Komerční prezentace
Hubnutí, dieta a zdravá strava

Vzdát se pečiva při hubnutí? Není třeba

Zdravě.cz
07.12.2021

Určitě to znáte, při hubnutí vám skoro každý výživový specialista poradí, že pečiva se nejlépe buď musíte vzdát úplně nebo si ho musíte přinejmenším vážit a hlídat velmi striktně porce, protože obsahuje mnoho sacharidů. Ale není pečivo jako pečivo. Víte, že existuje proteinové pečivo s velmi nízkým obsahem sacharidů, zato s vysokým podílem proteinů, které si můžete dopřát i při hubnutí?

Při kurzech hubnutí, které vedu, se mi velmi často stávalo, že klienti nedokázali oželet pečivo, a tak jsem hledala alternativu, jak jim hubnutí zjednodušit. Jde totiž o to, že hubnout se musí příjemně, bez omezování, výčitek a za psychické pohody“, říká výživová poradkyně Jana Platilová.  „Vyvinula jsem proto svůj vlastní proteinový chléb, který jsme nazvali Janin proteinový chléb. Je unikátní v tom, že na rozdíl od jiných obsahuje vysoce kvalitní suroviny, skvěle chutná jako poctivý klasický chléb, vydrží dlouho čerstvý a můžete si ho doma upéct kdykoli potřebujete, rychle a jednoduše“.

Janin proteinový chléb si můžete upéct buď jako chléb, nebo ve tvaru rohlíků, bulek, bagetek nebo třeba i krekrů na večírek. Je totiž k zakoupení jako směs, do které přidáte jen vodu a droždí. Doma můžete mít zásobu a péct, kdykoli bude potřeba. Budete mít tak doma stále při ruce zdravé pečivo a nesklouznete k tomu, dát si to, co je zrovna při ruce.

„Je to takové moje čtvrté vymazlené dítě“, říká Jana Platilová o svém produktu. Doporučuje ho i na svých redukčních kurzech svým klientům, kteří jsou nadšeni, že se nemusejí vzdávat pečiva ani při hubnutí. To, že hubnutí s Janou a jejím chlebem funguje, potvrzuje i množství nadšených referencí na jejím webu fitkustka.cz. Dokonce se v Budějovicích, kde Jana kurzy vede, říká: Na hubnutí platí jedině Platilová. Až tedy budete příště přemýšlet, že si musíte dát snídani bez pečiva, abyste nepřibrali, zkuste raději proteinový chléb, s ním výčitky mít nemusíte. Zakoupit ho můžete na eshopu janinproteinovychleb.cz , kde najdete i všechny podrobnosti a postupy.

Galerie

Autor: Zdravě.cz

Křečové žíly umí potrápit: Jak si pomoci přírodní cestou?
Mozek v kondici: Čemu se denně věnovat, aby nestrádal?

Další články