Zdravě - soutěže a novinky

Osvěžení pleti se 70% slevou?

Odjinud
07.05.2010

Většina z nás už v rámci kosmetického ošetření vyzkoušela leccos, nabídka salonů je tak široká, že si přijde na své zastánce chemického peelingu i ajurvédské obličejové masáže. Příjemným osvěžením – a hlavně sázkou na jistotu – proto může být zcela jemná a přírodní metoda kosmetických center patřících české Miss Monice Žídkové. Jak ošetření v jejích kosmetických salonech vypadá, můžete zkusit na vlastní kůži – a ideálně ještě ušetřit.

Ošetřením kosmetikou Miss Cosmetic dopřejete své pleti zdravý vzhled bez obvyklých nepříjemných zákroků spojených s čištěním pórů, navíc za cenu, za kterou kosmetické ošetření v žádném případě neseženete. Nabídka, která je na Slevomatu k dispozici, je aktuální v mnoha městech v ČR, stačí se podívat do seznamu na stránkách.

Kombinace šišáku bajkalského, koenzymu Q10 a panthenolu pokožku zklidní, vyrovná pH pleti a krásně ji hydratuje. Výsledkem ošetření je velmi příjemný pocit z vlastní pleti, pocit svěžesti a lehkosti. Pokožka je na dotek hebká a na pohled má zdravější vzhled. Celá procedura je příjemná, uvolňující a vhodná i pro osoby s velmi citlivou pletí.

Během nabízeného ošetření se vám dostane péče z dermatologické řady Aegis s výtažky šišáku bajkalského a denního krému z řady Miss Medical. Více o výrobcích a slevě na Slevomat.cz.

Co vám Slevomat.cz nabízí?

Velkou slevu 70% na jemné číštění a osvěžení pleti. Cena je stanovena na 150,- Kč a nabídka je omezena vaší objednávkou do neděle 9.5. 2010.

Při ošetření v měsíci květnu získáváte 15% slevu na výrobky na následujících 12 měsíců. O tom, co je pro Vaši pleť nejvhodnější, je možné se poradit v průběhu ošetření.

Neotálejte s objednávkou sleva je časově omezena! Další informace na Slevomat.cz.

Autor: Odjinud

Vyhrajte zájezd do Španělska
Proč nám kručí v břiše

Další články

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.

Způsoby aplikace inzulinu
Cukrovka

Způsoby aplikace inzulinu

18.04.2012

Aplikace inzulínu je nezbytná součást léčby některých diabetiků. Takové případy nastávají, když slinivka plní svou funkci minimálně nebo vůbec a je nutné hormon inzulín v těle nahr ...

Časté zvracení kojenců
Zvracení

Časté zvracení kojenců

Když se dítě napije, část mléka volně odteče koutkem úst, povětšinou po změně polohy při odříhnutí, ale někdy i delší dobu po pití, i když si řádně odříhlo. Malí kojenci přibližně ...

Změna času, její příčiny a následky
Spánek a sny

Změna času, její příčiny a následky

26.10.2010

Ze soboty na neděli 31. října ve 3:00 se opět posouvá čas o hodinu zpět. Ne každý se s tímto zásahem vyrovnává zcela bez problémů. Každý organismus má své individuální potřeby a ná ...