Nachlazení

Život je moc krásný na to, abychom třeba i část věnovali chřipce a nachlazení!

Zdravě.cz
28.01.2016

Chřipka a nachlazení patří mezi nejběžnější onemocnění, kterými si minimálně několikrát za život projde každý z nás. Opakuje se v pravidelných intervalech zejména na podzim a v zimě.

 

Na český trh uvedla před 3 lety společnost Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. novou řadu volně prodejných léčivých přípravků pod značkou VICKS, která už se velmi úspěšně prodává ve více než 50 zemích světa. Značka VICKS se tak stala efektivní zbraní pro účinnou a rychlou úlevu od příznaků chřipky a nachlazení včetně kašle.

Převážná většina pacientů s chřipkou nebo nachlazením obvykle trpí dvěma či více obtěžujícími příznaky, mezi které patří zejména horečka, ucpaný nos, bolest hlavy, bolest svalů a kloubů, bolest v krku, vlhký nebo suchý kašel. Léčivé přípravky  VICKS si poradí se všemi těmito příznaky a nabízí tak pacientům jedno optimální řešení na všechny jejich obtíže.

Značka VICKS má ve světě více jak stoletou tradici a představuje jedinečné spojení vědy s dotekem přírody. Léčivé přípravky VICKS obsahují klinicky osvědčené účinné látky v kombinaci s oblíbenými přírodními ingrediencemi, které lidé používají při nachlazení a chřipce odedávna – zázvor, med, mentol a eukalyptus.

Dnes jsou lidé velmi aktivní, zvládají práci i péči o domácnost a děti, věnují se svým zájmům a přátelům. Jsou otevření novým věcem a zážitkům a stále chtějí být v kontaktu se svým okolím. Nemohou si tedy dovolit, aby jejich plány zkomplikovaly nebo dokonce zcela zmařily nepříjemné projevy chřipky a nachlazení. Produkty VICKS byly speciálně vyvinuty tak, aby přinesly rychlou a efektivní úlevu od všech nejčastějších příznaků chřipky a nachlazení a lidé se tak mohli vrátit ke svým každodenním aktivitám. VICKS nabízí inovativní řešení pro ty, kteří nechtějí ztrácet čas chřipkou a nachlazením.

 

Horké nápoje pro rychlou a účinnou úlevu od více příznaků chřipky a nachlazení

vicks5.jpg

VICKS SymptoMed Complete citrón

  • Jediný horký nápoj, který kromě úlevy od horečky, bolesti hlavy, bolesti svalů a kloubů, bolesti v krku, ucpaného nosu, přináší úlevu i od vlhkého kašle. Ulevuje tedy ne od 4 nebo 5, ale hned 6 příznaků chřipky a nachlazení.
  • Z hlediska účinných látek obsahuje paracetamol pro boj s horečkou a bolestí, fenylefrin na ucpaný nos a léčivou látku s názvem guaifenesin, která ulevuje od kašle.

vicks3.jpg

Před použitím si pozorně přečtěte příbalové informace léků.

Lék k vnitřnímu užití: Vicks SymptoMed Complete citrón


VICKS SymptoMed Forte

  • Horký nápoj, který je silný a účinný proti 5 příznakům chřipky a nachlazení jako je horečka, bolest hlavy, bolest v krku, bolest svalů a kloubů a ucpaný nos.
  • Díky vysoké koncentraci paracetamolu působí především proti horečce a bolesti v prvních dnech chřipkového onemocnění.

vicks6.jpg

Před použitím si pozorně přečtěte příbalové informace léků.

Lék k vnitřnímu užití: Vicks SymptoMed Forte citrón


Novinka v letošní sezóně

VICKS SymptoMed Classic citrón

  • Klasická kombinace osvědčených účinných látek pro úlevu od příznaku chřipky a nachlazení.
  • Účinný zejména při nachlazení s rýmou díky vyšší koncentraci fenylefrinu a se zvýšenou teplotou a bolestí díky paracetamolu.
  • Velké cenové výhodné balení po 14 sáčcích.

vicks4.jpg

Před použitím si pozorně přečtěte příbalové informace léků.

Léky k vnitřnímu užití: Vicks SymptoMed Classic citrón

 

Všechny produkty lze zakoupit i v e-shopu www.lekarna.cz

Text obsahuje komerční sdělení.

Autor: Zdravě.cz

S dítětem k zápisu do školy - na co se připravit?
Virus Zika je už i v Evropě

Další články

Je vaše předsevzetí, ať kila dolů letí?
Hubnutí, dieta a zdravá strava

Je vaše předsevzetí, ať kila dolů letí?

14.01.2016

Dali jste si tento rok také nějaké to předsevzetí? Víte, odkud přišla tato tradice? Přejete si zhubnout a mít vysněnou postavu? Řekneme vám všechny zajímavosti včetně pár tipů a ov ...