Biopotraviny

Autor Příspěvěk
Petraa
25.10.2014 13:45:55

Pokud byla otázka určena mně, tak nakupuji na vitalvibe.eu. Jsem s jejich službami a cenami velmi spokojená.
Janula
24.10.2014 09:51:32

také jsem s nimi začala kvůli střevním potížím. velmi mě trápilo trávení, měla jsem i vlákninu z herballifu ale velmi nepomohla, až když jsem si pročistila komplet celý organismus mi je lépe a dodnes užívám jak chlorellu tak zelený ječmen. Odkud si nakupuješ zelené potraviny?
oľga
22.10.2014 15:31:22

Ahojte, také se snažím kupovat biopotraviny ale také mi záleží na tom abych měla kvalitní koření, velmi dobrý obchod je ramdam.cz/sortiment.htm, amjú velmi velký výběr a mají i připravené kořenící směsy které usnadňují vaření, například na bramboráky, guláš , gyros ...
Petraa
11.10.2014 13:53:57

biopotraviny nakupuji, nemám doma úplně všechno bio, přece jen že to něco stojí ale snažím se žít zdravě. Mám jisté zdravotní problémy, takže jsem se musela zamyslet a změnit stravování. Pravidelně užívám i mladý ječmen a chlorellu.
kinderova
kinderova
25.09.2014 12:15:10

Biopotraviny

Ahojte, chci se zeptat, jak jste na tom vy ostatní ve vztahu k biopotravinám? Kupujete je nebo ne, protože vám příjdou příliš předražené? Co si o tom všem myslíte? Já třeba biopotraviny kupuju, ale jen některé :)
Celkem záznamů: 25
|< 12 >> >|

Přidat příspěvek k tématu Biopotraviny

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku