Zdravě - soutěže a novinky

Výherce - Soutěž o balíček produktů pro zdraví v hodnotě 800,- Kč

Zdravě.cz
07.10.2009

Od středy 7.10. 2009 do středy 14.10. 2009 jsme pro vás připravili soutěž o balíček zdravých produktů v celkové hodnotě 800,- Kč.

Břicho, stehna, zadeček intenzivně - Tato kniha představuje účinný tréninkový program na břicho, stehna a zadeček s nejefektivnějšími cviky na zpevnění problémových partií a mnoha důležitých informací pro tréninkovou praxi.

BioKarité Atopikderm - Vysoce účinný balzám příjemné vůně obstarává kompletní péči a výživu suché až přesušené pokožky se sklonem k popraskání. Blahodárně působí při ekzémech a lupénce. Jedná se o čistý přírodní produkt v biokvalitě.

Bio Psyllium - stoprocentně přírodní, nenávyková rozpustná vláknina, vzniklá vyčištěním semen obalů Jitrocele indického. Neobsahuje barviva, konzervační látky ani chemické přísady. V indické ajurvédě (tradiční indické medicině) se užívá přes 2 tisíce let. Psyllium dokáže již po několika dnech užívání navodit správnou hustotu stolice a není návykové. V trávicím traktu zvětšuje až 40 x svůj objem. Vzniklý gel pohlcuje nadbytečnou tekutinu a prostým bobtnáním - mechanickou silou jako píst – odsouvá z trávicího traktu škodlivé splodiny. Potenciální škodlivé (jedovaté a rakovinotvorné) látky jsou ve střevech gelem absorbovány a snižuje se tak jejich kontakt se sliznicemi žaludku a střev. Nabobtnáním Psyllia vzniká pocit "falešného zasycení" a zmenšuje se touha po jídle, což je důležité při snižování nadváhy.

BioArthro - Bylinný přípravek při arthróze a revmatismu. Příznivě působí na revmatické a artritické bolesti. Kombinace účinných látek působí intenzivně regeneračně, podporuje hojivé procesy v tkáních, zmírňuje otoky, prohřívá a prokrvuje.

Kostivalová mast s kafrem - Výborný prostředek s obsahem kafru k masáži ztuhlého pohybového aparátu. Vhodný po sportovních výkonech, velké námaze, při prochladnutí údů ap. Mast silně prohřívá a podporuje prokrvení pokožky. Masáž provádějte důkladněji. Nebylo testováno na zvířatech.

* Ceny do soutěže:

pro 1 výherce:

1x kniha Břicho, stehna, zadeček intenzivně - nakladatelství Vašut

1x BioKarité Atopikderm - Saloos

1x Bio Psyllium - Dr. Popov

1x BioArthro - Biomedica

1x Kostivalová mast s kafrem - Dr. Popov

Soutěž ukončena

Výherce:

Alena Kyptová - Gratulujeme!

Podmínky soutěže

1. Vyhlašovatelem je Miton CZ, s.r.o. zastoupená portálem Zdravě.cz
2. Termín trvání soutěže je od 7.10.2009 do 14.10.2009
3. Každý účastník má právo se zúčastnit soutěže pouze jednou
4. Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci společnosti Miton CZ, s.r.o. a jejich rodinní příslušníci.
5. Výherce bude vybrán na základě správných odpovědí do 7 dnů po ukončení soutěže

Autor: Zdravě.cz

Psychowalkman pomůže vaší psychice
Hipoterapie – léčba koňským hřbetem

Další články

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.