Zdravě - soutěže a novinky

Výherci - Soutěž o 40 lístků na veletrh zdravé výživy Harmonie

Zdravě.cz
07.09.2009

Od pondělí 7.9.2009 do pondělí 28.9.2009 jsme pro vás připravili soutěž o 40 lístků na veletrh zdravé výživy, biopotravin a potravinových doplňků Harmonie ve spolupráci s pořadatelem veletrhu společností Terinvest. 14. ročník veletrhu se uskuteční v termínu 8.-10. října 2009 v Praze.

Biopotraviny se v dnešní době stávají jedním z neúspěšnějších trendů v novodobém potravinářství. Jedná se o výrobky z ekologického zemědělství, při jejichž výrobě se nepoužívají pesticidy, umělá hnojiva ani geneticky modifikované organismy. Přestože se trh s biopotravinami a produkty velice dynamicky rozvíjí, nelze je dnes stále ještě koupit kdekoliv.

Cílem pořadatele veletrhu je nabídnout příznivcům zdravého životního stylu širokou škálu a nabídku produktů vyráběných z ekologicky šetrných surovin. Dále prezentovat nové trendy a vývoj biopotravin, vytvořit prostředí příznivé obchodníkům i široké veřejnosti.

Přijďte se inspirovat a přesvědčit o přednostech těchto produktů od 8. do 10. října do Pražského veletržního areálu Letňany!

Projekt Zdravě.cz se tohoto veltrhu zúčastní také. Přijďte se s námi seznámit osobně a dozvědět se něco nového!

Soutěž připravena ve spolupráci se společností Terinvest, pořadatelem veletrhu Harmonie.

www.harmonie.eu

www.terinvest.com

* Ceny do soutěže:

- 40 lístků pro 20 výherců / každý výherce obdrží 2 lístky

Soutěž ukončena

Výhercům gratulujeme!

Michaela Točíková, Eva Mrowiecová, Věra Moravcová, Jiří Trejbal, Simona Janoušková, Lukáš Martinů, Petra Exnerová, Monika Sekulová, Petra Šumná, Jaroslava Korpášová, Jaroslava Neumannová, Adam Holý, Petr Škrob, Helena Cardová, Pavel Bilík, Irena Doktorová, František Klouda, Jiřina Kummerová, Kateřina Vávrová, Tereza Cízová

POZOR! Někteří výherci nám stále ještě neodpověděli na kontaktní email o výhře a nebylo jim zatím možné lístky dodat. Prosím napište svou adresu na info@zdrave.cz co nejdříve! Může se také stát, že lístky, díky svému zavinění, neobdržíte včas.

Podmínky soutěže

1. Vyhlašovatelem je Miton CZ, s.r.o. zastoupená portálem Zdravě.cz
2. Termín trvání soutěže je od 7.9.2009 do 28.9.2009
3. Každý účastník má právo se zúčastnit soutěže pouze jednou
4. Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci společnosti Miton CZ, s.r.o. a jejich rodinní příslušníci.
5. Výherce bude vybrán na základě správných odpovědí do 7 dnů po ukončení soutěže.

Autor: Zdravě.cz

Kopřiva - žahavý všelék ze zelené lékárny
Dávejte pozor v čem a na čem vaříte!

Další články

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.

Hypoglykémie a její příčiny
Cukrovka

Hypoglykémie a její příčiny

10.07.2010

Akutní pocit hladu, stav slabosti s třesem rukou a silným nutkáním požít co nejrychleji nějakou sladkost zažil jistě každý. Tento stav, při kterém klesne hladina krevního cukru v k ...