Relaxace a wellness

Psychowalkman pomůže vaší psychice

Lucie Regenermelová
16.10.2009

Psychowalkman, audiovizuální stimulátor, je technologický výrobek, který pomocí zrakových a zvukových impulsů působí na lidskou psychiku. Dokáže v nezvykle rychlém čase změnit psychické naladění uživatele podle jeho potřeby. Umožňuje vyladit vědomí a vyvolat změnu frekvence mozkových vln.

Psychowalkman pravidelným používáním posiluje schopnost mysli samostatně a lépe navozovat žádoucí změny frekvencí a využívat tak celou kapacitu vědomí. U dnešních psychowalkmanů je působení na oba lidské smysly, tedy zrak a sluch, vždy součástí jednoho přístroje, i když původně se vývoj obou druhů stimulace ubíral vlastní cestou.

Vyhledávané účinky psychowalkmanů

  • intenzivní duševní a tělesná relaxace

Dokáže do stavu relaxace uvést již během několika minut a pomocí hlubokých regeneračních programů dosahuje značné efektivity, čímž nemá proti jiným relaxačním metodám konkurenci. Pravidelným používáním AVS stimulace se zlepšuje naše relaxační reakce. V případě potřeby se potom dokážeme do stavu relaxace snadno uvést i sami dokonce i pod vlivem stresu.

  • zlepšení učení a koncentrace

AVS přístroje umí navodit stav vědomí, ve kterém člověk přijímá informace rychleji a kvalitněji. Je to stav vědomí, ve kterém se lépe koncentrujeme a soustředíme, nejsme „roztěkaní“, ale naopak neusínáme nad učením a jsme schopni ideálně přijímat a zpracovávat informace.

  • zlepšení zdravotní kondice psychosomatického charakteru (únava, bolesti hlavy a svalů, nespavost, deprese, úzkosti, stres, LMD-dysfunkce)

Dokáže odstranit všechny fyziologické důsledky stresu - zvýšit prokrvení mozku, synchronizovat činnost centrální nervové soustavy, odstranit neurobloky a zvýšit produkci protistresových hormonů.

Únavu můžeme řešit s pomocí Galaxy přístrojů dvěma způsoby:

  1. Pomocí energizačních programů - dojde k dočasnému odstranění únavy, neboť je pro její odstranění využita energie z vlastních rezerv organismu. Tento způsob je vhodné využít v případě, že potřebujeme energii rychle načerpat. Musíme, ale počítat s omezeností vlastních rezerv. Jinými slovy, pokud budete dlouhodobě unaveni, energizační program vám pomůže jen aktuálně, nakrátko, ale deficit únavy musíte vyřešit spánkem (vaše skryté zdroje energie nejsou nevyčerpatelné).
  2. Pomocí relaxačních nebo spánkových programů - docílíte k celkové regeneraci organismu podobně jako při spánku doplníte energii a efekt je dlouhodobější.

Zvyšování psychické odolnosti

Psychická nevyrovnanost vede k mnohem větší náchylnosti k různým chorobám. A psychické potíže se dnes již zahrnují do tzv. civilizačních chorob. Psychowalkmany dovedou navodit stav hluboké relaxace již během několika minut. Tímto velice jednoduchým způsobem řeší AVS metoda aktuální problémy, a dlouhodobým používáním (minimálně 1-2 měsíce několikrát týdně) výrazně zvyšuje psychickou odolnost vůči vznikajícím situacím (jakou jsou stresy, náhlé změny nálad, různé formy podráždění vedoucí až k agresivitě a mnohé další projevy psychické lability).

Princip působení

Na přístrojem vysílanou frekvenci zrakových a zvukových pulsů se nejdříve přeladí přímo kontaktované smyslové centrum, tedy zrak nebo sluch. Z takto ovlivněných oblastí mozku se poté konkrétní frekvence rezonantně začne šířit do zbylých částí mozku. Pokud je tedy mozek pod nadvládou frekvence 18 Hz (hladina beta), naladí se během několika málo minut působení stimulace psychowalkana na frekvenci vysílanou přístrojem, například na 10 Hz (hladina alfa).
Psychowalkman obsahuje řadu různých programů tak, aby uživatel mohl volit mezi konkrétními frekvencemi nebo jednotlivými účinky.

Máte zkušenosti s tímto přístrojem a jak na vás působil?

Autor: Lucie Regenermelová

Úsporné praní s LG Electronics
Výherce - Soutěž o balíček produktů pro zdraví v hodnotě 800,- Kč

Další články

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.