Zdravě - soutěže a novinky

Katalytické aroma lampy

Zdravě.cz
02.10.2010

V České republice jsou sice absolutní novinkou, ale už teď je jim předpovídána úspěšná budoucnost. Katalytické aroma lampy reprezentují současné trendy moderních domácností, a to nejen v oblasti vůní, ale také díky svému designu. Aroma lampy jsou totiž velmi citlivě propracované, poslouží proto jako vynikající dekorace jakékoliv části domácnosti. Pokud vás tento článek inspiruje ke koupi dárku nebo ke zkrášlení svého domova, nebudete litovat. Vůně vytvořené s italskou precizností poskytují nejvyšší luxus a spolehlivost.

Katalytické lampy v současnosti

V současnosti se sice mnoho světových společností zabývá výrobou a prodejem katalytických aroma lamp, ale technologické počátky těchto „voňavých nádobek" se datují od roku 1800, kdy se používaly především na desinfekci nemocničního prostředí. Tento fakt jednoznačně dokládá jednu z jejich velkých výhod - vůně je nesmírně kvalitní a disponuje všemi certifikáty o zdravotní nezávadnosti, na které je kladen vysoký důraz, a s přehledem předčí například klasické vonné svíčky. Navíc dnešní lampy působí zejména jako antialergen, který pročistí vzduch ve vašem bytě.

Katalytické lampy v českých zemích

Na českém trhu se katalytické lampy zatím neobjevovaly, i když jsou jejich výhody oproti běžným vonným proprietám nesporné. Kromě toho, že působí v prostoru velmi esteticky, v nabídce jsou různá barevná provedení a také mnohem kvalitnější vůně. Celý systém katalytického procesu je totiž cílen na co největší množství aroma vypouštěného do ovzduší. Funguje na jednoduchém principu, kdy celý katalyzační proces odstartuje krátké zapálení. Poté se musí plamen uhasit a lampa bez vypouštění škodlivých plynů voní, čistí, desinfikuje. Navíc je prokázáno, že obsah přírodních esenciálních olejů, které mají i silné antibakteriální účinky, je velmi příznivý lidskému zdraví, protože dokáže zabít vysoké možství škodlivých mikrobů v ovzduší.

Katalytické lampy pro zdraví i jako ozdoba

Osah nádobek katalytických aroma lamp je také velmi důležitý. Kromě toho, že si můžeme vybrat z mnoha různých barev, olej uvnitř nádobky velice příjemně voní, navíc dodržuje nejpřísnější zdravotní normy. Některé oleje navíc odpuzují hmyz nebo působí protibakteriálně a dokážou zbavit ovzduší všech nepříjemných a nepotřebných mikrobů a pachů.

Pokud vás katalytické lampy zaujaly, neváhejte. Stačí si vybrat flakónek, který se vám libí, a poté už jen doladit vůni. Dekorativní účely, perfektní přírodní aroma, originalita a vysoká účinnost - to jsou čtyři faktory, díky kterým se katalytické aroma lampy probíjí i na náš trh.

Jako aktuální nabídku vám náš spřátelený server KUP.cz přináší tyto katalitické lampy za zvýhodněné ceny od půlnoci 3. října do 12.00 6. října. Všechny tyto lampy jsou certifikované evropskými certifikáty jako protialergicky působící a slouží vašemu zdraví i ke zkrášlení vašeho bytu.

 

 

Autor: Zdravě.cz

Zdravé dobroty z páry
Běžné potíže a neduhy novorozenců

Další články

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.

Způsoby aplikace inzulinu
Cukrovka

Způsoby aplikace inzulinu

18.04.2012

Aplikace inzulínu je nezbytná součást léčby některých diabetiků. Takové případy nastávají, když slinivka plní svou funkci minimálně nebo vůbec a je nutné hormon inzulín v těle nahr ...

Časté zvracení kojenců
Zvracení

Časté zvracení kojenců

Když se dítě napije, část mléka volně odteče koutkem úst, povětšinou po změně polohy při odříhnutí, ale někdy i delší dobu po pití, i když si řádně odříhlo. Malí kojenci přibližně ...

Rakovina žaludku - zákeřné onemocnění
Rakovina žaludku

Rakovina žaludku - zákeřné onemocnění

26.11.2010

V dnešní době se velmi často hovoří o důležitosti zdravé stravy. Jedním z důvodů je prevence onemocnění známého jako rakovina žaludku, jinými slovy – zhoubný nádor (karcinom) žalud ...