zdravé hubnutí

• Doporučení Petruss 11.12.2014 18:20:56

Dobrý večer, chtěla bych vám slečny, dámy, paní doporučit moji "dietu". Po pár zkušenostech kamarádek jsem se rozhodla vyzkoušet nutriční poradkyni. Žádné škodlivé zdraví drastické diety nebo kdo ví co. S nutriční poradkyní jsem shodila 11kg a jsem spokojená. změna nepřijde hned po 2 měsících ale je třeba vydržet a jít si za tím. Kdyby jste se chtěly dámy na něco zeptat tak jsem tu pro vás.

• Re: Doporučení eliska.metlova 13.12.2014 21:42:33

Čauky, chtěla bych se zeptat kam si chodila ? Po tvé reakci se asi rozhodnu, že to zkusím. Já sama nemám ráda plno jídel tak se chci se zeptat jestli je nutnost jíst i ty, které nemám ráda a jak moc budu muset k tomu cvičit? Díky za odpověd

• Re: Re: Doporučení olga.polka 22.05.2015 14:15:29

ja jsem hodne zhubla kdyz jsem zacala vice sportovat hlavne joga me hodne odvodnila a taky jsem se dala na vegetarianstvi ale nekdy mam na maso chut tak si ho dam, nestala jsem se vehetariankou ani tak z moralniho hlediska spise protoze proste maso moc nemusim. rada chodim treba i na vegetarianske menu do pankrackeho rynku :) vyborne tam vari

• Doporučení Milenka 02.06.2015 08:31:20

Ahoj, mě hodně pomáhajíblogy a články přímo odvýživových poradců.Například správnéhospodaření se sacharidy abezsacharidové večeře mipomohly shodit 5kg za dvaměsíce, a to bez hladu.Posílám odkaz na článek(jestli se to může):http://www.vyzivovi-poradci.cz/tipy-na-niskosacharidove-vecere
          Mě to moc pomohlo, tak třeba to pomůže dál.

• Re: Doporučení Petruss 10.08.2015 22:17:38

Ahoj, ano. Yoga je účinná, mě třeba hodně pomohla no...Na začátek skvělá. Pak doporučuji nějaké posilko doma a po čase nějaké to fitko. Já znám super fitko v černých polích, zone4you. Chodím tam pravidelně a jsem strašně spokojená :)

• Re: Re: Doporučení Petra 23.09.2015 15:15:51

No já myslím že je to úplně jasné, ale stejně to mnoho lidí opomíjí...Zdravé hubnutí souvisí s kvalitou potravin...prostě to chce změnit návyky a nakupovat méně věcí v obchoďácích...my jsme si třeba zařídili odkup domácích vajec, zeleninu a ovoce máme od babiček, ryby bereme ze Seefish na Dlouhé - z rybárny kde mají čerstvé a dobré věci a ne mražené kostky jako v supermarketu, maso bereme z masny ale některé taky nejsou dobré:( takže ono to chce změnit asi kompletně návyky, jak se to jednou podaří, tak je to fakt super ;)

• Re: Re: Doporučení Petruss 14.12.2014 15:48:13

Cvičit budeš muset, je to nezbytná věc k tomu aby si byla ve formě a aby si vypadala dobře, jídlo nebudeš muset samozřejmě jíst všechno, co ti nechutná tak nebudeš. Ale to už se domluv sama. je to nutrizone.cz paní Lucie Fialová.

• Re: Doporučení erika1 27.01.2015 00:16:12

Teď po vánocích by se mi hodilo něco (asi tak 8 kg :( shodit, ale sama na to nemám vůli. Kam v Brně, aby mě to nestálo "majlant". Už jsem tady četla o Nutrizone, nevíte někdo jak je to s cenou v porovnání s ostatníma? Je toho tolik, že ztrácím přehled...Nebo kam je z vaší zkušenosti dobrý se obrátit?

• Re: Re: Doporučení Mon 01.02.2015 14:28:15

Ahojky,

můžu jen souhlasit s Petruss, nutriční poradkyně je jedna z nejlepších možností. Člověk na to není sám, přeci jen ve dvou to jde vždy lépe :) Já jsem přímo zkoušela Nutrizone.cz jak jste psala, je to teda už déle, ale hodně mi to pomohlo, hlavně naučilo nejíst moje dříve oblíbené smažáky s tatarkou:D za což jsem moc ráda!

• Re: Re: Re: Doporučení kp 01.02.2015 15:09:55

Dobrý den, vy asi myslíte Lucku Fialovou. Já osobně s ní zkušenosti nemám, protože nepotřebuji naštěstí zhubnout. Ale moje sestra se s ní zná, si ji našla na internetu a nemůže si ji vynachválit =)

• Doporučení 2 Petruss 09.03.2015 18:28:50

Já na ty diety moc nejsem... jedno doporučení jsem semka už dříve dávala, a komu by se nelíbilo, tak hodně šikovná je i slečna Jana z fitdiety.cz :) kamarádka s ní má moc pozitivní zkušenost a když mi ona řekla, že by doporučila, tak to můžu šířit dál i já :)

• Martina 27.05.2015 11:48:15

No já jen jak jsem četla od Tebe, že se s tím pereš…

• Re: Filkas 23.06.2015 18:07:02

Ty problémy jsou jenom v tom, že zezačátku máš takový ten pocit, že ti koktejly nemůžou stačit a tak máš nutkání se dojídat, jinak žádné problémy nejsou ;)

• Re: Re: Martina 24.06.2015 21:56:13

Já jsem četla, že je tato dieta lepší, než jiné proteinové… Co je na tom jiného? Jako že nepoužívají chemii? Nebo?? …

• Re: Re: Re: Filkas 26.06.2015 11:58:07

Nepoužívají chemii avšude píšou složení,koukni se třeba tady najejich novinkuketofit.cz/produkt/proteinove-pecivo-chlebikove-krekry-do-proteinove-diety/ a dole mášvypsané celé složení ;)

• Filkas 25.05.2015 15:33:28

Proč by neměl být? Jako není to na principu, že opravdu hladovíš a nemáš v tom žádnou potravinovou chemii jako barviva a tak, takže si myslím, že je to ok

• Martina 22.05.2015 14:33:48

Myslíte si, že ten ketofit je opravdu zdravý?

• Filkas 22.03.2015 21:28:40

Aha, to se mi docela líbí. Ale mluvíte tu o nějakém operátorovi, kdo to je? Nebo kde na něj vezmu kontakt? To na těch stránkách?

• Re: pavluska 25.03.2015 12:08:53

Já jsem na stránce ketofit.cz rozklikla vpravo dole to okénko chatu a tam jsem napsala, že bych chtěla začít držet ketofitovou dietu… Operátor mi odepsal a už jsme o tom diskutovali, popisoval mi, jak to bude postupovat, co budu jíst a jak často… No však mu zkus napsat a uvidíš...

• Re: Re: Filkas 13.04.2015 21:47:08

Jo, tak měla jsem stejný postup. Tak jsem zvědavá, jak se s tím poperu, zatím mám docela problémy.

zpět
Celkem záznamů: 134

Zdravě.cz na Facebooku