže si nákupy užívám. Minulý víkend jsem byla na Freeportu na Hatích, tudíž ve svém živlu....to se panečku nakupovalo :D
Petruss
01.11.2013 14:05:27

Já nakupuju v e-shopu,... je to sice nevýhoda,že si to nemůžu zkusit, ale většinou mi to sedí. Teď sem potřebovala věci na zimu a koupila sem si kalhoty v huskycz.cz a super :)
RáĎa
17.07.2012 08:37:16

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

16.07.2012 09:57:57
napsal:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Tam je kellys ... teda co ja vím. No najdes bud na jejich stránkách nebo v různých sportovních obchodech. Je známá, rozšířená, takze kdyz se zeptáš - budou určitě vědět.
No spletla jsem se asi no. Oki az budu mít volno půjdu se někam po tom podívat. Když je to rozšířené, tak to snad najdu ;). Tak díky za radu:-)
katka.novakova9
16.07.2012 09:57:57

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

12.07.2012 09:07:37
RáĎa napsal:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

jooo táám jsem myslela :D Aha no tak to asi nebude Rogelli no .. tak nic :D jsem právě myslela, že jo. Je to možné, že to je kellys. Tak kde to rogelli najdu teda?
Tam je kellys ... teda co ja vím. No najdes bud na jejich stránkách nebo v různých sportovních obchodech. Je známá, rozšířená, takze kdyz se zeptáš - budou určitě vědět.
RáĎa
12.07.2012 09:07:37

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

19.06.2012 09:06:23
napsal:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Oni maji vlastní obchod? to nevim... Tam je myslim Kellys .. tam v té zatáčce jak je na Hybešce proti lasergame. to si myslela?
jooo táám jsem myslela :D Aha no tak to asi nebude Rogelli no .. tak nic :D jsem právě myslela, že jo. Je to možné, že to je kellys. Tak kde to rogelli najdu teda?
katka.novakova9
19.06.2012 09:06:23

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

15.06.2012 10:47:11
RáĎa napsal:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

čau děvčata. Tak koukám, že rogelli je u vás dost oblíbené. Já jsem ted narazil na jejich obchod v Brně na Hybešce nebo Václavské, nebo kde to je myslim teda :D tak tam asi taky zavítám.
Oni maji vlastní obchod? to nevim... Tam je myslim Kellys .. tam v té zatáčce jak je na Hybešce proti lasergame. to si myslela?
RáĎa
15.06.2012 10:47:11

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

12.06.2012 09:42:35
napsal:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Tak to jsem ráda. To aby to sedělo je hrozně důleziteé. Jednou jsem si koupila oblečení, fakt drahé. Kráásnéé , ale nesedelo a ja jsem to furt nosila a nosila...az jsem z toho měla problémy. Tak mě to teprv přesvědčilo, že si musím pořidit jiné a todle zahodit.
čau děvčata. Tak koukám, že rogelli je u vás dost oblíbené. Já jsem ted narazil na jejich obchod v Brně na Hybešce nebo Václavské, nebo kde to je myslim teda :D tak tam asi taky zavítám.
katka.novakova9
12.06.2012 09:42:35

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

11.06.2012 09:57:46
Aduškaa napsal:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Díky díky:). Už jsem vyrazila a to dvakrát. sice počasí nic moc, ale nevydrzela jsem to uz :)
a zatim super :) sedí pekne a je prijemné.
Tak to jsem ráda. To aby to sedělo je hrozně důleziteé. Jednou jsem si koupila oblečení, fakt drahé. Kráásnéé , ale nesedelo a ja jsem to furt nosila a nosila...az jsem z toho měla problémy. Tak mě to teprv přesvědčilo, že si musím pořidit jiné a todle zahodit.
Aduškaa
11.06.2012 09:57:46

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

06.06.2012 08:54:06
napsal:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Teeda, tak to si to vzala teda hopem , super! :) Krásnééé, tak at se osvědčí, určitě nebudeš litovat;)
Díky díky:). Už jsem vyrazila a to dvakrát. sice počasí nic moc, ale nevydrzela jsem to uz :)
a zatim super :) sedí pekne a je prijemné.
katka.novakova9
06.06.2012 08:54:06

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

28.05.2012 09:52:46
Aduškaa napsal:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

jojooo už to došlo. Vypada to suprově...bohuzel jsem to jeste nestihal vyzkouset, ale ted se do toho fakt pustím. Toto:
http://www.rogelli.cz/damske-3-4-cyklisticke-kratasy-rogelli-arese-cerno-modre/
http://www.rogelli.cz/damsky-cyklisticky-dres-rogelli-adria-modro-bily/
http://www.rogelli.cz/damsky-cyklodres-rogelli-adria-bilo-modry/
http://www.rogelli.cz/damska-softshellova-bunda-rogelli-adria-modro-cerna/
Teeda, tak to si to vzala teda hopem , super! :) Krásnééé, tak at se osvědčí, určitě nebudeš litovat;)
Celkem záznamů: 35
|< << 12 >|

Přidat příspěvek k tématu Sportovní oblečení e shop nebo normální obchod?

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku