Zdravě - soutěže a novinky

Úsporné praní s LG Electronics

Zdravě.cz
06.10.2009

Přemýšlíte nad koupí nové pračky a stále nevíte pro jakou se rozhodnout? Řešíte nedostatek místa ve svém bytě? <!-- StartKód: go.cz.bbelements.com 3.1 Zdrave(11790) / Cely web(1) / PR(1) / PRčlánek(7) --> <script type='text/javascript' charset='windows-1250'> /* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/11790/1/1/7/?typkodu=js&_idplan=108569"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */ </script> <noscript> <a href="http://go.cz.bbelements.com/please/redirect/11790/1/1/7/" target="_blank"><img src="http://go.cz.bbelements.com/please/showit/11790/1/1/7/?typkodu=img&_idplan=108569" border='0' alt='' /></a> </noscript> <!-- KonecKód: go.cz.bbelements.com 3.1 -->

V tom případě soustřeďte svou pozornost na pračky od společnosti LG Electronics. Pračky jsou vybaveny  patentovaným motorem Direct Drive, na nějž firma poskytuje 10letou záruku. Technologie je v oboru ojedinělá. Motor je totiž součástí bubnu - odpadá tedy řemen, řemenice, brzdění nebo prokluzy - a umožňuje tak umístit větší buben do menších rozměrů. Pro srovnání: běžné pračky s kapacitou 6 kg mají hloubku 60 cm, Slim Direct Drive od LG jen 44 cm.

Pro uživatele přináší systém celou řadu výhod: úspornost je zajištěna metodou „inteligentního praní", postavené na přesném dávkování vody a délky pracího cyklu - pračka zváží prádlo suché, pak mokré a podle váhy zvolí optimální množství vody a pracího prostředku. Objemný buben rovněž zajišťuje dokonalejší čistotu prádla. Toto vše vám nabízí např. nejnovější model LG F1222ND.

 

 

Autor: Zdravě.cz

Horoskopy 5.10. - 11.10. 2009
Psychowalkman pomůže vaší psychice

Další články

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.