nespavost

Autor Příspěvěk
kinderova
kinderova
29.06.2015 18:59:00

Re: Re: Re: Re: Změna stravy

22.05.2015 12:44:04
Petruss napsal:

Re: Re: Re: Změna stravy

Aby to pak neskončilo tak, že ty doktory nebudeme potřebovat už vůbec :D
tak já bych řekla, že jim to možná ani tak moc nevadí, protože když si vezmu, jak dlouhá je objednací lhůta například na kožní, tak pokud by poradci dostály svému slovu, které píší na stránkách té mikroskopiekrve.cz, a dokázali s kožními onemocněními pomoci, pak by to bylo fajn, jen ta cena teda...
Petruss
22.05.2015 12:44:04

Re: Re: Re: Změna stravy

16.05.2015 11:47:30
Barunkaa napsal:

Re: Re: Změna stravy

Jojo jak jsem psala, poradciuž dokáží pomoci sespoustou věcí a tamikroskopie krve je šikovnávěc, hlavně na ty ekzémy -mrkni tady na příběhhttp://www.mikroskopie-krve.cz/
Aby to pak neskončilo tak, že ty doktory nebudeme potřebovat už vůbec :D
Barunkaa
16.05.2015 11:47:30

Re: Re: Změna stravy

08.05.2015 15:02:05
Petruss napsal:

Re: Změna stravy

O tom mikroskopickém vyšetření krve už jsem také slyšela a docela mě překvapilo, co vše tím dokáží poradci získat, aby pomohli :) Protože jak jsem četla, využívají ho nejen na hubnutí, ale také na různé ekzémy, bolesti hlavy, nespavost a další spoustu věcí :)
Jojo jak jsem psala, poradciuž dokáží pomoci sespoustou věcí a tamikroskopie krve je šikovnávěc, hlavně na ty ekzémy -mrkni tady na příběhhttp://www.mikroskopie-krve.cz/
Petruss
08.05.2015 15:02:05

Re: Změna stravy

22.04.2015 15:03:00
Barunkaa napsal:

Změna stravy

Zdravím, četla jsem nedávno článek o mikroskopickém vyšetření krve, na základě jehož se sestaví jídelníček a bylo tam právě psané i, že to nepomůže jen s hubnutím, ale také s kožními problémy a také s nespavostí a bolestmi hlavy...možná by nemuselo být zlé to vyzkoušet a vyvarovat se lékům
O tom mikroskopickém vyšetření krve už jsem také slyšela a docela mě překvapilo, co vše tím dokáží poradci získat, aby pomohli :) Protože jak jsem četla, využívají ho nejen na hubnutí, ale také na různé ekzémy, bolesti hlavy, nespavost a další spoustu věcí :)
Barunkaa
22.04.2015 15:03:00

Změna stravy

Zdravím, četla jsem nedávno článek o mikroskopickém vyšetření krve, na základě jehož se sestaví jídelníček a bylo tam právě psané i, že to nepomůže jen s hubnutím, ale také s kožními problémy a také s nespavostí a bolestmi hlavy...možná by nemuselo být zlé to vyzkoušet a vyvarovat se lékům
Sabina
26.12.2014 22:30:42

Re: Re: nespavost

22.12.2014 11:54:46
Amálie napsal:

Re: nespavost

Tak jsem se na to dívala a vypadá to opravdu dobře, už mám objednáno nejen pro sebe, ale i pro mamku, tak snad nám to brzy pomůže, my jsme takový stejný případy a už nevíme co vyzkoušet :)
Dobrý večer, mohla bych se zeptat, co je to za přípravek? To je něco přírodního? A na co všechno je to tedy dobré? Děkuji
Amálie
22.12.2014 11:54:46

Re: nespavost

28.11.2014 00:59:46
Amálie napsal:

nespavost

Dobrý večer, doporučíte mi někdo nějaký opravdu účinný přírodní přípravek na nespavost? Potíže mám už dlouho, mám vyzkoušené nejrůznější čaje, ale nic mi moc nepomohlo. Máte někdo podobné problémy a našli jste řešení?
Tak jsem se na to dívala a vypadá to opravdu dobře, už mám objednáno nejen pro sebe, ale i pro mamku, tak snad nám to brzy pomůže, my jsme takový stejný případy a už nevíme co vyzkoušet :)
Katka
28.11.2014 13:52:49

Zdravím, já jsem si nedávno na superionherbs.cz koupila přípravek Duanwood Red Reishi a musím říct, že ted poslední měsíc spím opravdu líp, navíc je výborný na imunitu, zatím jsem nebyla nemocná a manžel byl už od léta 2x, takže to vážně připisuji tomu. Mrkněte a uvidíte.
Amálie
28.11.2014 00:59:46

nespavost

Dobrý večer, doporučíte mi někdo nějaký opravdu účinný přírodní přípravek na nespavost? Potíže mám už dlouho, mám vyzkoušené nejrůznější čaje, ale nic mi moc nepomohlo. Máte někdo podobné problémy a našli jste řešení?

Přidat příspěvek k tématu nespavost

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku