Zdravě - soutěže a novinky

K čemu nám je rotoped?

Zdravě.cz
30.03.2010

Venku prší ale s vámi „šijou všichni čerti“? Jste závislí na pohybu, ale nechce se vám potit mezi ostatními ve fitness centru? Tak to by se vám mohlo hodit několik informací ohledně nejoblíbenějších trenažérů určených pro aktivní domácí cvičení.

V případě, že svůj trénink na rotopedu budete brát trochu vážně a cvičení bude pravidelné, vaše aktivita se vám vrátí v podobě pozitivního vlivu na váš krevní tlak a sníženého zátěžového i klidového pulsu. Cvičením na rotopedu optimálně zatížíte své srdce, podpoříte spalování tuků a zvýšíte vitální kapacitu svých plic. Rotoped je vhodný také pro rozehřátí celého těla před posilovacím tréninkem.

Jestliže chcete nenásilně udržovat svou kondici, předejít některým zdravotním komplikacím nebo pomoci rekonvalescenci svého těla po úrazu nebo při kloubních potížích, budete mít jistě radost z rotopedu Housefit BD HB-8016M. Ten právě teď můžete koupit se slevou 55% na www.kup.cz.

K pohodlnému ovládání počítače slouží 5 tlačítek a displej, který najednou zobrazuje 7 údajů, dále čas, rychlost, kalorie, scan, recovery-fitness test, měření tělesného tuku (body fat), BMI, BMR, TYPE, T.H.R., paměť osobních dat a hand-pulse. Řidítka jsou polohovatelná a k převodu slouží velmi tichý chod plochého řemenu. Nosnost tohoto rotopedu je 120 kg.

Jako již tradičně jsou rotopedy určeny jak pro domácí trénink, tak i pro profesionální. Zlepšete svou fyzickou kondici a kardiovaskulární systém. Pokud budete využívat rotoped doma, ušetříte čas i peníze. Už se nemusíte trmácet do vzdáleného fitness centra. Rotoped můžete využít i při sledování televize. Díky velmi tichému chodu nebudete rušit ani své sousedy v panelovém domě.

 

Autor: Zdravě.cz

Léčivé účinky kajenského pepře
Tajemství červené řepy

Další články

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.

Způsoby aplikace inzulinu
Cukrovka

Způsoby aplikace inzulinu

18.04.2012

Aplikace inzulínu je nezbytná součást léčby některých diabetiků. Takové případy nastávají, když slinivka plní svou funkci minimálně nebo vůbec a je nutné hormon inzulín v těle nahr ...

Časté zvracení kojenců
Zvracení

Časté zvracení kojenců

Když se dítě napije, část mléka volně odteče koutkem úst, povětšinou po změně polohy při odříhnutí, ale někdy i delší dobu po pití, i když si řádně odříhlo. Malí kojenci přibližně ...

Změna času, její příčiny a následky
Spánek a sny

Změna času, její příčiny a následky

26.10.2010

Ze soboty na neděli 31. října ve 3:00 se opět posouvá čas o hodinu zpět. Ne každý se s tímto zásahem vyrovnává zcela bez problémů. Každý organismus má své individuální potřeby a ná ...