Opalování

Dopřejte svým dětem kromě sluneční ochrany i velkou dávku zábavy!

Zdravě.cz
22.05.2010

Milujete svoje děti? Dopřejte jim kromě sluneční ochrany i velkou dávku zábavy!

Děti jsou jako poklad, přináší nám do života spoustu radosti, ale také strachu a dalo by se říct, že celkem dost bezesných nocí.  Pečujeme o ně, staráme se o ně a přejeme si pro ně jen to nejlepší. Máme radost, když jsou šťastné a trápí nás jejich smutek. Všechno se dá nějakým způsobem zvládnout, nejdůležitější je stejně jejich zdraví! Víte, že 1h na slunci pro nás je stejná jako 15 hodin na slunci pro ně?

produkt.jpg

Dětská kůže je na slunci velmi zranitelná a sluneční paprsky jsou velmi zrádné i nebezpečné. Může dojít k velmi rychlému spálení pokožky a genetická informace v buňkách může zůstat navždy poškozená.  Je vědecky dokázáno, že každé spálení kůže v dětském věku, zvyšuje pravděpodobnost rakovinového bujení v pozdějším věku. Z tohoto důvodu je potřeba děti zbytečně nevystavovat slunečnímu záření. Na slunci dohlédnout na to, aby na sobě měli klobouk, sluneční brýle a případně tričko. Jejich citlivou pokožku chránit krémem s vysokým ochranným faktorem, jehož aplikaci budeme opakovat každé dvě hodiny. A to tak, že první dávku ochranného krému natřeme na pokožku ještě doma před odchodem ven.

Novinkou letošního léta je Photoderm KID SPF 50+ Opalovací pěna od společnosti LABORATOIRE BIODERMA. Maximální sluneční ochrana adaptovaná speciálně na citlivou dětskou pokožku. Exkluzivní patent Buněčné Bioochrany®*, zesílený o Peptide C, zajištuje dětem optimální ochranu proti škodlivým účinkům UV záření. Tato nová forma pěny, která vypadá podobně jako „šlehačka ve spreji“ bude děti bavit! Zaručí, že i taková činnost, jako alikace ochranného krému, může být velkou zábavou!

Chráníme to nejcenější, co máte...

Exkluzivně v lékárně!

www.bioderma.com/cz

photoderm.jpg

Autor: Zdravě.cz

Medvědí česnek - jarní životabudič
Dětská inkontinence

Další články

Fyzické trestání dětí - ano, nebo ne?
Péče o dítě

Fyzické trestání dětí - ano, nebo ne?

25.04.2015

V dnešním článku se zaměříme na toto ožehavé, ale stále hodně diskutované téma, na něž máme hodně rozporuplné názory. Jedni tvrdí, že pohlavek nebo facka zmůže víc než dlouhé domlo ...