Zdravé bydlení

Nakupování S Tipli se vždy vyplatí

Anonymní
21.04.2020

Kdo z nás by nechtěl nakupovat za výhodné ceny? S Tipli to jde snadno. Webový portál Tipli sdružuje velké množství e-shopů a nabízí slevy prostřednictvím slevových kupónů a jako odměnu navíc získáte cashback.

Co je cashback a jak funguje?

Cashback je odměna, kterou získáte za svoje nákupy, ale pouze v případě, že se na portálu Tipli zaregistrujete. Registrace je zdarma. Pak už jen postačí se přes portál překliknout do svého oblíbeného obchodu a nic jiného, než nakupovat, už nemusíte. Odměna vám bude potvrzena během několika málo dní po uskutečnění nákupu. Můžete si o ni zažádat kdykoli a jakákoli finanční částka bude převedena na váš účet, který jste uvedli při registraci.

Tipy pro nakupování

  • Zařizování domácnosti

Rekonstruujete svoje bydlení nebo si jej teprve zařizujete? Využijte výhodné nákupy s Tipli a prohlédněte si e-shop Bonami, jež nabízí nejen moderní, ale i stylový nábytek a bytové doplňky. Každý kousek je jedinečný a umožní vám vytvořit z vašeho bydlení klidné a útulné místo, které ovládá pohoda a zdravý duch.

 

lékárna.jpg

  • Zdraví pro každého

Nejen léky, ale i vitamíny, minerály a celou řadu doplňků pro naše tělo nabízí internetová lékárna. V případě, že si nebudete vědět rady, obraťte se na odborníka, který vám doporučí prostředky vhodné pro vaše potřeby.

  • Všechno pro vaše nejmenší

Pokud do rodiny očekáváte přírůstek, víte, že je potřeba pořídit nejen kojeneckou výbavičku, ale také dětskou kosmetiku a celou řadu dalších nezbytností, k nimž patří třeba kočárek nebo autosedačka. To vše na jednom místě naleznete v e-shopu Feedo a díky slevám a cashbacku od Tipli to nebude tak náročný zásah do rodinného rozpočtu.

Na své si zde přijdou i nastávající maminky, neboť si zde mohou vybrat vhodnou těhotenskou módu.

  • Péče o tělo a pleť

Každá žena chce být krásná. K těmto účelům používá kvalitní kosmetické přípravky či dekorativní kosmetiku. A to vše a navíc také originální vůně, naleznete v eshopu značky Notino, jež se řadí mezi špičkové odborníky v oblasti kosmetiky a parfémů. Na své si zde však přijdou i muži.

Kromě toho, že si zde můžete vybrat přípravky, jež budou vyhovovat vašim potřebám, bonusem vám budou výhodné ceny, které zaručí jednat slevové kupóny a jednak Tipli cashback.


 

Autor: Anonymní

Cukrovka jako skrytá nemoc: Netrpíte některým z příznaků?
Proteinová dieta stvořená pro ženy

Další články

Remdesivir - lék proti nemoci Covid-19?
Nemoci a léčba

Remdesivir - lék proti nemoci Covid-19?

25.03.2020

O tomto léku v poslední době slyšel už nejspíš každý. Remdesivir - odkud se vzal? Co o něm víme? A dokáže nám skutečně pomoci v nelehkém boji proti onemocnění COVID-19, způsobeném ...