Fitness a kulturistika

Klikněte do světa fitness a wellness

Odjinud
05.05.2010

Taky se Vám stává, že hledáte služby v určitém oboru a po ruce jakoby nic? Představte si, že byste rádi vyrazili někam za zábavou a menším nebo větším cílem udělat něco pro sebe. Když Vás přestává bavit věčné posedávání u TV a z Vašeho života se stává stereotyp, který ovlivňuje Vaší každodenní náladu, je čas na změnu. Hodně z nás chce dobře vypadat a díky tomu se i dobře cítit.

Otázkou je, co pro to udělat? Aby se člověk nemusel do ničeho nutit, aby nemusel denně hledat na internetu složitými cestami potřebné informace. I pro tuto uspěchanou dobu je tu řešení.

Rád bych Vás seznámil s jedinečným projektem v České Republice, a tím jsou FitkaStudia.cz.

Hlavním mottem, bylo vytvoření internetové databáze v ČR, která by slučovala užitečné informace v oblasti fitness & wellness center, kosmetických a kadeřnických salonů, studií s péčí o tělo a solárií z celé ČR ve všech městech.

Pokud patříte právě vy, mezi lidi, kteří rádi využívají kvalitní služby, máte možnost snadno a efektivně najít nejvhodnější studio právě pro Vás.

Máte možnost vyhledávaní dle lokality, dle typu nabízených a poskytovaných služeb. Hledejte pouze ty služby, o které máte zájem. Vyhledávat můžete města, městské části či ulice, ve kterých se právě nacházíte. Určitou kvalitu zajišťuje i funkce mapy, ve které jsou uvedené přesné parametry pro GPS navigaci, což usnadňuje snadnou cestu k vytečenému studiu. Vyhledávač je možné použít i v mobilním telefonu, jelikož FitkaStudia.cz mají svou vlastní mobilní verzi m.FitkaStudia.cz.

U každého studia naleznete maximum informací potřebných pro přesnou představu o poskytovaných službách. Každé studio v databázi je speciálně nafoceno pro maximální přehled o konkrétním studiu, aby člověk jednoduše nebyl překvapen, kde se to ve finále objevil. Už na dálku je možné vizuálně zhodnotit interiéry a různé přístroje.

Důležité informace jako kontakty, adresy, odkazy na internetové stránky a podobné jsou samozřejmostí. Další důležitou informací jsou poskytované benefity u jednotlivých studií a samozřejmě možnosti plateb.

Vybere si opravdu každý?

Samozřejmě záleží na náročnosti klienta. Různá studia nabízí různé služby a každé má své nadstandardní výhody. Záleží na tom, dle jakých kritérií klient hledá a samozřejmě jaké jsou jeho osobní požadavky. Velikou výhodou jsou studia s originální tematikou, klient má možnost na FitkaStudia.cz objevit mnoho standardních i nestandardních forem v oblasti péče o tělo. Myslím, že každý si přijde na své a má možnost objevit nepoznané, v životě by se mělo zkusit vše.

FitkaStudia.cz vsadily na jednoduchost a efektivitu. Jak už jsem se zmínil, funguje i jako mobilní verze. Na stránkách se můžete snadno a rychle pohybovat, což je velmi důležité.

Pro klienty, kteří hledají různé solidní informace, je tu možnost se dozvědět něco více z oblasti fitness a wellness, pomocí položky „Novinky" a „Doporučujeme", které jsou pravidelně aktualizovány, aby klient měl maximální přehled.

Nechceme jen dřít a chceme se hlavně bavit. Z tohoto důvodu můžete využít kalendář akcí, který nabízí od různých sportovních akcí po celé ČR, akcí a seminářů od spolupracujících studií až po nadcházející veletrhy zaměřené na péči o tělo. Můžete se samozřejmě zúčastnit i různých soutěží o skvělé ceny, které nám poskytují studia, se kterými spolupracujeme.

Tento unikátní projekt www.FitkaStudia.cz je určen pro jednotlivce všech věkových kategorií, kteří mají zájem o kompletní služby péče o tělo i vzhled, které fitness & wellness centra, či salony krásy nabízejí. Neváhejte a vyzkoušejte si vyhledat fitko či studio dle Vašich nejpřísnějších kritérií.

Autor: Odjinud

Výherce soutěže o elektrický gril Tefal
Vyhrajte zájezd do Španělska

Další články

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.

Způsoby aplikace inzulinu
Cukrovka

Způsoby aplikace inzulinu

18.04.2012

Aplikace inzulínu je nezbytná součást léčby některých diabetiků. Takové případy nastávají, když slinivka plní svou funkci minimálně nebo vůbec a je nutné hormon inzulín v těle nahr ...

Časté zvracení kojenců
Zvracení

Časté zvracení kojenců

Když se dítě napije, část mléka volně odteče koutkem úst, povětšinou po změně polohy při odříhnutí, ale někdy i delší dobu po pití, i když si řádně odříhlo. Malí kojenci přibližně ...

Změna času, její příčiny a následky
Spánek a sny

Změna času, její příčiny a následky

26.10.2010

Ze soboty na neděli 31. října ve 3:00 se opět posouvá čas o hodinu zpět. Ne každý se s tímto zásahem vyrovnává zcela bez problémů. Každý organismus má své individuální potřeby a ná ...