ZHUBNOUT SPOLEHLIVĚ

Autor Příspěvěk
Petruss
07.12.2016 14:21:17

hubnutí

ahoj holky, vánoce se nezadržitelně blíží a já potřebuju typ co udělat, abych už opravdu zhubla. Nevím jestli teda do vánoc, ale určitě po vánocích to rozjedu.
kocka228
30.11.2016 16:23:32

Re:

30.11.2016 15:48:50
Tereza napsal:
ta lipolyza se mi taky moc zamlouva chtela bych to vyzkouset neznate nekdo nejakou kliniku v olomouci? diky
Terko našla jsem platan clinique a tam maji presne to co potrebujete. :-) ozvala bych se asi s dalsima otazkama na ne
Tereza
30.11.2016 15:48:50

ta lipolyza se mi taky moc zamlouva chtela bych to vyzkouset neznate nekdo nejakou kliniku v olomouci? diky
Jakub
30.10.2016 22:42:06

Snadno se Sibutraminem

Ahoj holky a dámy!
Pokud chcete vážně zhubnout pomocí nějakého přípravku či léku, tak mohu s čistým svědomím doporučit Sibutramin. Sice je v EU zakázaný, ale v USA se běžně užívá a lidé díky němu dosahují až neuvěřitelných výsledků. Sám jsem ho vyzkoušel a divil jsem se. První týden to vypadalo, že se nic neděje, ale během dalších několika týdnů jsem zhubl z 92 kg na 83 kg. Cca za měsíc a půl.

Kdyby měl někdo zájem, tak se ozvěte.

kuba.kuba.kuba@centrum.cz
Saša
30.09.2016 08:54:54

Re: Re: Re: Hubnutí

28.09.2016 09:53:17
Alena napsal:

Re: Re: Hubnutí

Kolegyně v práci právě taky někam chodí. A tak mi o tom říkala.Zhubla vážně hodně. Měla už i zdravotní problémy,takže se do toho pustila trochu z donucení,ale zvládla to. Říkám si že to zkusím. Nechodíš náhodou do nějaké poradny z https://www.svet-zdravi.cz/ ? tam právě chodí ta kolegyně. Teď si to pročítám a zítra si tam zavolám a objednám se.
Jo tam jsou skvělí, taky dojíždím do poradny k nim. Oni mají hodně poboček,takže si můžeš vybrat tu co k tobě bude nejblíž. u nich se ti bude líbit. A hlavně budeš u profesionálů,takže úspěch máš zaručen, když se budeš řídit tím co ti poradí.
Alena
28.09.2016 09:53:17

Re: Re: Hubnutí

27.09.2016 08:30:44
Saša napsal:

Re: Hubnutí

Tohle je podle mě nejlepší způsob jak zhubnout. Oni ti totiž udělají rozbor a zjistí jak na tom jsi. Řeknou ti i stav svalů a kostí,metabolický věk atd. Sestaví ti individuální plán jen pro tebe, podle toho jak na tom je tvůj organismus. V krvi koukají třeba na cholesterol,cukr, kyselinou močovou. Je to hodně dobrý. Dozvíš se z toho hodně věcí. Taky jsem si tohle nechala udělat a konečně hubnu.
Kolegyně v práci právě taky někam chodí. A tak mi o tom říkala.Zhubla vážně hodně. Měla už i zdravotní problémy,takže se do toho pustila trochu z donucení,ale zvládla to. Říkám si že to zkusím. Nechodíš náhodou do nějaké poradny z https://www.svet-zdravi.cz/ ? tam právě chodí ta kolegyně. Teď si to pročítám a zítra si tam zavolám a objednám se.
Saša
27.09.2016 08:30:44

Re: Hubnutí

21.09.2016 23:33:12
Alena napsal:

Hubnutí

Ahoj, slyšela jsem že se dá podle krve zjistit co pomůže na hubnutí. Nevíte o tom něco? Zkoušel jste to někdo? Udělají rozbor, čeho mám málo a hodně nebo jak to funguje? Děkuji za info
Tohle je podle mě nejlepší způsob jak zhubnout. Oni ti totiž udělají rozbor a zjistí jak na tom jsi. Řeknou ti i stav svalů a kostí,metabolický věk atd. Sestaví ti individuální plán jen pro tebe, podle toho jak na tom je tvůj organismus. V krvi koukají třeba na cholesterol,cukr, kyselinou močovou. Je to hodně dobrý. Dozvíš se z toho hodně věcí. Taky jsem si tohle nechala udělat a konečně hubnu.
Alena
21.09.2016 23:33:12

Hubnutí

Ahoj, slyšela jsem že se dá podle krve zjistit co pomůže na hubnutí. Nevíte o tom něco? Zkoušel jste to někdo? Udělají rozbor, čeho mám málo a hodně nebo jak to funguje? Děkuji za info
nayrouse
nayrouse
10.08.2016 22:28:14

Detoxikace a zhubnutí

Zkuste zhubnout s detoxikační kůrou čaje Dr. Gonseen.
Čaj Gonseen má antioxidační vlastnosti, odstraňuje fyzickou a duševní únavu, čistí trávicí ústrojí a orgány vylučovacího traktu, napomáhá vylučování toxických látek z organismu, stimuluje imunitní systém, normalizuje krevní tlak, snižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Užívá se při nemocích orgánů dýchací soustavy a zrakových orgánů, má velmi dobré sedativní účinky s tonizujícím efektem, zpomaluje proces stárnutí buněk a zajišťuje stav duševního klidu. Léčivé byliny, které jsou obsaženy v tomto čaji, jsou velmi bohaté na bílkoviny a biologicky aktivní látky, a díky autotrofickému systému čaj Gonseen urychluje tvorbu nových zdravých buněk z jednotlivých struktur poškozených buněk organismu člověka. Čaj Gonseen je novým přístupem v očistě organismu a výživě člověka.? Čaj zakoupíte v eshopu Nayrouse Cosmetic.
http://www.belea-fmcosmetic.cz/dr-nona-produkty-c-298.html
Sia
30.07.2016 14:22:57

Mně nepomohlo nic, ažinjekční lipolýza. Kdyby toněkoho zajímalo, takmrkněte na tu kliniku:http://www.medikhaus.cz/premiova-injekcni-lipolyza/
Jari
27.06.2016 11:41:09

spolehlivé hubnutí

05.02.2016 09:55:17
Milka napsal:
Me se to porad nedari, kdo by mi v tomhle poradil, myslite ze ma cenu jit k vyzivovym poradcum?
Pokud změníte jídelníček a nevyčistíte si organismus jen dále budete kumulovat další nánosy v organismu a hubnutí bude tím více náročnější. Nejdříve byste měla detoxikovat a harmonizovat celý organismus čajem GONSEEN Dr.Nona. Vyzkoušejte a poznáte sama výsledek. Koupíte ho v eshopu Nayrouse Cosmetic.
Vendy
24.05.2016 10:00:28

Zhubout jde i bez drahych pripravku, staci si dobre nechat sestavit jidelnicek
jandrejsek
29.03.2016 16:35:15

konečně hubnu

Ahoj holky, tak nesu první zprávu o výsledku toho prostředku Extra energie pro hubnutí. Jsou to tobolky obsahující magui berry, kolu lesklou, nopál mletý a rozpustnou vlákninu. Beru k tomu ještě železo, a zatím mám dole tři kila. Potřebuju shodit tak deset kilo, doufám, že do plavek budu kočka :-)
Dám vědět pokračování. Krásný den, Jana
Ilona
25.03.2016 10:01:52

Nekde na netu jsem to ted cetla, pribehy lidi co diky nim dokazali hodne zhubnout a je jich pomerne dost!
Haninka
16.03.2016 16:14:38

Re:

Milka napsal:
Me se to porad nedari, kdo by mi v tomhle poradil, myslite ze ma cenu jit k vyzivovym poradcum?
Urcite to cenu ma si k nim zajit, vzdyt to uz pomohlo tolika lidem
Milka

Marie
01.01.2016 11:58:24

Re: Re:

28.12.2015 22:21:37
Tynuš napsal:

Re:

Náhodou jsem se na jejich stránky koukala a protože mám alergii na laktozu, mívám s takovými dietami problém. hned mě zaujal jejich program non-lactose. A normálně krabičky rozváží po brně nebo i někde kousek od něj?
jasně, žerozváží....http://www.dietalinie.cz/rozvoz/ někde je tozdarma někde s malýmpoplatkem
Tynuš
28.12.2015 22:21:37

Re:

15.12.2015 20:07:46
Marie napsal:
Beru krabičkovou dietunějaký ten pátek a musímříct, že je to pro mě dostpohodlné, ale hlavně jdoukila dolů :-). Mám hrozněráda jídlo, a v krabičkáchje tolik KJ, kolik potřebuju:-).http://www.dietalinie.cz/redukce-krabickova-dieta/
Náhodou jsem se na jejich stránky koukala a protože mám alergii na laktozu, mívám s takovými dietami problém. hned mě zaujal jejich program non-lactose. A normálně krabičky rozváží po brně nebo i někde kousek od něj?
Stáňa
22.12.2015 11:38:32

Re: Re: Re:

21.12.2015 10:58:59
Klára napsal:

A kde jsi ho sehnala? Budou ho mít v lékárně? Díky
Já jsem to objednávala na netu. www.drstanek.cz protože v lékárně to měli dražší.Takže mě to i s poštovným a balným vyšlo levněji, když jsem si to objednala sama. Raději se nejdřív zeptej a porovnej si ceny.
Klára
21.12.2015 10:58:59

09.12.2015 18:33:55
Stáňa napsal:

Re:

Ahoj, díky tomuto plánu jsem zhubla 6kg. Můžeš si vybrat na jak dlouho ten plán chceš.Jestli na třeba na 7 dní, 10 dní, 12 dní. Možností je hodně. Záleží na jak dlouho se do toho chceš pustit. Myslím, že je to cenově přijatelné, že to není nic hroznýho a mně to jídlo chutnalo, ani jsem nehladověla. Já jsem byla spokojená.
A kde jsi ho sehnala? Budou ho mít v lékárně? Díky
Celkem záznamů: 74
|< << 1234 >|

Přidat příspěvek k tématu ZHUBNOUT SPOLEHLIVĚ

* Povinné pole

Zdravě.cz na Facebooku