Zdravě - soutěže a novinky

Velká letní soutěž s Garnier

Zdravě.cz
15.06.2011

Chcete vyhrát wellness víkend ve Sv. Kateřině pro dva a další dárky od Garnier? Podělte se s námi o své příhody a fotografie z opalování.

Zažili jste při opalování nějakou veselou příhodu? Seznámili jste se na pláži se svou životní láskou? Nebo máte z opalování prostě hezké zajímavé fotky? Zapojte se do soutěže!

Ceny

1. místo: Wellness víkend pro 2 osoby v resortu Sv. Kateřina v ceně 5340 Kč

2. místo: Plážový set Garnier (opalovací mléko SPF 50+, mléko po opalování, kyblík a hračky na písek a do vody, plážová osuška, vějíř, ionizační kartáč, karty a pexeso)

3.-15. místo: opalovací mléko SPF 30

Jak soutěžit?

Zaregistrujte se a vložte svou soutěžní fotografii, příběh nebo obojí. Registrovat se můžete do 26.6. 2011.

27.6. 2011 bude na stránkách Zdrave.cz vystaveno 10 nejlepších fotografií a 5 nejlepších příběhů, které ze přihlášených příspěvků vybere redakce. Do 6.7. 2011 budete moci hlasovat pro nejlepší z nich. Hlasovat můžete pro každou fotografii a každý příběh jednou denně.

Absolutní vítěz, tedy fotografie nebo příběh s největším počtem hlasů získává 1. cenu, vítěz druhé kategorie získává 2. cenu, ostatních 13 finálových příspěvků získává 3. cenu.

GRN-Pecuj-CMYK.png

 

Autor: Zdravě.cz

Sedmikráska obecná - bylinky pro zdraví
Tea tree oil - bylinky pro zdraví

Další články

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.

Způsoby aplikace inzulinu
Cukrovka

Způsoby aplikace inzulinu

18.04.2012

Aplikace inzulínu je nezbytná součást léčby některých diabetiků. Takové případy nastávají, když slinivka plní svou funkci minimálně nebo vůbec a je nutné hormon inzulín v těle nahr ...

Léčivé účinky echinacey
Bylinky

Léčivé účinky echinacey

29.06.2011

V rámci našeho seriálu Bylinky pro zdraví jsme echinaceu představili a popsali její účinky. Dnes si tuto květinu, známou rovněž pod názvem třapatka nachová, představíme podrobněji.

Fibromyalgie
Onemocnění kloubů a končetin

Fibromyalgie

Fibromyalgie je stav charakterizovaný bolestmi svalů, šlach a kloubů celého těla, zejména však podél páteře. Tělo je také citlivé na dotek, zejména v tzv. spouštěcích bodech (trigg ...

Porod doma – ano, nebo ne?
Porod

Porod doma – ano, nebo ne?

18.06.2011

Stávají se porody doma trendem poslední doby? Kdo propaguje tento způsob přivádění dětí na svět a kdo je naopak proti? Porod doma má jistě své výhody, ale rozhodně i řadu nevýhod, ...