Zdravě - soutěže a novinky

Otestujte zdarma krém Garnier UltraLift

Zdravě.cz
17.05.2011

Zúčastněte se testování zpevňujícího krému proti vráskám Garnier UltraLift. Krém dostanete zdarma a navíc můžete získat kyblík Amber Solaire!

Nudí vás každodenní reklamní slogany, které vám slibují zázračné omládnutí? Garnier UltraLift je jediná péče proti vráskám s účinkem, který si můžete sami změřit!

 

Děkujeme všem přihlášeným, kapacita 200 testujících byla naplněna. Pokud jste se do testovací skupiny vešli, krém Garnier UltraLift vám dorazí domů zhruba do konce příštího týdne.

Nevešli jste se do skupiny a přesto byste chtěly získat kyblík s hračkami, mlékem na opalování a mlékem po opalování Garnier Amber Solaire? 50 kyblíčků pošleme těm, kdo nejpozději do 27.5. pošlou na e-mailovou adresu info@zdrave.cz naskenovanou účtenku nebo EAN kód z krabičky krému Garnier UltraLift a následně vyplní dotazník spokojenosti.

 

Omládněte o jeden stupeň za 28 dní používání!

Krok 1: Změřte si své vrásky v okolí očí a poznamenejte si váš stupeň.

Krok 2: Aplikujte UltraLift po dobu 28 dní.

Krok 3: Změřte si znovu úroveň svých vrásek a uvidíte rozdíl!

vrasky.jpg

Jak se zúčastnit testování?

1) Jste žena nad 35 let? Přihlašte se do testovací skupiny

2) Pokud jste mezi prvními 200 přihlášenými, přijde vám brzy domů krém Garnier UltraLift.

3) Na druhé straně košilky produktu naleznete škálu vrásek k jejich měření, nebo si stáhněte škálu vrásek zde. Změřte si své vrásky a poznamenejte si stupeň.

4) 28 dní testujte krém Garnier UltraLift.

5) Vyplňte dotazník, který vám přijde e-mailem.

6) Pokud jste mezi 50 nejrychlejšími, získáte navíc kyblík Garnier Amber Solaire s hračkami, mlékem na opalování a mlékem po opalování.

kyblik_02_2.jpg

Chcete se dozvědět víc o řadě Garnier Ultralift?

ultralift-rada.jpg

 

 

Autor: Zdravě.cz

Boj proti vráskám
Syndrom počítačového vidění

Další články

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.

Způsoby aplikace inzulinu
Cukrovka

Způsoby aplikace inzulinu

18.04.2012

Aplikace inzulínu je nezbytná součást léčby některých diabetiků. Takové případy nastávají, když slinivka plní svou funkci minimálně nebo vůbec a je nutné hormon inzulín v těle nahr ...

Léčivé účinky echinacey
Bylinky

Léčivé účinky echinacey

29.06.2011

V rámci našeho seriálu Bylinky pro zdraví jsme echinaceu představili a popsali její účinky. Dnes si tuto květinu, známou rovněž pod názvem třapatka nachová, představíme podrobněji.

Anxiózní porucha osobnosti
Duševní poruchy

Anxiózní porucha osobnosti

24.06.2011

V jednom z minulých článků jsme psali o poruchách osobnosti. Dnes se podrobněji zmíníme o jedné z těchto duševních chorob, anxiózní poruše osobnosti.

Porod doma – ano, nebo ne?
Porod

Porod doma – ano, nebo ne?

18.06.2011

Stávají se porody doma trendem poslední doby? Kdo propaguje tento způsob přivádění dětí na svět a kdo je naopak proti? Porod doma má jistě své výhody, ale rozhodně i řadu nevýhod, ...