Přírodní bylinné produkty navrženy podle čínské medicíny

Autor Příspěvěk
eliska.metlova
20.11.2016 08:25:12

Re: Re: Re:

20.10.2016 07:37:42
dvoracka.k napsal:

Re: Re:

jo já mám kosmetiku NObilis pro děti a super.
předpokládám, že kosmetika Nobilis je přírodní bez parabenů, vůbí atd..
dvoracka.k
20.10.2016 07:37:42

Re: Re:

18.09.2016 20:57:50
napsal:

Re:

ještě jsem nedávno vyzkoušela přírodní kosmetiku NObilis co mi doporučili v zeleném andělu a také se mi jeví jako moc fajn.
jo já mám kosmetiku NObilis pro děti a super.
erika.bendova
18.09.2016 20:57:50

Re:

30.08.2016 13:49:38
napsal:
Přírodní produkty jsou vhodné i v kosmetice. Tato kosmetika není tak dráždivá a hlavně pro citlivou pleť je to důležité. Zkuste kosmetiku pevonia, která je čistě přírodní.
ještě jsem nedávno vyzkoušela přírodní kosmetiku NObilis co mi doporučili v zeleném andělu a také se mi jeví jako moc fajn.
erika.bendova
30.08.2016 13:49:38

Přírodní produkty jsou vhodné i v kosmetice. Tato kosmetika není tak dráždivá a hlavně pro citlivou pleť je to důležité. Zkuste kosmetiku pevonia, která je čistě přírodní.
tibor
20.08.2016 20:56:39

Re: Prevence

27.02.2013 12:22:34
Radek Mojžíš napsal:

Prevence

Dobrý den,
rád bych každého z Vás, kdo se zajímá o své zdraví nebo zdraví svých blízkých pozval na naše pravidelné on-line webináře na téma Zdraví. Dozvíte se zcela jistě velmi překvapivé informace jak a čím řešit akutně nepočet těžce léčitelných onemocnění, stejně tak jak jim předcházet.
Vše z pohodlí Vašeho domova, nikdo Vás nebude obtěžovat, nikam nemusíte dojíždět - jen se díváte a posloucháte...
Tyto naše webináře pořádáme každé pondělé a středu ve 20:15 hodin.
Účast zdarma a k ničemu Vás nezavazuje!

Podrobnosti rád zašlu každému po vyžádání na mailu.

Hezký den
ahoj chtel bych se zeptat moje sestra ma zahnet strev za va tydny ji ceka operace hrozi ji vyvod myslis ze by ji pomhly ty prasky
Jurek
18.08.2016 16:23:06

Re: Re: Re: Re: Prevence

17.07.2016 23:49:50
napsal:

Re: Re: Re: Prevence

na internetu najdeš jaterní očistu, nebo zkus lékárnu zelený anděl, kde mají i odborné poradenství.
jo jo mám ráda alternativní lékárnu, je to super mít vše na jednom místě a moci si koupit něco jiného než chemii, která stejně často nezabere.
erika.bendova
17.07.2016 23:49:50

Re: Re: Re: Prevence

09.05.2016 22:13:49
Eva napsal:

Re: Re: Prevence

Můžete mi prosím zaslat podrovnosti?

Děkuji, Eva
na internetu najdeš jaterní očistu, nebo zkus lékárnu zelený anděl, kde mají i odborné poradenství.
Eva
09.05.2016 22:13:49

01.03.2013 22:49:14
Lenka napsal:

Dobrý den,mám nemocnou mamku a tímto způsobem bych se chtěla dozvědět vše o jaterní dietě.Mé mamce hrozí cirhoza jater a já bych chtěla vědět přesné potraviny,které smí konzumovat a které ne. Děkuji za odpověď...
Můžete mi prosím zaslat podrovnosti?

Děkuji, Eva
Gigolo
01.02.2016 14:22:12

Zasoustej si se svalnatym peknym mladym muzem Gigolo4you.cz udela ti z vaginy strikajici niagaru
Jitka Prokešová
07.07.2015 10:17:07

Lenka napsal:

Dobrý den,mám nemocnou mamku a tímto způsobem bych se chtěla dozvědět vše o jaterní dietě.Mé mamce hrozí cirhoza jater a já bych chtěla vědět přesné potraviny,které smí konzumovat a které ne. Děkuji za odpověď...
Dobrý den,píšete,že maminka má problémy s játry.Mám velice dobré zkušenosti
s bylinnými přípravky,které opravdu pomáhají.Jestli máte zájem,kontaktujte mě na
tel.732765181.Ráda se podělím a pomohu.Mějte se pěkně,Jitka
peterja
23.03.2015 22:54:24

GOJI

Unikátní působení Goji na naší krev a na celý organismus je prokázán z provincie NingXia v Číně, kde roste nejlěpší GOJI se všemi výživnými látkami potřebnými pro naše tělo. V této oblasti žije také nejvíce osob starších 100 let z celé Číny. Stačí 25 ml denně aby jste měli zajištěny všechny potřebné živiny pro naše tělo. Goji je nejsilnější antioxidant na světě a říká se ji superpotravina. Chcete vědět více? Podívejte se na stránky ozdravi.ramissio.com Nebo chcete o tom slyšet? Zájemcům ráda poradím mailem. Antoniejulie@seznam.cz nebo pak i po telefonu.
Petruss
23.03.2015 16:44:59

Já bych za sebe dopuručila InGel active :) mám s ním dobrou zkušenost
Jan Maryško
15.09.2014 21:32:03

Přírodní produkty (RAW)

Dobrý den, pokud hledáte kvalitní a účinné přírodní doplňky stravy za rozumnou cenu, doporučuji českou firmu ISWARI. Jejich produkty sám užívám a jsem s nimi velice spokojený.

Přeji všem hezký den.
Osobní trenér a výživový poradce Jan Maryško
jarosska
19.04.2013 17:06:34

Odkyselit tělo je nezbytné před každou detoxikací

01.12.2012 18:58:17
balanceph napsal:

Hlídejte si svoje pH!

Hlídejte si svoje pH!
Překyselení organismu je v současnosti příčinou mnoha nebezpečných civilizačních chorob, protože zdraví je bezprostředně závislé na rovnováze mezi kyselostí a zásaditostí našeho těla. Překyselení způsobuje většinu nemocí a důkladné odkyselení a doplnění minerálních látek v těle tvoří základ každé terapie i účinného a zdravého hubnutí. Pro více informací si napište na email
penelopex6@gmail.cz
Na odkyselení organismu je výborný produkt OK Beta plus – velmi napomáhá tělu nalézt ztracenou acidobazickou rovnováhu regeneruje kloubní chrupavky, posiluje kosti.
K překyselení vede především nesprávná strava obsahující nadměrné množství kyselinotvorných potravin (maso, mléko, vejce, cukr, sladkosti, káva, alkohol, sycené limonády...).
Ing. Jarošová (03-010540)
Lenka

Radek Mojžíš napsal:

Prevence

Dobrý den,
rád bych každého z Vás, kdo se zajímá o své zdraví nebo zdraví svých blízkých pozval na naše pravidelné on-line webináře na téma Zdraví. Dozvíte se zcela jistě velmi překvapivé informace jak a čím řešit akutně nepočet těžce léčitelných onemocnění, stejně tak jak jim předcházet.
Vše z pohodlí Vašeho domova, nikdo Vás nebude obtěžovat, nikam nemusíte dojíždět - jen se díváte a posloucháte...

Hezký den
Radek Mojžíš

Prevence

Dobrý den,

Hezký den
vlasta.fucikova
20.01.2013 23:35:10

BYLINNÉ doplňky STRAVY

ahojky, velice mě pomohlypřírodní produkty českéfirmy. Ráda se podělím oinformace a rady. www.zdravipokapkach.webnode.cz poradenství zdarma č.tel732974268 nezávislý poradce03-000334
balanceph
balanceph
01.12.2012 18:58:17

Hlídejte si svoje pH!

Hlídejte si svoje pH!
Překyselení organismu je v současnosti příčinou mnoha nebezpečných civilizačních chorob, protože zdraví je bezprostředně závislé na rovnováze mezi kyselostí a zásaditostí našeho těla. Překyselení způsobuje většinu nemocí a důkladné odkyselení a doplnění minerálních látek v těle tvoří základ každé terapie i účinného a zdravého hubnutí. Pro více informací si napište na email
penelopex6@gmail.cz
vlasta.fucikova
12.10.2012 22:30:56

100% PŘÍRODNÍ produkty

MáTe-li zájem o Přírodníprodukty které Nám neničítělo, ale naše TěloHARMONIZUJÍ tak koukněte www.zdravipokapkach.webnode.cz ráda poradím.Vlasta.Fucikova@seznam.cznezávislý poradce 03-000334Vlasta Fučíková
vlasta.fucikova
14.05.2012 23:25:50

přírodní ČESKÉ produkty

Už nemám žádné potížese zažíváním. Dlouho jsemtrpěla s problémem, kterývyvolával zvracení ,bolest žaludku, křeče nadýmání.Několikrát jsem byla navyšetření žaludku istřev. Pokaždé nalezenzánět . Užívala jsem helicid a další léky, alepokaždé to začalo znova.Pak jsem se dozvěděla opřírodních produkt azačala je užívat. Po 3měsících užívání Emulipsu Forte jsem mnělaod problémů pokoj .Chcete-li se dozvědět vicepište :Vlasta.Fucikova@seznam.cz skype : vlastafunezáv.obch.partner..03-000334
Celkem záznamů: 21
|< << 12 >|

Přidat příspěvek k tématu Přírodní bylinné produkty navrženy podle čínské medicíny

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku